Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

16 perce, Janó32 írta:

Szegényebb lett az Astra G-s család/fórum... Szerintem többet ért az az autó, ha jól számolom majd 200k-val kevesebbért ment el mint amire tartottad... Felénk 500-ért -némi túlzással- jobb kerékpárokat lehet csak kapni de nem jó állapotú kocsikat... Szerintem 600-ért megjött volna a vevő csak kicsit várni kellett volna, de ha ki kellett szállni belőle, akkor hát ja... Kiszámolom a fentebb látható módszerrel h az én gépem kb akkor mit érhet, bár nekem egy kicsit bajom h a földrajzi differencia/kalkuláció ebben nem érvényesül. 

Ha jól olvastam fentebb, nem volt benne klima. Az eléggé nyomós árcsökkentő lehet. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Janó32 írta:

Szegényebb lett az Astra G-s család/fórum... Szerintem többet ért az az autó, ha jól számolom majd 200k-val kevesebbért ment el mint amire tartottad... Felénk 500-ért -némi túlzással- jobb kerékpárokat lehet csak kapni de nem jó állapotú kocsikat... Szerintem 600-ért megjött volna a vevő csak kicsit várni kellett volna, de ha ki kellett szállni belőle, akkor hát ja... Kiszámolom a fentebb látható módszerrel h az én gépem kb akkor mit érhet, bár nekem egy kicsit bajom h a földrajzi differencia/kalkuláció ebben nem érvényesül. 

Bölcs döntés volt.

Akkor, mennyit ér az enyém?

2003, 1.4Njoy caravan, 138k futás, 2. tulaj. ? Ohh a műszaki lejár májusban...atyaég.

  • Zavaros 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Janó32 írta:

Szegényebb lett az Astra G-s család/fórum... Szerintem többet ért az az autó, ha jól számolom majd 200k-val kevesebbért ment el mint amire tartottad... Felénk 500-ért -némi túlzással- jobb kerékpárokat lehet csak kapni de nem jó állapotú kocsikat... Szerintem 600-ért megjött volna a vevő csak kicsit várni kellett volna, de ha ki kellett szállni belőle, akkor hát ja... Kiszámolom a fentebb látható módszerrel h az én gépem kb akkor mit érhet, bár nekem egy kicsit bajom h a földrajzi differencia/kalkuláció ebben nem érvényesül. 

600 fölötti áron érdeklődő sem volt. 48 megtekintés. Amint levittem 530ra 150 megtekintés, és már több érdeklődő is volt. Sokan túlszűrik a keresést a Hahu-n. Az ár miatt és/vagy valamilyen paraméter kedvezőtlen kombinációja miatt szerintem meg sem jelent sok esetben az autóm a keresőben...

Az elején feltettem többért, mert nem volt sürgős. Hátha elviszi vki.

Amikor már sürgős volt, fordult a kocka :)

De valahol szerintem valóban ez volt a realitás. Max 50e Ft lett volna benne pluszban, de így legalább elment, és nekem így is megérős volt. Sokáig nem akartam árulni se, nincs idegrendszerem az ilyenkor megjelenő hülyékhez...

Link to comment
Megosztás:

6 órája, tgabika76 írta:

Feleslegesen két okból nem autózom: egyrészt mert olyan a munkám hogy a szóba jöhető példányok egy részét meg tudom nézni munkaidőben mert járom az országot, másrészt meg széles az ismeretségi kör, és mindig van valaki aki közel lakik. De legfőképpen én soha nem racionális okokból veszek autót (nem vigasztal hogy jó vétel volt, ha rosszul érzem magam benne), így pedig nem zavarnak olyan racionális dolgok mint hogy mibe került elmenni érte vagy átiratni, vagy mennyibe kerül az üzemanyagköltsége. A szerelem nem forintosítható. :cool:

Hogy mennyit ér egy autó, azt meg talán úgy a legegyszerűbb meghatározni, ahogy az Eurotax teszi: megnézed az ugyanolyan évjáratú, legalább 1 év műszakival rendelkező, rendezett magyar papíros és nem törött autókat, a legolcsóbbat és a legdrágábbat kihúzod a listáról, a többinek az árából meg átlagot számolsz. Szerintem 500e Ft körül (+/- 100e Ft) fog kijönni. 

