Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akarok most én is csinálni egy ilyen saját flex kütyüt, persze jobbat, mint a mostaniak :D

TPS (folytószelep állás) és RPM (fordulatszám) szerint lesz kezelve egy tábla, ami alapján

%-os formában növeli az injektor nyitvatartási idejét az ecu vezérlőjeléhez képest.

Továbbá az ICT (motorhő jeladó) is befolyásolná az injektorok nyitvatartási idejét, így

könnyen megoldódik a hidegindítási problem ;)

A táblák PC-ről egyszerűen programozhatóak lennének, és a flex kütyühöz lehetne csatolni

egy olyan kis irányító kütyüt, amivel akár menet közben is választani lehet több program

közül. :D

Mindezt a mostani flex termékek árában...

Jól hangzik? :D

Hallotunk már indításgátlóról is pár éve oszt semmi nem lett belőle :D :D

Olcsóbban akarod csinálni, ugye azt akartad írni ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

hallod haver sztem horgáássz kis fa halakat a vidámparkba ha kiröhögtem elmondom mé....

Nem igazán tudok elmenni a táblázaton amit belinkeltél, de mentségenre szolgáljon, hogy ritkán látok ilyesmit.Viszont ha jól értelmezem, akkor a gyári vezérlőprogit felül lehet írni olyanra, hogy le tudja kezelni az E85-t?Tehát nincs vagy nem lenne szükség a kiegészítő elektronikára?

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Ma szereltettem be Kecskeméten a Hunflexemet, de sajnos még nem tudok e85-öt tankolni :D . Tegnap Kalocsán rákérdeztem 3 kútnál is, hogy hallottak tervet egyáltalán a piacradobásáról. Természetesen semmit, de nézzünk már rá a térképre.... Egész dél Mo. üres, nem lehetne megkeresni ezzel valakit, aki mondjuk a Tesco-nál illetékes, mert állítólag minden ilyen kútra ki akarják rakni, de mikor? Ha valaki hall valamit, szóljon, mert így nem üzlet nekem a szerkezet. Sz.fehérváron 250 Ft, ami durva kicsit... Nem hiszem el, hogy nem érné meg egy maszek kútnak, hogy monopol helyzetben ekkora területen értékesítsen. Sajnos addig csak a ti tapasztalataitokat tudom olvasni, én csak álmodok a cefreszagról. Ja, Astra G 1.4 16v :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is lenne ötletem, de ha valaki nyitna egy etanol üzemet, állítólag Szabadszálláson lesz és egy másik helyen teljes magyar tulajdonú feldolgozó, ami az árakat garantált 100 Ft különbséggel tartja a benyához képest. :D

Sajnos még ki kell alakulnia a piacnak, ez idő... különböző nehézségek miatt eddig stagnált, de remélem

most már kicsit gyorsabban fog haladni a fejlődése.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos azért drágább mert ők kintről hozzák be az üzemanyagot (240-250 Ft), pedig van 2 magyar üzem a Tesco velük szerződött ha jól tudom (215 Ft). :D

Ebként éppen ma szaglásztam kicsit a gépet míg hidegen járt én meg bagóztam, hogy tök jó cefreszaga volt a kipuffgáznak, pedig csak keverve használom jelenleg! :D

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.