Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Inkább a minőségre akartam utalni.Honnan/hová.

Értelek én, de inkább a technika fejlődését lehet lemérni a két kocsin, mert a minőség a GM specifikációk szerint mindkét modellnél azonos.

Az F- modellnél a karosszéria védelem volt kicsit gyengébb, mert ott nem volt horganyozva a lemezárú ezért is volt csak 6 év a garancia rá. A G-től már ismét horganyzott lemezek vannak = 12 év garancia. Ez minőségi fejlődés ! :)

Ami a többit illeti - motorok, utastérben használt anyagok, futómű - inkább a kor előrehaladtával hatósági előírások

( károsanyag kibocsátás, biztonsági követelmények ) és a vásárlói igények növekedését hivatottak követni, teljesíteni.

Az F a maga idejében korszerű és igen jó autónak számított - nekem még most is igen bejön! - de ma már nem

" trendi " , hogy ezt a divatos kifejezést használjam.

Mindenképpen előrelépés a J-modell az igaz, mert a fejlődés nem állhat meg, de a minőséget azt mindig a vásárló határozza meg, ha neki megfelel az F által nyújtott komfort, biztonság - és nem mellesleg csak annyit tud rá áldozni - akkor neki az F lesz az " Év autója " , bármit is írnak a szaklapok! :)

Én már láttam élőben az újat és ültem is benne, nem mondom , hogy csúnya kocsi, de még szokni kell a szememnek...

Első ránézésre az egész autóipar megvan benne az Insigniától a Peugeot-on át a Mazdáig - ezekből a kocsikból 12 egy tucat.

1991-ben az F-et nem igen lehetett mihez hasonlítani, nagyon gyönyörű volt....

Link to comment
Megosztás:

1991-ben az F-et nem igen lehetett mihez hasonlítani, nagyon gyönyörű volt....

az F volt az egyik legjobb sztem astra szinten. a G-t mikor megláttam leesett az állam h hű mekkora fejlődés, meg hogy mennyivel komolyabb autónak látszik de valójában nem tartom annyira jónak - nekem az van most X16XE sedan- főleg az ülésekkel van bajom :)

tartósan nem használtam H-t az már egy fokkal jobban tetszik de ott meg a felhasznált anyagokkal van bajom - ami a G-ben azért jó volt :)

nah akkor most jöhet az I :D

Link to comment
Megosztás:

Na, megvan az első díj az új J-Modellnek:

http://www.autosvilag.com/index.php/Arany-...Dijazottak.html

A kompakt kategóriában az Astra volt a nyerő és benne van a 7 döntős kocsi közt az " Év autója 2010 " versenyben is...

A hét kocsi:

Citroen C3 Picasso

MB E-Class

Opel Astra

Peugeot 3008

Skoda Yeti

Toyota iQ

VW Polo

Nem lenne rossz, ha az Insignia után az Astra is bezsebelné a díjat, bár erre kicsi az esély...,de amíg élünk remélünk ! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
én meg mindig azt hittem h neked omega caravanod van :lol: az avataron hasonlít rá...

szép ez az új astra csak drága :lol:

:D Majd lesz egyszer, ha lesz szívem megválni ettől. Egyelőre nincs. ;)

A H jobban tetszett, főleg a Caravan Ediösönök, de az orr részük nem. Leginkább a lámpa. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mint egy Seatleónmazdahárom klón..... :lol: :huh:

Ugyanez jutott nekem is eszembe, amikor először megláttam. De mostanában elég sok autó ilyen, nekem pl. a legutóbbi Impreza is eléggé erre hasonlít. De már a H Astraval is ugyanígy voltam, csak az még nemis tetszett. Valahogy hiányzik a G Astra vagy a Honda Civic radikálisabb újítása...

Link to comment
Megosztás:

De már a H Astraval is ugyanígy voltam, csak az még nemis tetszett. Valahogy hiányzik a G Astra vagy a Honda Civic radikálisabb újítása...

Ha megnézed az Astra F -> G -> H - > J evolúciós vonalat, akkor nem tudom, mi az a radikális újítás, amit hiányolsz?