:-)  Hát ezzel elakadtam, mert a hahu-n bejövő találatok szerint több mint ritka az autóm, 4 találat... 1.6, kombi, 146k km, 2002/07, Cool felszereltség... Én 700 alatt nem adnám... 

 

43 perce, panizzi írta:

Bölcs döntés volt.

Akkor, mennyit ér az enyém?

2003, 1.4Njoy caravan, 138k futás, 2. tulaj. ? Ohh a műszaki lejár májusban...atyaég.

Simán 800 irányár... Főleg a fővárosban... 

13 perce, outsider írta:

600 fölötti áron érdeklődő sem volt. 48 megtekintés. Amint levittem 530ra 150 megtekintés, és már több érdeklődő is volt. Sokan túlszűrik a keresést a Hahu-n. Az ár miatt és/vagy valamilyen paraméter kedvezőtlen kombinációja miatt szerintem meg sem jelent sok esetben az autóm a keresőben...

Az elején feltettem többért, mert nem volt sürgős. Hátha elviszi vki.

Amikor már sürgős volt, fordult a kocka :)

De valahol szerintem valóban ez volt a realitás. Max 50e Ft lett volna benne pluszban, de így legalább elment, és nekem így is megérős volt. Sokáig nem akartam árulni se, nincs idegrendszerem az ilyenkor megjelenő hülyékhez...

Nem 690 volt az első ár? Rosszul emlékszem? Szerintem a 600 lett volna reális (itt biztosan, elnézve h Szfvár a kereskedésekbe milyen árak vannak)... De mint írtam, ha a kiszállás volt a cél akkor ez van... Csak fura nekem ez az 500... 2013-ban a 1992-es 172k km-t futott 1.6 Astra-t adtam el 325000Ft-ért... 

Link to comment
Megosztás:

38 perce, Janó32 írta:

:-)  Hát ezzel elakadtam, mert a hahu-n bejövő találatok szerint több mint ritka az autóm, 4 találat... 1.6, kombi, 146k km, 2002/07, Cool felszereltség... Én 700 alatt nem adnám... 

 

Simán 800 irányár... Főleg a fővárosban... 

Nem 690 volt az első ár? Rosszul emlékszem? Szerintem a 600 lett volna reális (itt biztosan, elnézve h Szfvár a kereskedésekbe milyen árak vannak)... De mint írtam, ha a kiszállás volt a cél akkor ez van... Csak fura nekem ez az 500... 2013-ban a 1992-es 172k km-t futott 1.6 Astra-t adtam el 325000Ft-ért... 

Örüljünk, hogy jól járt egy honfitársunk! Bárcsak ilyen vétele lenne minden Magyarországi használtautó vásárlónak!

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, panizzi írta:

Bölcs döntés volt.

Akkor, mennyit ér az enyém?

2003, 1.4Njoy caravan, 138k futás, 2. tulaj. ? Ohh a műszaki lejár májusban...atyaég.

Nézegetem az autókat  mert én is venni szeretnék. Egy másik clubban Ford Mondeót hirdettek. 2001es tény ,hogy 327ezer volt az autóban  Ghia  felszereltségű+ bőrülés meg egyéb extrák   . 640 ezerért érdeklődő sem volt rá . A végén 450ezerért ment el. A nepperek 220-250 ezerért számították volna be. 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, outsider írta:

600 fölötti áron érdeklődő sem volt. 48 megtekintés. Amint levittem 530ra 150 megtekintés, és már több érdeklődő is volt. Sokan túlszűrik a keresést a Hahu-n. Az ár miatt és/vagy valamilyen paraméter kedvezőtlen kombinációja miatt szerintem meg sem jelent sok esetben az autóm a keresőben...

