Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Van egy szép fehér Astra, ha a Városkaputól megyünk központ felé, jobbra egy mellékutcában.

Mártírok út az ucca neve, majd mindennap látom mert erre dolgozom

próbáltam már jelezni neki, hogy van ilyen opelklub.hu izé de nincs róla infóm, hogy reagált e rá

sztem az is egy 1,6os de télleg szépen körbe van spoilerezve :wink:

Link to comment
Megosztás:

apropo Mártirok ut.... Laci4 nem te álltál meg itt szerdán az otp-nél??,

láttam egy pont olyan traktort mint a tiéd :wink:

Izé...szerdán..nem tudom...azt tudom, h mostanság jártam arra párszor...meg az erzsébet otp-nél is. bár ahogy visszagondolok szerdan szerintem nem...de ki tudja...ez a skrizo dolog nagyon megkavar :wink:

a fehér astra meg uaz amiröl beszélünk, és ezekszerint nem agresszor :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nah eljott az az ido, hogy megjelentek a verdan a rozsdasodas elso jelei, ugyhogy kellene valamit majd csinalni vele. En nem ertek hozza, hogy pl mikor kell lakatoshoz elvinni, mikor meg csak alig lathatok a foltok vagy mikor mar kelloen sok osszegyult :)

Bar egyelore nem nagyon latszik, kozelrol nezve van egy kis folt a hatso szelvedonel, meg a bal hatso sarokban a lokharito es a sarvedo kozotti resben. De legjobban a jobb elso kerekivnel kezdte ki. Amugy mivel feher a jargany igy meg csak azt sem lehet ra mondani hogy nem fog latszani, szoval nem letezik valami ilyen "vedofestek" amivel ezeket a reszeket be lehet kenni hazilag?

Lakatosok mennyiert dolgoznak?

Link to comment
Megosztás:

Huhh..elég szép... mennyibe került neked?lehet irtad forumba de most 1elöre képeket néztem+......gondolom karácsony környékén jol jött ez a kis muri....na Hali

A kár 206 E. minusz 100 E. önrész. :?

Javitás, 112 E csont uj alkatrészekkel. Bukta 6 E.

/ és az őzeket otthagytam :) :lol: /

Hali.

Link to comment
Megosztás:

Ma arra lettem figyelmes, hogy a vezetőoldali ajtómnak semmi tartása (tudjátok, 2-3 állásban megmarad nyitva az ajtó, és nem csukódik be). Nyitva volt az ajtó, mire egy nagyobb széllökés befújta :)))).

Ez persze nem ilyen vicces, mert a vezetőoldali záram is picit akad (ezt más okokból is meg kell csinálni).

Van aki azt mondta lóg, van aki szerint nem, szerintem egy picit lóg, de mások szerint ez nem lógás, no szóval, kihez vigyem? Lakatoshoz? Tapasztalat?

Köszi

Astra F 3 ajtó

Link to comment
Megosztás:

Ma arra lettem figyelmes, hogy a vezetőoldali ajtómnak semmi tartása (tudjátok, 2-3 állásban megmarad nyitva az ajtó, és nem csukódik be). Nyitva volt az ajtó, mire egy nagyobb széllökés befújta :)))).

Ez persze nem ilyen vicces, mert a vezetőoldali záram is picit akad (ezt más okokból is meg kell csinálni).

Van aki azt mondta lóg, van aki szerint nem, szerintem egy picit lóg, de mások szerint ez nem lógás, no szóval, kihez vigyem? Lakatoshoz? Tapasztalat?

Köszi

Astra F 3 ajtó

Szia !

Ha szép lassan, minimális erővel csukod be az ajtódat, akkor akadás nélkül bezáródik, vagy marad némi hézag és nagyobb erővel ugrik csak a helyére ? Ha az első eset, akkor nem lóg.

Nekem már cserélve lettek a csapszegek az első ajtóknál, és egy lakatos csinálta meg.

Link to comment
Megosztás:

Szia !

Ha szép lassan, minimális erővel csukod be az ajtódat, akkor akadás nélkül bezáródik, vagy marad némi hézag és nagyobb erővel ugrik csak a helyére ? Ha az első eset, akkor nem lóg.

Nekem már cserélve lettek a csapszegek az első ajtóknál, és egy lakatos csinálta meg.

Üdv, marad némi hézag és csak nagyobb erővel ugrik a helyére, de mind ilyen, nem? A záram azonban akad. Szvsz az enyém volt törve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.