Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. BW szállás foglalás


Csuli

Recommended Posts

Akkor elmondom az aggályaimat:Ha július 20.-ig kell kifizetni a lefoglalt házat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?A mai nappal lett volna kifizetve!Amit mi lefoglalóztunk az, hogy lehet másé?Ha 20.-ig nem fizetek akkor oké, mondják, hogy "köcsög voltál Lomha, nem fizettél, másnak adtuk"!Meg is érteném!Csak magamat tudom ismételni:Ha 20.-ig kellett kifizetni a lefoglalt(!) házunkat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?20.-tól következő hónap 21.-ig nem lett volna idő kiadni a ki nem fizetett fa házakat, főleg ha ekkora az érdeklődés?

Nem tartom magam egy kőbunkónak, aki fennakad minden kis hülyeségen.De ezt nem tudom megemészteni!És ne felejtsük el, hogy nem csak rólam van szó, hanem másik három Mediterrános barátomról is.Ezzel számomra a téma le van zárva, ha lesz is ház, nem tartok rá igényt.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 112
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor elmondom az aggályaimat:Ha július 20.-ig kell kifizetni a lefoglalt házat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?A mai nappal lett volna kifizetve!Amit mi lefoglalóztunk az, hogy lehet másé?Ha 20.-ig nem fizetek akkor oké, mondják, hogy "köcsög voltál Lomha, nem fizettél, másnak adtuk"!Meg is érteném!Csak magamat tudom ismételni:Ha 20.-ig kellett kifizetni a lefoglalt(!) házunkat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?20.-tól következő hónap 21.-ig nem lett volna idő kiadni a ki nem fizetett fa házakat, főleg ha ekkora az érdeklődés?

Nem tartom magam egy kőbunkónak, aki fennakad minden kis hülyeségen.De ezt nem tudom megemészteni!És ne felejtsük el, hogy nem csak rólam van szó, hanem másik három Mediterrános barátomról is.Ezzel számomra a téma le van zárva, ha lesz is ház, nem tartok rá igényt.

laikusként gondolom, te foglaltál házat akkor az a tiéd.. 20-ig kell kifizetni különben törlik... nem ugy megy h van 20 ház... felveszenk rá 40 foglalást és aki előbb fizeti azé... gondolom.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

laikusként gondolom, te foglaltál házat akkor az a tiéd.. 20-ig kell kifizetni különben törlik... nem ugy megy h van 20 ház... felveszenk rá 40 foglalást és aki előbb fizeti azé... gondolom.. :lol:

Én is így gondolom, de a mellékelt ábra szerint ez nem így megy.

Link to comment
Megosztás:

Ez valóban így van...

Ezen nem szabad fennakadni...ha meghirdetnek egy akciót akárhol...hogy júli 20-ig...akkor amíg van motyó addig él az akció, de legkésőbb júli 20-ig...

Itt is így volt...azzal hogy írásban foglaltál egy házat jelezted hogy igényt tartasz rá...le is volt írva valóban, hogy túl sok nincs...és a ház foglalása a kifizetéstől él...nem igazán értem, hogy ezen mit nem lehet érteni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez valóban így van...

Ezen nem szabad fennakadni...ha meghirdetnek egy akciót akárhol...hogy júli 20-ig...akkor amíg van motyó addig él az akció, de legkésőbb júli 20-ig...

Itt is így volt...azzal hogy írásban foglaltál egy házat jelezted hogy igényt tartasz rá...le is volt írva valóban, hogy túl sok nincs...és a ház foglalása a kifizetéstől él...nem igazán értem, hogy ezen mit nem lehet érteni... :lol:

Azt nem értem, hogy mikor regeltem egy házra, jött egy e-mail!"Köszi Lomha a regelést, július 20.-ig kell fizetni"!Ez volt a lényege!Egy szó sem volt benne arról, hogy versenyt kell futni másokkal.Azt meg ne várjátok már el, hogy olvasgassam a Találkozók topicot!Felmentem a honlapra, megnéztem kinek kell írni és kész!Ha nem fórumoznék, akkor is azt mondanátok, hogy miért nem olvastam el a fórumon?Mi van, ha ez egy olyan emberrel történik aki nem MOTE tag és nem fórumozik, szimplán csak jönni szeretne?Annak is azt mondjátok, hogy "de milyen vagy, miért nem olvastad a fórumot"?Ennek nem így kéne működnie.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem, hogy mikor regeltem egy házra, jött egy e-mail!"Köszi Lomha a regelést, július 20.-ig kell fizetni"!Ez volt a lényege!