Az elején feltettem többért, mert nem volt sürgős. Hátha elviszi vki.

Amikor már sürgős volt, fordult a kocka :)

De valahol szerintem valóban ez volt a realitás. Max 50e Ft lett volna benne pluszban, de így legalább elment, és nekem így is megérős volt. Sokáig nem akartam árulni se, nincs idegrendszerem az ilyenkor megjelenő hülyékhez...

Ezzel a felszereltséggel ennyiért volt reális.

Ha én kerestem volna éppen G Astrát,klima,elektromos ablak nélkül meg sem néztem volna legyen akármilyen olcsó és jó állapotú.

De ez én vagyok,biztos vannak sokan kiknek más szempontok a fontosak és ez így van jól:)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

10 órája, Janó32 írta:

Simán 800 irányár... Főleg a fővárosban... 

 

Realitás inkább az 500-550e Ft. 

Bár, várni a verebet mindig lehet, én is ezt teszem már 3 éve :D

Aztán egyszer megunom, és odaadom az első neppernek 3 kilóért... nincs messze ez az idő.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Sleek írta:

Nézegetem az autókat  mert én is venni szeretnék. Egy másik clubban Ford Mondeót hirdettek. 2001es tény ,hogy 327ezer volt az autóban  Ghia  felszereltségű+ bőrülés meg egyéb extrák   . 640 ezerért érdeklődő sem volt rá . A végén 450ezerért ment el. A nepperek 220-250 ezerért számították volna be. 

Eleve kevesen keresnek akkora autót mint a Mondeo, így nem értéktartó. Az a futás már elriaszt tömegeket, meg rossz a hírneve a -dízel- Mondeo-nak (ha dízel). 1.6-os motorral gyenge állítólag, 1.8-2.0 benzines meg sokan be sem vállalnának a fogyasztás és egyéb hiedelmek miatt. Pl maradjunk márkánál, nézz meg egy kb ua felszereltségű és évjáratú C Corsa-t meg egy G Astra-t, közel egy árban vannak, mert akik spórolósat játszanak, a kis autókban hisznek. 

7 perce, panizzi írta:

Realitás inkább az 500-550e Ft. 

Bár, várni a verebet mindig lehet, én is ezt teszem már 3 éve :D

Aztán egyszer megunom, és odaadom az első neppernek 3 kilóért... nincs messze ez az idő.

Nem tudom elképzelni, hogy 600-ért ne lehetne eladni az autód... Vidéken (felénk) 500-1millió közt úgy pörögnek az Astra szegmensbeli gépek mint a panellakások. Meghirdeted jófogáson, másnak reggel meg kp-val fizetnek... 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Janó32 írta:

Eleve kevesen keresnek akkora autót mint a Mondeo, így nem értéktartó. Az a futás már elriaszt tömegeket, meg rossz a hírneve a -dízel- Mondeo-nak (ha dízel). 1.6-os motorral gyenge állítólag, 1.8-2.0 benzines meg sokan be sem vállalnának a fogyasztás és egyéb hiedelmek miatt. Pl maradjunk márkánál, nézz meg egy kb ua felszereltségű és évjáratú C Corsa-t meg egy G Astra-t, közel egy árban vannak, mert akik spórolósat játszanak, a kis autókban hisznek. 

 

2.0 benzines volt.  Persze érthető ,hogy sokan keresnek kis autót. Bár nem tudom azoknak a fogyasztása ,hogy alakul :)

 

Link to comment
Megosztás:

18 órája, Janó32 írta:

:-)  Hát ezzel elakadtam, mert a hahu-n bejövő találatok szerint több mint ritka az autóm, 4 találat... 1.6, kombi, 146k km, 2002/07, Cool felszereltség... Én 700 alatt nem adnám... 

