Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

3 órája, outsider írta:

Premium minőséget szeretnék. Ezért kérdeztem, hogy melyik a Mobil legjobbja. Egyébként a 3000XE az egyetlen dexos2 5w30 Mobiléknál...

Én nagyon elégedett voltam a Mobil Super 3000XE 5w30-as kenőanyaggal, lassan cserés (1év) a Castrol Edge Titanium FST 5w40 (mondjuk azon kívül hogy jobban fogy más különösebb gondom ezzel sincs igazából), és ezek tükrében a Mobil jött be eddig leginkább. De: a múltkori link amit csatoltál, elbizonytalanított. Emiatt vacillálok köv. cserére  Eneos-t (dexos2 jóváhagyással) vagy a linken lévő Mobil X1 5w40 közt (vagy Motul, de az leszerepelt az adott link tesztéjben).  

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

30 perce, Janó32 írta:

Én nagyon elégedett voltam a Mobil Super 3000XE 5w30-as kenőanyaggal, lassan cserés (1év) a Castrol Edge Titanium FST 5w40 (mondjuk azon kívül hogy jobban fogy más különösebb gondom ezzel sincs igazából), és ezek tükrében a Mobil jött be eddig leginkább. De: a múltkori link amit csatoltál, elbizonytalanított. Emiatt vacillálok köv. cserére  Eneos-t (dexos2 jóváhagyással) vagy a linken lévő Mobil X1 5w40 közt (vagy Motul, de az leszerepelt az adott link tesztéjben).  

 

A Mobil Super sorozat a Marketingeseik szerint a prémium olajuk

A Mobil 1 sorozat pedig nagyon szegmentált, különféle egyedi igényekre specializált olajokat takar:

az alábbi ígéretekkel hitegetve a felhasználót : Pl. emisszió csökk., gazdaságosság, hosszú akár 75 ekm-es futásra, teljesítménynövelő, V Twin-es motorokra, hosszú futás dízelre stb... stb...

----

Az Eneos-al én is szemezek. A hivatkozott teszt inkább gondolatébresztőnek, vagy ahogy írták is...: vitaindítónak jó. Én olyan totalcar-os pancsertesztnek tartom, de az olajos esetben talán még annál is gagyibb. Az olajnak az egyik legfontosabb tulajdonságait: azaz a kenőképességet ill. a szennyeződések megkötését pl. nem is vizsgálta, ha jól emlékszem csak megfőzték. Biztos az is mutat valamit. A lényeg, hogy a teszt alapján nem írnék én le egy olajat sem, ahogyan a színének változása alapján sem (van akinél az a jó olaj amelyik a legtöbb ideig marad mézszínű, pedig ez is mekkora baromság). Arról nem is beszélve, hogy a fenti Mobil-os felsorolásból is látszik milyen sok felhasználás és igény létezik, a motorfejlesztők speciális elvárásairól nem is beszélve. Szóval ami jó az egyik 1,4-es benzinesbe, az nem a legjobb a másikba, itt nagyon igaz.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

24 perce, marton.csaba2 írta:

T bluemirage!

"... Mobil super ..."
Nem.

"... Mobil 1 ..."
Nem.

 

Mondjuk ezt nem értem, de ez nem is nekem a baj, hanem a kérdezőnek: aki a végén már csak annyit kérdezett, hogy a Mobil-on belül melyik a legjobb neki szóba jöhető olaj. "A Mobil legjobbja."

Szerintem nem segítettél rajta. :confused:

Módosítva : bluemirage
  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Janó32 írta:

A Mobil 1 korábban már említett 9 spec. szegmenséből az ESP a kényes emissziós rendszerek védelmére lett kifejlesztve, különösen a diesel vonalra figyelve. Úgy képzelem el, hogy pl. segíthet tisztán tartani talán az EGR-t is, bár ott a jó benzin és a vezetési stílus (keveset menni alacsony fordulaton) többet számít. 