Ehhez képest a Golf IV -> V - > VI - > VII egy állóvíz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

A topik nevében I helyett J-lenne a jó nem :huh: :lol: ?

A hozzám legközelebb eső Opel kereskedésben érdeklődtem mikor lesz nekik J astra és azt a választ kaptam, hogy dec második fele vagy vége felé. Többi kereskedésben nem tudjátok mi a helyzet?

üdv.: Sumi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

A topik nevében I helyett J-lenne a jó nem :huh: :lol: ?

A hozzám legközelebb eső Opel kereskedésben érdeklődtem mikor lesz nekik J astra és azt a választ kaptam, hogy dec második fele vagy vége felé. Többi kereskedésben nem tudjátok mi a helyzet?

üdv.: Sumi

Hát ha az ABC-t nézzük, akkor F-G-H-I-J. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, megvan az első díj az új J-Modellnek:

http://www.autosvilag.com/index.php/Arany-...Dijazottak.html

A kompakt kategóriában az Astra volt a nyerő és benne van a 7 döntős kocsi közt az " Év autója 2010 " versenyben is...

A hét kocsi:

Citroen C3 Picasso

MB E-Class

Opel Astra

Peugeot 3008

Skoda Yeti

Toyota iQ

VW Polo

Nem lenne rossz, ha az Insignia után az Astra is bezsebelné a díjat, bár erre kicsi az esély...,de amíg élünk remélünk ! :huh:

Nos, elmaradt a csoda, az Astra " csak " a 3. helyen végzett az Év autója 2010-es szakújságírói szavazáson.

A megtisztelő címet az új T-Shirt nyerte az IQ bajnok japó és az Opel előtt...

Amíg élünk remélünk, majd talán az új Corsával vagy Merivával ismét jön egy cím !! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos, elmaradt a csoda, az Astra " csak " a 3. helyen végzett az Év autója 2010-es szakújságírói szavazáson.

A megtisztelő címet az új T-Shirt nyerte az IQ bajnok japó és az Opel előtt...

Amíg élünk remélünk, majd talán az új Corsával vagy Merivával ismét jön egy cím !! :lol: :huh:

Ennek a vasnak nem kell a cím a sikerhez érzem :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért lett "csak" a harmadik az év autója versenyben, mert lényegében ugyanazok a lehetőségek vannak az Astra Jben, mint az Insigniában (ami ugye a 2009es év autója), így azokat mégegyszer nem értékelték első hellyel.

Tanfolyamon legalábbis ezt mondták.

Még valami okosság derült ki azon a tanfolyamon esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed az Astra F -> G -> H - > J evolúciós vonalat, akkor nem tudom, mi az a radikális újítás, amit hiányolsz?

Ehhez képest a Golf IV -> V - > VI - > VII egy állóvíz. :huh:

Nem az Astra vonalon belül, hanem a többi gyártóhoz képest a modell megjelenésekor. A G Astra eléggé egyedi még a mai napig is (és nem azért egyedi, mert ronda, mint a Megane II), nem sok hasonlót látni, nem véletlen, hogy ráncfelvarrás sem volt rajta. Na ezt az egyediséget hiányolom a H és J Astraból (bár még J Astrat ugye nem láttam élőben), de mondjuk ez igaz sok más gyártóra is, hogy eléggé csak az állóvizet kevergetik mostanában...

Más.: műszaki gyakorlatban sok helyen az I betűt ki szokták hagyni akkor, amikor az ABC betűivel jelölnek valamit, pontosan azon okból, hogy nagyon hasonlít az 1-es számra. Nekem nincs semmi meglepő abban, hogy J néven fut a következő Astra.

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem ezt az új astrát, szép és jó, viszont ahogy számoltam egy jobb felszereltséggel már 6milliós ár számomra rettentő sok. ennyiért már egy full extrás pár éves x5-ös vagy 7-es bmw-t lehet venni, ami egy lapra sem említhető az astrával :/ persze ez nem csak rá igaz, hanem minden új középkateges kocsira

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.