Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

MOTE Tombola 2008


hemi

Recommended Posts

A MOTE 2008. május 2.-a és 2008. augusztus 20.-a között, 6. születésnapja alkalmából megrendezi az "Ajándékok az ünnepelttől" tombolajátékot.

Sorsolás: IV. Blitz Weekend 2008.08.23. 17:00 Balatonszemes, Vadvirág kemping.

corsaszorolap01.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 69
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én elméletileg tegnap utaltam pénzt 1db tombolára... és mindent úgy töltöttem ki ahogy le volt írva... mégsem írta jóvá a rendszer nekem... a profilomban legalábbis nem látszik.

Mondjuk annyit "trükköztem" hogy felcseréltem az e-mail címet és a felhasználónevet, mert az e-mail nem fért ki... Gondolom ez nem lehet baj, vagy igen? B)

Link to comment
Megosztás:

Az előbb megnéztem ismét és mostmár megvan... Szóval tárgytalan az előző hsz. B)

Az összeg elküldése után idő amíg a bank majd utánuk mi feldolgozzuk, ezért nem egyből jelenik meg az összeg.

Tehát nem volt probléma, sajnos ennyi a banki átfutás, ha minden igaz már látszik is a profilodban, illetve te is ezt írtad, ha jól olvastam.

Az egyéb nyereményeket folyamatosan gyüjtjük, lassan azok is felkerülnek, hátha valami egyéb tárgy is kedvet csinál a vásárláshoz.

Sok sikert, a tombolához!

Link to comment
Megosztás:

Az összeg elküldése után idő amíg a bank majd utánuk mi feldolgozzuk, ezért nem egyből jelenik meg az összeg.

Tehát nem volt probléma, sajnos ennyi a banki átfutás, ha minden igaz már látszik is a profilodban, illetve te is ezt írtad, ha jól olvastam.

Az egyéb nyereményeket folyamatosan gyüjtjük, lassan azok is felkerülnek, hátha valami egyéb tárgy is kedvet csinál a vásárláshoz.

Sok sikert, a tombolához!

Értem... Köszönöm. B)

Link to comment
Megosztás:

A többi nyeremény mikor kerül fel,és mi történik ha kihúznak és nem vagyok jelen a sorsoláson?

idővel szépen sorban B)

ha nem vagy ott a sorsoláson :

A nyereménysorsolást követően a Szervező a nyereményeket a helyszínen osztja ki. A nyeremények átvételére a sorsolást követően egyből van csak lehetőség, a nem megjelent résztvevők tombola jegyei helyett, újat húzzunk. A sorsolástól számított 15 napon túl a nyereményekre vonatkozó bármilyen igényjogosultság érvényét veszti, amelyért a Szervezőt felelősség nem terheli.

Ha a Szerződő fél nem felel meg a jelen játékszabály feltételeinek, a nyertest a Szervező kizárja a nyereményjátékból. A kizárt nyertes helyébe (sorsolási sorrend szerint) a tartaléknyertes lép.

Link to comment
Megosztás:

ha nem vagy ott a sorsoláson :

Igen, sajnos ez egy fájó döntés volt részünkről, nem szeretnénk olyan tombolát ahol minden harmadik tiketért jelentkezik csak valaki, a nyereményeket meg pakoljuk a pult alá.

Szeretnénk boldog arcokat látni a találkozón.

Ha valaki akadályoztatva van abban hogy részt vegyen a sorsoláson, (betegség, stb.) de erről időben tájékoztatja a rendezőket, nem fogunk újat húzni a nyertes tombolája helyett.

A fődij esetében pedig tartaléknyerteseket is húzunk, biztos ami biztos. A tartaléknyertesek neve nem fog egyből kiderülni, lezárt borítékba kerülnek majd, senki szívét nem fájdítjuk, hogy Ő lett volna a második lehetséges nyertes. Csak szükség esetén vesszük elő, ha az elötte lévő nyertes nem felel meg a szabályoknak.

Link to comment
Megosztás:

idővel szépen sorban B)

ha nem vagy ott a sorsoláson :

A nyereménysorsolást követően a Szervező a nyereményeket a helyszínen osztja ki. A nyeremények átvételére a sorsolást követően egyből van csak lehetőség, a nem megjelent résztvevők tombola jegyei helyett, újat húzzunk. A sorsolástól számított 15 napon túl a nyereményekre vonatkozó bármilyen igényjogosultság érvényét veszti, amelyért a Szervezőt felelősség nem terheli.

Ha a Szerződő fél nem felel meg a jelen játékszabály feltételeinek, a nyertest a Szervező kizárja a nyereményjátékból. A kizárt nyertes helyébe (sorsolási sorrend szerint) a tartaléknyertes lép.

E felett elsiklottam,

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hemi

Igaz tegnap dumáltunk hogy a reggel volt pici problem a mail részével, ha lessz időd légyszíves less rá mert még mindíg nemtudok bejelenkezni sajna!

Még mindíg ezt írja :Még nem aktiválta a regisztrációját! Az aktiváláshoz szükséges információk a regisztrációkor elküldésre kerültek a megadott e-mail címre!

Köszi szépen! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.