Szerintem jól látszik a linkelt oldalon, hogy a Mobil 1-et mennyire szétszedték és specializálták, ahogy korábban már írtam.

Módosítva : bluemirage
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, bluemirage írta:

A Mobil 1 korábban már említett 9 spec. szegmenséből az ESP a kényes emissziós rendszerek védelmére lett kifejlesztve, különösen a diesel vonalra figyelve. Úgy képzelem el, hogy pl. segíthet tisztán tartani talán az EGR-t is, bár ott a jó benzin és a vezetési stílus (keveset menni alacsony fordulaton) többet számít. 

Szerintem jól látszik a linkelt oldalon, hogy a Mobil 1-et mennyire szétszedték és specializálták, ahogy korábban már írtam.

Mivel én idióta felhasználó vagyok (városi rövidtávok), így nekem a gyorsan felépülő filmréteg mellett fontos hogy minél tisztább üzem legyen a lerakódások mérséklése végett. EGR félre van fordítva (pont emiatt/is). A 0w kenőanyagokon is gondolkoztam, de ilyen felhasználás mellett azt szerintem behörpintené az Ecotec, és elégés miatt oda a tiszta üzem (minél több olaj ég el, annál nagyobb lehet a lerakódás), ezért tartom arany középútnak az 5w30 és 5w40-et.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Janó32 írta:

Mivel én idióta felhasználó vagyok (városi rövidtávok), így nekem a gyorsan felépülő filmréteg mellett fontos hogy minél tisztább üzem legyen a lerakódások mérséklése végett. EGR félre van fordítva (pont emiatt/is). A 0w kenőanyagokon is gondolkoztam, de ilyen felhasználás mellett azt szerintem behörpintené az Ecotec, és elégés miatt oda a tiszta üzem (minél több olaj ég el, annál nagyobb lehet a lerakódás), ezért tartom arany középútnak az 5w30 és 5w40-et.

Semmivel nem eszik többet 0w-s olajból. Nincs hozzá köze. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lassan esedékes az olajcsere. 10 éves főként városban használt Z14XEP-hez milyen olajat ajánlanátok (csak 43 e km van benne)? Castrol, Eni, Motul, Liqui Moly, Méguin és Mannol olajok közül választhatok csak nagyon jó árok. Ezek közül keresném a "legjobbat".

Váltóolajat milyen gyakran érdemes cserélni? Ott mire kell figyelni?

Köszi előre is....

Link to comment
Megosztás:

1 óra, ginola írta:

Sziasztok!

Lassan esedékes az olajcsere. 10 éves főként városban használt Z14XEP-hez milyen olajat ajánlanátok (csak 43 e km van benne)? Castrol, Eni, Motul, Liqui Moly, Méguin és Mannol olajok közül választhatok csak nagyon jó árok. Ezek közül keresném a "legjobbat".

Váltóolajat milyen gyakran érdemes cserélni? Ott mire kell figyelni?

Köszi előre is....

Majdnem a két véglet mindenben amiket felsoroltál (árban is). Én a Mobil Super 3000 XE 5w30-at tenném a láncos motorba, ha jól rémlik 5w30 a gyári (újkori) feltöltése is. 

Link to comment
Megosztás:

Mobil nem volt a felsorolásban, ahhoz nem jutok jó áron......Azért kössz.

 

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 szintetikus alapú, nagy teljesítményű dízel motorolaj. Elsősorban a Volkswagen szivattyúfúvókás befecskendezővel (PD TDI) szerelt dízelmotorjaihoz készült, ahol a VW 505 01 specifikációnak megfelelő olaj használata kötelező.

Módosítva : ginola
Link to comment
Megosztás:

3 órája, ginola írta:

Sziasztok!

Lassan esedékes az olajcsere. 10 éves főként városban használt Z14XEP-hez milyen olajat ajánlanátok (csak 43 e km van benne)? Castrol, Eni, Motul, Liqui Moly, Méguin és Mannol olajok közül választhatok csak nagyon jó árok. Ezek közül keresném a "legjobbat".

