Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Képek, videók találkozókról.


kojakarettenetes

Recommended Posts

Ezeket is fel lehet tenni a mediterran.opel.club.hu / képtár / Megalakulás képekben... oldalra?

Ez az egy kép még hiányzik az alapítók közül a weboldalon: 20080210_10.jpg , és egy van vissza, amit Norbi ígért.

Köszi.

Természtesen.

Viszont ehhez nekem nincs hozzárésem.

Kedvies Xray, akkor vállallod a szekció oladalának karbantartását ?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 96
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
úristen ! miről maradtam lee ?? :D

Hát bánhatod is! :D De úgy beszéltünk, hogy a legközelebbi tali Pécsen lesz(nem tudom, hogy ez már hivatalos e, majd az Elnök Úr megmondja), remélem oda majd jössz.Ja és holnap lehet, hogy megkereslek F16 váltó ügyben, ha van eladód.

Link to comment
Megosztás:

Hát bánhatod is! :D De úgy beszéltünk, hogy a legközelebbi tali Pécsen lesz(nem tudom, hogy ez már hivatalos e, majd az Elnök Úr megmondja), remélem oda majd jössz.Ja és holnap lehet, hogy megkereslek F16 váltó ügyben, ha van eladód.

nem azért nem jöttem mert messze van :D áá,,, dehogy ... csak időileg voltak némi gondok . sokkk lett volna az napra .

F16 ?? minek az neked ? ott kocsidba nem ?

Link to comment
Megosztás:

nem azért nem jöttem mert messze van :D áá,,, dehogy ... csak időileg voltak némi gondok . sokkk lett volna az napra .

F16 ?? minek az neked ? ott kocsidba nem ?

Tudtam, hogy nem azért nem jössz, csak tájékoztató jelleggel írtam a kövi tali helyét. :D Nem nekem kellett volna a váltó, de már tárgytalan is.Amúgy van?Mert nekem is kéne, ahogy Kojak mondta, kicsit romos. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.