Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Insignia - csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 352
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

felni meg a kipufogóvég tetszik, viszont a hűtőrács annyira nem bejövős, leszámítva a krómcsíkot a felső szélén.

Háát minél többször nézem meg annál kevésbé tetszik.. az eleje, mintha egy volvót összegyúrtak egy Xedos 9 el, a hátulja meg.. (az még el is megy számomra..) vmi BMW-Honda és ki tudja milyen egyveleg. Oldalról Passat... Hja és ettől egyedi... ez egy szép öszvér :lol: :lol: - De soha nem gyere be nekem :D

Link to comment
Megosztás:

Háát minél többször nézem meg annál kevésbé tetszik.. az eleje, mintha egy volvót összegyúrtak egy Xedos 9 el, a hátulja meg.. (az még el is megy számomra..) vmi BMW-Honda és ki tudja milyen egyveleg. Oldalról Passat... Hja és ettől egyedi... ez egy szép öszvér :lol: :lol: - De soha nem gyere be nekem :D

De ha megfigyelted, ez sok új autónál így van, kezdenek összemosódni a márkák, régen már a körvonalakról meg lehetett állapítani, milyen kocsiról van szó, most meg keresnem kell az emblémát.

Link to comment
Megosztás:

sztem az én ráncfelvarrt vectra c-mnél fényévekkel szebb. az omikhoz meg nem is lehet hasonlítani, annyival. egy elég fullos 220LE-s 2 lityósban ültem. a nagyfőnök most vette át a 20 milkás audiját, meglepő (vagy nem is meglepő) módon nem volt az a fényév különbség. kijött volna közel 2,5db ilyen insignia az audi árából. szóval sztem arányaiban az insignia többet ér, de ugye a nevet meg kell fizetni. nekem ennyi eddig a véleményem róla. vezetni nem vezettem, arra nem volt időm, meg 220LE-vel mit kezdjek :lol: :lol: :D na jó, csak vicc vóóóót :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

sztem az én ráncfelvarrt vectra c-mnél fényévekkel szebb. az omikhoz meg nem is lehet hasonlítani, vezetni nem vezettem, arra nem volt időm, meg 220LE-vel mit kezdjek

Izlések és pofonok, egy B2 Omega sztem külsőre sokkal markánsabb (bár unalmas jelzővel látták el) de nekem 100X tetszetősebb mint az Insignia... Inkább egy C Veci mint az insi.. lehet technikai cuccban messze veri őket.. de az erősen kevés számomra... :lol:

:D

Honda Legend... 2x mint az Insignia... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Izlések és pofonok, egy B2 Omega sztem külsőre sokkal markánsabb (bár unalmas jelzővel látták el) de nekem 100X tetszetősebb mint az Insignia... Inkább egy C Veci mint az insi.. lehet technikai cuccban messze veri őket.. de az erősen kevés számomra... :lol:

:D

Honda Legend... 2x mint az Insignia... :lol: :lol:

kéremkacccsojjaki :D

én mikor beleültem egy insigniaba az nem tetszett h a könyöklő nagyon gagyi volt....konkrétan majdnem letörtem de psszt.

no meg hátra nem lehet látni semmit

Link to comment
Megosztás:

kéremkacccsojjaki :D

én mikor beleültem egy insigniaba az nem tetszett h a könyöklő nagyon gagyi volt....konkrétan majdnem letörtem de psszt.

no meg hátra nem lehet látni semmit

Z... Te itt is rontasz? ;) :lol: :lol:

Hja, amúgy a 220 ló.. hát nem tom... 25 nap után keveslem az Omegába... lehet kéne szerezni egy 2,8as turbó mocit? :D Vagy turbósítani kéne a 3,2-t ;)

Zotya, teljesen igazad van, de én olyan autókat szeretem ami 1. (legfontosabb) nekem tetszik kívül belül, szinte maradéktalanul 2. van némi eleganciájuk 3. van némi egyedi benne.... sajnos a 2. pont kivételével az Insi nem jön be... Mostmárcsak körbe krómcsík kell az Omegámra :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Z... Te itt is rontasz? :lol: :P :D