Váltóolajat milyen gyakran érdemes cserélni? Ott mire kell figyelni?

Köszi előre is....

Hello!

Nálam ez már bevált, szerintem jó választás lehet városi használatra: https://the-filtershop.com/spd/edge_titanium_0w30_4L/Castrol-Edge-Titanium-FST-0w30-4-L-motorolaj

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 órája, ginola írta:

Mobil nem volt a felsorolásban, ahhoz nem jutok jó áron......Azért kössz.

 

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 szintetikus alapú, nagy teljesítményű dízel motorolaj. Elsősorban a Volkswagen szivattyúfúvókás befecskendezővel (PD TDI) szerelt dízelmotorjaihoz készült, ahol a VW 505 01 specifikációnak megfelelő olaj használata kötelező.

Nekem nem derült ki a megfogalmazásodból hogy a "jó árok" azt jelentené h jó áron a felsoroltakhoz férsz hozzá. Továbbá a tárgyalt kenőanyag benzines motorba is kíváló.... Akkor vagy Motul (állítólag közel sem tud annyit mint amennyire drága) vagy a Castrol (bár én az 5w40 Fst helyett újra a Mobilt választom majd).

Link to comment
Megosztás:

7 órája, ginola írta:

Mobil nem volt a felsorolásban, ahhoz nem jutok jó áron......Azért kössz.

 

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 szintetikus alapú, nagy teljesítményű dízel motorolaj. Elsősorban a Volkswagen szivattyúfúvókás befecskendezővel (PD TDI) szerelt dízelmotorjaihoz készült, ahol a VW 505 01 specifikációnak megfelelő olaj használata kötelező.

Ez elég sz*r leírás. Nézd meg a gyártó oldalán, ott értelmesebb leírás van. Ezt nem tudom ki írta, de elég korlátolt...

Nem kell hozzá jó angolság, hogy rájöjjön az ember, hogy kb semmi köze a két leírásnak egymáshoz...

"Mobil Super 3000 XE 5W-30 is a synthetic high-performance low ash engine oil designed to help prolong the life and maintain the efficiency of the Exhaust Car Emission Reduction Systems in both diesel and gasoline powered automobiles."

 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, marton.csaba2 írta:

T Janó32!

"... benzines ..."
-  API group III-as, hidrokrakk (HC) alapolajjal készül,
- a szintetikus alapú kifejezés is korlátozottan racionális ebben a szövegösszefüggésben,
- a teljesítmény szónak sincs értelme a motorolaj szóval jelzős szerkezetben.
- elsősorban - nettó butaság.

stb, stb.
 

T mantec!

Már csak arra kellene rájönnöm, hogy ez a bejegyzésed miről és/vagy kinek szól... De egészségedre. 

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
7 órája, Cs. Zoltán írta:

Szia!

Olajgomba, szemből a kb. a motor bal felső részén.

Csak nem csattogsz?

 

Köszönöm! Sajna igen. Gyenge olajnyomásra tippelünk - ennek szeretnénk utánajárni első körben.

2-3 hónapja kezdte el, 2 hete cseréltem olajat, mely hatására jelentősen javult - de nem múlt el.

Amikor elkezdte (egyik napról a másikra) 10.000 km-t futott castrol edge titanium fst 5W-40 volt benne, melyet

cseréltem Mobil super 3000 XE 5W-30 - ra (dexos2 mindegyik). 

A két olaj közötti különbség, hogy a Castrolnál kb. 10 perc után múlt el a csattogás (teljes felmelegedés), addig elviselhetetlenül zajos volt,

a Mobilnál 3-5 perc között (50 C fokos víznél kb.), de van amikor szinte semmi, amúgy "csak" cöccögés".

Üzemi hőfokon semmi probléma, mint a doxa. Sőt, hidegindításkor sincs hang kb. 1 percig, csak utána kezdi.

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.