Mert túlszűrted. Sem a motorváltozatot, se a felszereltséget nem kell belevenni, de még az üzemanyagot sem. Ha csak a normál állapotú  2002-es G Astra Caravanokra szűrsz érvényes magyar forgalmival, akkor mindjárt 35 találat lesz. A legolcsóbbat (450e-ért) és a legdrágábbat (999e-ért) kihúztam, a maradék 33db ára átlagolva pedig 737727Ft-ra jön ki egészen pontosan. Ez így reális azért, nem?

Link to comment
Megosztás:

30 perce, Steve01 írta:

Kinéztem egy 2008-as G astra kombit, de nincs rajta tetősin, meg fekete a belső ajtónyitó kilincse. Viszont 1.6-os, és kíma is van benne, ez milyen felszereltség?  A tetősín elvileg bontóból pótolható?

Nekem is fekete belül a kilincs tetősín viszont van.Az ablakok is kurblisak,de ez nekem nem volt kizáró ok.Minden kocsimon tekerős volt eddig is.Rá lehet tenni utólag is a tetősínt.Legalábbis jófogáson láttam eladót.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

17 perce, Steve01 írta:

Én sem ragaszkodnék a twinporthoz, próbálok kevés km-es, 1gazdás, törésmentest,(1-2elem festés belefér) keresni, mint a mesében. Ebben elektromos az ablak, tükör, azért is nem értem a fekete kilincset, és hogy nincs tetősin.

Az enyém 1,6 twinport(103 LE), kombi, tetősín nélkül (legalább nem zúg autópályán), fekete belső kilincses, külső tükör is fekete, 2 el. ablak, el. tükör 2 lufi, klíma, ABS. Azt, hogy milyen felszereltség nem tudom. Ja, 2005-ös évjárat.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, Bmájki írta:

Az enyém 1,6 twinport(103 LE), kombi, tetősín nélkül (legalább nem zúg autópályán), fekete belső kilincses, külső tükör is fekete, 2 el. ablak, el. tükör 2 lufi, klíma, ABS. Azt, hogy milyen felszereltség nem tudom. Ja, 2005-ös évjárat.

Akkor ez olyan lehet mint amit én néztem. Mióta van meg, mennyi km van benne, olajfogyasztás van?

Link to comment
Megosztás:

7 perce, Bmájki írta:

Kb. 2 éve van nálam, 139e km-el vettem, most 181-nél tartok. Természetesen van olaj fogyim.

Az gondoltam, ezek az újabb fejlesztésű Twinportok már nem nagyon eszik az olajat. De furcsa lesz  az F astrám után, hogy ezekbe kell olajat töltögetni.

Link to comment
Megosztás:

20 órája, panizzi írta:

na itt egy szép és olcsó példány

Somogyban

Azért ennek a futása nem annyi mint a Tiéd. Meg aztán a dízelek problémássága meghálálja magát, mint új autóként mint használtkén nagyon kezdenek bedőlni az árak dízel autóknál, drasztikusan csökkent a kereslet. A mi kis hazánk átlag autósának (évi 15k km) is leesett, hogy nem a 320D vagy a 2.0 PDTdi a jó választás... 

16 órája, Sleek írta:

2.0 benzines volt.  Persze érthető ,hogy sokan keresnek kis autót. Bár nem tudom azoknak a fogyasztása ,hogy alakul :)

 

Pedig az egy jó motor, de a 300k km feletti futás eleve az autót keresők 70%-át elriasztja. Meg aztán ez városban 10 liter kér, városon kívül sem lesz 8-nál lényegesen kevesebb, egy Corsa meg városban 7, városon kívül 6 vagy picit alatta... Közel 50% a differencia üa ktg-ben a két motor közt, és ez még csak a fogyasztás... 