Hja, amúgy a 220 ló.. hát nem tom... 25 nap után keveslem az Omegába... lehet kéne szerezni egy 2,8as turbó mocit? ;) Vagy turbósítani kéne a 3,2-t ;)

Zotya, teljesen igazad van, de én olyan autókat szeretem ami 1. (legfontosabb) nekem tetszik kívül belül, szinte maradéktalanul 2. van némi eleganciájuk 3. van némi egyedi benne.... sajnos a 2. pont kivételével az Insi nem jön be... Mostmárcsak körbe krómcsík kell az Omegámra :D :lol:

meg kék neon az egyediség végett :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Izlések és pofonok, egy B2 Omega sztem külsőre sokkal markánsabb (bár unalmas jelzővel látták el) de nekem 100X tetszetősebb mint az Insignia... Inkább egy C Veci mint az insi.. lehet technikai cuccban messze veri őket.. de az erősen kevés számomra... :lol:

:D

Honda Legend... 2x mint az Insignia... :lol: :lol:

ezen nem veszünk össze, neked legyen akkor hl 2x. vagy omi 3x. kinek mi.

nekem tetszik a accord, az szép, harmónikus autó, a legend nagyon nem. attól még lehet jó.

a c veki meg egy szuper autó, de az insigniától fényévre az is. ennyit fejlődik a technika.

az összkereket meg lehet szídni egy opelben, de akkor szídjad a szááb-ban is, mert ugye csak abba szerelték sok évig. az volt a koncepció, hogy opelbe nem szerelik, ez volt a prémium különbségek egyike a szááb javára. de magát a futóművet az opel fejlesztette, a szááb már nagyon rég óta nem fejleszt semmit, csak egy név.

Link to comment
Megosztás:

Z... Te itt is rontasz? :D ;) :D

Hja, amúgy a 220 ló.. hát nem tom... 25 nap után keveslem az Omegába... lehet kéne szerezni egy 2,8as turbó mocit? :lol: Vagy turbósítani kéne a 3,2-t :lol:

én a 320 lót unom, kéne 500 :lol: ez ilyen, sose elég semmi. egyébként meg 220 ló majdnem mindenre elég. 250 lónál volt a legjobb a kocsim, kezelhető (torzen difivel, az is igaz) és ott már azért félelmetesen erős is volt.

Link to comment
Megosztás:

én a 320 lót unom, kéne 500 :lol: ez ilyen, sose elég semmi. egyébként meg 220 ló majdnem mindenre elég. 250 lónál volt a legjobb a kocsim, kezelhető (torzen difivel, az is igaz) és ott már azért félelmetesen erős is volt.

1. Azt írtam, hogy technikailag persze, meghaladja az említett típusokat... de másban...

2. No és miben volt az a 250 ló? Mert egy 1650 kg (+100 kg én meg az egyebek) kocsinál annyira nem érezhető az a félelmetes erő. Lehet el vagyok szokva? :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. Azt írtam, hogy technikailag persze, meghaladja az említett típusokat... de másban...

2. No és miben volt az a 250 ló? Mert egy 1650 kg (+100 kg én meg az egyebek) kocsinál annyira nem érezhető az a félelmetes erő. Lehet el vagyok szokva? :lol: :lol: :lol:

1300kg, és benne van a 320ló most is :D

Link to comment
Megosztás:

1300kg, és benne van a 320ló most is :D

Erről beszélek... 1300 vs 250-320 ló... 1650 vs 218 ló, nem ua a fííliing... (nem mondom, hogy nem megy, de az a +70 LE vhogy 1 hónap alatt megszokottá vált :lol: )

Hát a képen kívül nem sok infót találtam a kocsidról :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ma volt szerencsém élőben látni az új jövevényt a sétálóutcában. Háát le voltam nyűgüzve, a beltér mint egy repülő műszerfala, nagyon kényelmesnem látszik az ülés, bár ki kéne próbálni.Jól néz ki ahogy a tető törés nélkül folytatódik a hátsó szélvédővel. Ami viszont nem tetszik, hogy nagyon magasan van a hátsó ablak, meg a fejtámlák miatt lófa.... se lehet látni a belső tükörben. Az árán viszont meglepődtem 5 misi körül volt az alap. Nem is sok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.