Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. BW szállás foglalás


Csuli

Recommended Posts

1 ház részemről is lefoglalva, ki is lett fizetve, még van hely 2 főnek.

Mivel a házban én is benne fogok aludni (optimális esetben), felkérném a potenciális jelentkezőket, hogy kizárólag csak abban az esetben érdeklődjenek nálunk a helyek iránt ha NEM tudtok eljönni így magatok helyett a barátnőtöket a hölgyismerőse fogja elkísérni akik absztinensek, 90-60-90 méretekkel. Szőke haj előny.

Várunk minden jelentkezőt!!!

Jelige: Mi nem iszunk (sokat), Ti ne legyetek szemérmesek... :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 112
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A sátrat azt ti adjátok, vagy csak sátorhelyet adtok? És hogyha viszem a barátnőmet is és ő nem tag akkor rá a külsős árak vonatkoznak, vagy olyan, mintha ő is tag lenne?

Előre is köszi a válaszokat!

Nem áll módunkban sátrat biztosítani, csak sátorhelyet. Bocs, ha félre érthető volt.

Link to comment
Megosztás:

A házat te veszed ki és kedvezményes árat fizetsz, úgy tudom így van én is így csináltam :D

Köszi! Az úgy jól hangzik! Csak azért gondoltam én ezt így, mert belépőnél úgy szokott lenni, hogy a klubtag egy embert hozhat még magával kedvezményes áron!

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak az lenne a kérdésem hogy ha elküldtem a manit a házra akkor valami visszaigazolást kapok hogy oké nekem lesz házam vagy valami ilyesmi?

Igen, Zsoltal úgy gondoltuk, mindenkinek aki befizette a foglalást majd küldünk egy képeslapot Bora Bora-ról, hogy "Köszi, nélküled ez nem jöhetett volna létre!" :D

Komolyra fordítva a szót, mindenkinek lesz visszajelzés, csak a bankon látszódjon a pénz.

Amikor pedig már fogynak a házak, jelezni fogjuk folyamatosan itt a topicban is, hogy mindenki tisztába legyen mennyi ideje maradt még leszervezni az alvótársakat!

Link to comment
Megosztás:

A házat te veszed ki és kedvezményes árat fizetsz, úgy tudom így van én is így csináltam :D

Reméltük, hogy erre többen rájönnek és élnek a lehetőséggel! Nem az a célunk, hogy drágábban adjuk a házakat, hanem hogy minnél többen eljöjjenek és jól érezzék magukat!

Link to comment
Megosztás:

De sajna e-mailt még nem kaptam a rézletekkel. Mennyi az átfutási idő?

Elvileg a levelező rendszerek lassúsága ami idő, teljesen automatikusan ki kell mennie egy emilnek.

Nem csak te jelezted, hogy valami hiba volt.

Aki nem kapott a regisztráció végén üzenetet a képernyőre, hogy sikerült a dolog és kapsz emilben instrukciót, után pedig emilt sem kapott, azok kérem próbálják újra.

Link to comment
Megosztás:

Üdülési csekk.

Próbáltam privátban de, nem engedi, szóval nem tudjuk összehozni a BW részvételt, csak ha csekkel tudunk fizetni. Mivel a munkahelyen ezt szórják mint bolond a lisztet béremelés helyett, így nem marad más. :D

Antival vedd fel a kapcsolatot, ő jelezte hogy tudna segíteni, ha nem tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy a rendezvények elött egy nappal elfoglaljuk a szállásunk?!

szeretnénk lemenni csütörtökön, hogy ne péntek reggel kelljen indulni, persze fizetnénk a plusz éjszakát!

ha faházat foglalunk, még plusszba ki kell fizetni fejenként az 5000 belépőt, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy a rendezvények elött egy nappal elfoglaljuk a szállásunk?!

szeretnénk lemenni csütörtökön, hogy ne péntek reggel kelljen indulni, persze fizetnénk a plusz éjszakát!

ha faházat foglalunk, még plusszba ki kell fizetni fejenként az 5000 belépőt, ugye?

Egyenlőre ne kavarjuk a dolgokat a fejpénzel meg hasonlókkal.

Ez a klub rendezvénye, a klub bérel házakat, amikkel a klub számol el.

Mindez azért, hogy ne egy fejetlen kapkodás legyen mindenkinek a rendezvény eleje a beköltözés miatt és a rendezvény vége az egyenkénti elszámolás miatt.

(Ez azért nem teljesen önzetlen dolog, ez nekünk rendezőknek is jó, mert nem kell mindenkit egyenként kézenfogva elvezetni a regisztrációhoz és a pénztárhoz.)

Ami a kérdésedet illeti, ennek utána kérdezek, mivel a mi időpontunk elött egy másik csoport van a helyszínen, azok nem tudom mikor vonulnak le pontosan.

A kérdés másik felére azt tudom mondani, hogy ha hely van, akkor biztosan meg tudjuk oldani, semmmiféle plusz belépő, meg kavarás nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.