12 órája, tgabika76 írta:

Mert túlszűrted. Sem a motorváltozatot, se a felszereltséget nem kell belevenni, de még az üzemanyagot sem. Ha csak a normál állapotú  2002-es G Astra Caravanokra szűrsz érvényes magyar forgalmival, akkor mindjárt 35 találat lesz. A legolcsóbbat (450e-ért) és a legdrágábbat (999e-ért) kihúztam, a maradék 33db ára átlagolva pedig 737727Ft-ra jön ki egészen pontosan. Ez így reális azért, nem?

Aha. Gondoltam olyaokkal kell összevetni amikben olyan a motor is. Dízeleket is belevetted? 

7 órája, Steve01 írta:

Az gondoltam, ezek az újabb fejlesztésű Twinportok már nem nagyon eszik az olajat. De furcsa lesz  az F astrám után, hogy ezekbe kell olajat töltögetni.

Eszik az olajat, F után nekem is fura de ez van. Lassan már keresgélni kell az olyan motortípust ami nem kér olajat... Bár amit fentebb olvastam (zúg a tetőkorlát autópályán), azt még nem tapasztaltam (csak ha van is valami a tetőn vagy csak üresen fent vannak a kereszttartók). 

Módosítva : Janó32
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, Janó32 írta:

Pedig az egy jó motor, de a 300k km feletti futás eleve az autót keresők 70%-át elriasztja. Meg aztán ez városban 10 liter kér, városon kívül sem lesz 8-nál lényegesen kevesebb, egy Corsa meg városban 7, városon kívül 6 vagy picit alatta... Közel 50% a differencia üa ktg-ben a két motor közt, és ez még csak a fogyasztás... 

 

Igazából én is elsőként a G astra ,focust néztem. De a mondeno mindig is tetszett nagyon. Nézegettem kisebb autókat is aminek olcsóbb a fenntartása de valahogy nem szeretnék olyan autót ami nem tetszik.Az a baj ,hogy a hülye szívemnek nem tudok parancsolni ha tetszik valami,hiába drágább a fenntartása 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 10. 19. at 6:52, Sleek írta:

Nézegetem az autókat  mert én is venni szeretnék. Egy másik clubban Ford Mondeót hirdettek. 2001es tény ,hogy 327ezer volt az autóban  Ghia  felszereltségű+ bőrülés meg egyéb extrák   . 640 ezerért érdeklődő sem volt rá . A végén 450ezerért ment el. A nepperek 220-250 ezerért számították volna be. 

Mindenkinek igényei szerint. 327e km azért nem kevés. A legnagyobb kérdés ilyenkor számomra az, hogy ennyi km alatt hány és milyen gondos gazdája volt. Lehet jó állapotú motor ennyi km után, de az kb lutri.

On 2017. 10. 19. at 7:58, csicsó írta:

Ezzel a felszereltséggel ennyiért volt reális.

Ha én kerestem volna éppen G Astrát,klima,elektromos ablak nélkül meg sem néztem volna legyen akármilyen olcsó és jó állapotú.

De ez én vagyok,biztos vannak sokan kiknek más szempontok a fontosak és ez így van jól:)

Nem egyformák az emberek. Mások a használati szokások, és mások az igenyek, mások a prioritások. A saját szokásaidból ezért nem érdemes általánosítani.

On 2017. 10. 19. at 10:01, panizzi írta:

Realitás inkább az 500-550e Ft. 

Bár, várni a verebet mindig lehet, én is ezt teszem már 3 éve :D

Aztán egyszer megunom, és odaadom az első neppernek 3 kilóért... nincs messze ez az idő.

Szerintem az általad említett áron itt simán megvenné kp-ra egy kereskedő az autódat azonnal...

Az enyémre 400-at mondott a kereskedők többsége. A tiéd fiatalabb, kevesebbet futott jobban felszerelt. 500-550-et kisírni egy kereskedőtől érte sima ügy. ITT és szerintem. :)

Az ilyet mint a tied, kiteszik itt 7-900e Ft között, de akár 1 misiért is.

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.