Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Én pontosan nem tudom, de lehet, hogy (LE) oldalról kell megközelíteni..de ezt majd uhuhu pontosítja neked!

Az 1.7DT-k közül is ugyebár van Opel és Isuzu dízel is, amit arról ismersz meg, hogy az Isuzu az erősebb....de Én is csak ennyit tudok róla... :?

1999ig aAstra G X17DTL motor Opel motor 68 LE.

1999 től Y17DT motor Isuzu motor 75 LE

2001 ig X20DTL Opel motor 82 Le

2001 ig X20DTH Opel motor 100 LE

2001 től Y20DTH motor Opel motor 100 LE.

És még volt Y22DTR mnotor ami 2.2 es 125 Le, de ez ritka, és drága.

ebből az 1.7 es 75 LE jó, a 68 LE gagyi.

a 82 LE motor gagyika, de azért nem szar.

a 100 LE király.

a 125 ÉE mégkirályabb, de igen ritka.

Link to comment
Megosztás:

1999ig aAstra G X17DTL motor Opel motor 68 LE.

1999 től Y17DT motor Isuzu motor 75 LE

2001 ig X20DTL Opel motor 82 Le

2001 ig X20DTH Opel motor 100 LE

2001 től Y20DTH motor Opel motor 100 LE.

És még volt Y22DTR mnotor ami 2.2 es 125 Le, de ez ritka, és drága.

ebből az 1.7 es 75 LE jó, a 68 LE gagyi.

a 82 LE motor gagyika, de azért nem szar.

a 100 LE király.

a 125 ÉE mégkirályabb, de igen ritka.

Köszi ez értékes infó volt! :!:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Uhuhu nekem is sokat segítettél! Tehát összefoglalva ha 2001 utáni 2.0 DTI Astra-t akarunk venni, akkor a motorszáma biztos, hogy Y20DTH-vel kezdődik?(A legtöbb hirdetésben ezeket a kocsikat 101 LE-nek írják.Attól még ugyanerről a motorról beszélünk?) És akkor ezek szerint azt a motor tuti. Lehetséges az, hogy kinézünk egy kocsit ami 2001-es 2.0 DTI és a motorszáma nem ezzel a kóddal kezdődik? Van valami más általános probléma, tipushiba is felmerülhet a kocsival kapcsolatban, és figyelni kellene rá? Bocsi a sok kérdésért, de nem vagyok nagyon járatos a témában, és szeretném jól körüljárni a dolgokat! Kösz, Geri

Link to comment
Megosztás:

Opel Vectra B 2.0 DTI 16V

Motor: 4 Zylinder Reihenmotor

Hubraum: 1995 ccm³

Turbolader: Abgasturbolader mit Waste Gate und Ladeluftkühlung

Einspritzung: Verteilereinspritzpumpe mit Hybridsteuergerät von Bosch (CAN)

original

KW PS NM

74 100 230

Opel Vectra B 2.0 DI 16V

Motor: 4 Zylinder Reihenmotor

Hubraum: 1995 ccm³

Turbolader: Abgasturbolader mit Waste Gate

Einspritzung: Verteilereinspritzpumpe mit Hybridsteuergerät von Bosch (CAN)

original

KW PS NM

60 82 185

Opel Astra 1.7 DI 16V

Motor: 4 Zylinder Reihenmotor

Hubraum: 1700 ccm³

Turbolader: Abgasturbolader mit Waste Gate

Einspritzung: Verteilereinspritzpumpe mit Hybridsteuergerät von Bosch (CAN)

original

KW PS NM

50 68 132

Opel Astra 1.7 DTI 16V

Motor: 4 Zylinder Reihenmotor

Hubraum: 1686 ccm³

Turbolader: Abgasturbolader mit Waste Gate und Ladeluftkühlung

Einspritzung: elektronische Verteilereinspritzanlage von Nippon Denso

original

KW PS NM

55 75 165

A nippon denso adagolóból úgy gondolom az erősebbik, intercooleres 1,7 dti az isuzu gyártmány.

Az adatok az osztrák http://www.pbox-motortuning.at/ oldalról származnak.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó az 1.4-es!

Én két hónapja vettem. 1.4-16V Caravan. 2000.08.-havi. 2M FT.

Viszont nem eszik sokat, ha az ember normálisan megy vele.

Nekem 4.2 pályán, 4.8 városban. Átlag 4.7 ! :D

Gyorsulással sincsen gond, megy rendesen. Mondjuk biztos ami biztos nekem már beleugrott 1 db STEINMETZ Chip, így már a paripám normálisan megy.

Üdv.

Diesel fogyasztásnak is kevés :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Már egy jó ideje (kb. 16 hónap) figyelem az Opel Astra F Caravan 1,6 16V, 1998 típusú autók áralakulását, ugyanis egy ilyenben gondolkodom. Közben, sajnos csak sóvárogva, pénzkorlátok miatt, nézegetem az Opel Astra G Caravan 1,6 áralakulását is. Megdöbbenve tapasztalom, hogy az 1998-2000 évjáratú G Astrák árai rohamosn zuhantak akár 300-400 ezer forinttal is. Ezek a tipikus FEHÉR színű modellek, amelyek szerintem cégesautók lehettek, de igaz enyhébb áreséssel a többire is.

Szerintetek minek köszönhető ez a jelenség a piacon? A H modell megjelenésének?