Igazad van.

Valóban így szerepelt az emilben.

Valóban nem volt szerencsés a fogalmazás.

Hibáztam, mert azt gondoltam hosszas magyarázás nélkül is érteni fogja mindenki, nem ez az első ilyen foglalósdi.

Ha tehetném azt mondanám, hogy az én faházamat odaadom neked, de nekem sincsen faházam, igaz nem azért mert nem foglalkoztam időben a kérdéssel, hanem mert nekem az a lényeg hogy azok kapják meg akik mint résztvevő szeretnének lejönni.

Mivel minden segítséget szívesen fogadunk, a jövőben szeretném ha te is segítenél a szállás rendezésében és akkor nem lesznek ilyen hibák mint amit én most elkövettem.

Sajnálom ami történt veled!

Link to comment
Megosztás:

Igazad van.

Valóban így szerepelt az emilben.

Valóban nem volt szerencsés a fogalmazás.

Hibáztam, mert azt gondoltam hosszas magyarázás nélkül is érteni fogja mindenki, nem ez az első ilyen foglalósdi.

Ha tehetném azt mondanám, hogy az én faházamat odaadom neked, de nekem sincsen faházam, igaz nem azért mert nem foglalkoztam időben a kérdéssel, hanem mert nekem az a lényeg hogy azok kapják meg akik mint résztvevő szeretnének lejönni.

Mivel minden segítséget szívesen fogadunk, a jövőben szeretném ha te is segítenél a szállás rendezésében és akkor nem lesznek ilyen hibák mint amit én most elkövettem.

Sajnálom ami történt veled!

Köszönöm a válaszodat, örülök, hogy Te érted mi volt a problémám!Nekem ez volt az első foglalósdi és sajnos nem tudtam, hogy ez így működik!Ha lenne is faházad, nem fogadnám el mert nem ezért csináltam!Isten ments, hogy bárkit is kitúrjak a helyéről!Egyszerűen csak igazságtalanságnak éreztem a dolgot!A segítségről pedig annyit, hogy szerintem azzal segítettem a legtöbbet, hogy most felhívtam a figyelmedet erre a hiányosságra és másnak a jövőben nem kell így járnia!

Link to comment
Megosztás:

Végére értek a tárgyalások a kempingel.

Kérek mindenkit, többen ne utaljatok, már nem lesz több hely!

2 db plusz faházat tudtak számunkra biztosítani, a vezetőség pedig lemondott további 2db faházról, hogy a klubtagoknak több jusson.

Sátorban fognak aludni inkább. Köszönjük nekik, kemények Ők, mint a vídia, csak a szívűk van vajból.

Aki már utalt abban a reményben hogy visszamondott házat fog kapni és mégsem kapott ilyet, azokkal megpróbálom felvenni a kapcsolatot a napokban.

Az a baj, hogy van olyan név, akiről nem tudom kicsoda, nem látom a regisztráltak névsorában, vagy nem regisztrált az illető és úgy utalt, vagy az utalásnál más nevet adott meg mint a regisztrálásnál.

Holnapi nap, mindenkinek akinek szállás foglalása van, ki fog menni egy sablon amit szeretnénk kitöltve visszakapni, leadni a névsort, hogy ne a helyszínen kelljen majd ezzel vacakolni.

Ez az idegenforgalmi adó bejelentéséhez kell.

Csak tájékoztatólag, akik látatlanba utaltak, hogy hátha lesz ház, közülük még ők kaptak faházat: Czeczei Andris, Rastalos, bebida.

Természetesen hivatalos úton is kapnak majd tájékoztatást.

Azért csak hárman, mert egy házzal már a réges rég befizetettek is mínuszban voltak, reménykedtünk, hogy kapunk minimum 1-et.

Összesen 27 ház, ez tízzel több mint eddig bármikor, köszönjük az érdeklődést, őszintén szólva erre nem számított senki közülünk.

Igyekszünk felnőni a feladathoz, hogy a helyszínen is megfelelőképpen tudjuk a dolgokat irányítani.

Ha a tombola is így fogyna akkor jó lenne.....gyerekek rajta, minél több folyik be a találkozó előtt, annál több lesz az ajándék!

Ha arra vártok, hogy majd ott vesztek tombolát, akkor ott a helyszínen már nem tudunk a befolyt összegből további ajándékokat venni, de ha már most látjuk az érdeklődést, akkor gyorsan elkezdenének szaporodni a kis csecsebecsék apróságok, amik örömet szerezhetnek nektek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.