Még egy kérdéske. A tulaj úgy sem vallaná be, de honnan jöhetek rá, hogy a kinézett autó nem volt-e éppen taxi? Nincs kedvem egy ténylegesen agyon hajtott Pesti ócskavasat megvenni...

Segítségeteket előre is köszönve várom a hozzászólásokat.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1.6-os 99-es G Caravant mi is néztünk anno, de nagyon lelakott volt, jah és nem Ecotec !!! -mer olyan is van ám, és nem is kevés... !!!

Amúgy nemcsak a G Astra, de pl. az Octaviák is lejjebb mentek, a 98-asok 6 éven túl vannak és már nehéz rámondani, hogy fiatal, meg keveset futott, no meg a reg. adó is jól megkavarta év elején a dolgokat... pl. januárhoz képest kb. minden F Astra 200-al lejjebb ment áprilisra.

Jah az átverések és csalódások elkerülése érdekében mindenképp szerelővel, vagy nagyon nagyon hozzáértő ismerőssel is nézesd át az avtót.... mindenki ezt teszi aki nem ért hozzá és nem akar koppani...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

En mar eppen tul vagyok egy Astra G 1.4 16V vasarlasan. Gyari kozponti zarat is kertem hozza. A kozponti zarhoz viszont csak egy taviranyitos kulcsot adtak, a tartalek kulcs taviranyito nelkuli. Ez azert furcsa, mert a szervizkonyvbe kulon irjak, hogy 2 evenkent - kulon keres nelkul is - a potkulcsban is kell elemet cserelni...

Most akkor ket taviranyitos kulcs jar, vagy csak egy? Mik a tapasztalatok...

ps: bocs hogy ide irok, de hirtelenjeben nem talaltam jobb topikot, es talan hasznos a tobbieknek is

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása éredkében került ezen témakörbe.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása érdekében került ezen témakörbe.

Link to comment
Megosztás:

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása éredkében került ezen témakörbe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szia!

Nekem sima TD G Astrám van. 1.7es.

A DTL az már 16 szelepes, igyn.

Én németböl hoztam 3 évesen. Jó messziröl, ugyhogy nemn összegányol,t garantált 100000km volt benne.

Szoval, ami a gond votl vele, hogy 120000nél a generátor meghalt, (de ez minden klimás kocsiban kifexik 120ezernél) aztán, ami még gond vele, az a légtömeg mérö....

De állitolag az ujabbakban már ,másmilyen van.

Egyébként viszonylag jol megy , keveset eszik, 5 ,fél6 klimával is.

mondjuk nekem kombi van.

kényelmes, csendes, nem hallani,hogy diesel, nem füstöl.

Ha ujonnan vezsek, akkor kuva drága itt, s használtnál,meg nagyon figyelj oda!

MSN enmegtalálsz, ha kérdésed van : lacbp@hotmail.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása érdekében került ezen témakörbe.

Link to comment
Megosztás:

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása éredkében került ezen témakörbe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szisztok!  

Zöldfülü vagyok,(meg amúgy laikus vagyok az autók területén) most vettem egy X17DTL (99-es) Osztrákból behozott Opel Astra Caravan-t. Lila gőzöm nincs a diesel-ekhez.  

Azt már megfejtettem hogy 1700 cm3, tudom hogy turbo de mi az az L?

üdv

FIJO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása érdekében került ezen témakörbe.

Link to comment
Megosztás:

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása éredkében került ezen témakörbe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

csökkentett teljesitményü diesel motor,.

68 LE

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az alábbi hozzászólás a témák számának opimalizálása érdekében került ezen témakörbe.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Érdemes kivárni, mert utána sztem biztos kedvezőbb ajánlatokkal állnak elő, mert álltalában mindig így szokott lenni! :wink:

Tippelgetünk, tippelgetünk ? :)

Biztos a következő ajánlat is kedvező lesz, de hogy kedvezőbb-e, az jó kérdés.

Nagyon pörög ám számláló az Classic II eladások kapcsán. Pár hete volt az AM-ban egy kis cikkecske arról, hogy ebből adták el az elöző hónapban a legtöbbet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Tud valaki arról felvilágosítást adni, hogy G Astra új 1.6 Twinport motornál mennyi a felár? Én nem megbízható forrásból 60000 Ft felárat halottam! Az általam felhívott márkakereskedő sem tudta megmondani.

Előre is köszönöm!

Xavér

Lehet még normál (nem twp) motorost is venni? Azt hittem már csak twp-al árulják. Szóval látszik, hogy nem vagyok nagyon otthon a témában... Talán BallaImi, ő nemrég vette át az 1.4 twp Astráját...

Link to comment
Megosztás:

Lehet még normál (nem twp) motorost is venni? Azt hittem már csak twp-al árulják. Szóval látszik, hogy nem vagyok nagyon otthon a témában... Talán BallaImi, ő nemrég vette át az 1.4 twp Astráját...

Szia!

Az 1.4 motornál ugyanaz az ár, de állítólag az 1.6 Twinport motornál van felár?

Xavér

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, a fizetési feltételek, meg banki ajánlatok terén most az Opel gondságban van, valamiért nem tud a bankokkal normális szerződést kötni!! Erről nekem is panaszkodott a helyi díler! :D Ráadásul a GM bankon kívűl minden kereskedő maga tárgyal a bankokkal, tehát még két kereskedő között is különbség lehet a banki feltételeknél! ...Volt olyan időszak amikor nagyon jutányos feltételek voltak!! 2001 év elején pl....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.