Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Nézegettem ezt az új astrát, szép és jó, viszont ahogy számoltam egy jobb felszereltséggel már 6milliós ár számomra rettentő sok. ennyiért már egy full extrás pár éves x5-ös vagy 7-es bmw-t lehet venni, ami egy lapra sem említhető az astrával :/ persze ez nem csak rá igaz, hanem minden új középkateges kocsira

Most ez olyan dolog hogy mindennek van alternatívája, attól függ mit akarsz venni. Az X5-ös Bimmer meg az új Astra amúgy sem egy kategória. Anno mikor még a Calibrát kerestem, én is láttam 1.1M-ért '79-es évjáratú 911-es Porschét, szóval vehettem volna azt is, de mégis Calit vettem...

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem ezt az új astrát, szép és jó, viszont ahogy számoltam egy jobb felszereltséggel már 6milliós ár számomra rettentő sok. ennyiért már egy full extrás pár éves x5-ös vagy 7-es bmw-t lehet venni, ami egy lapra sem említhető az astrával :/ persze ez nem csak rá igaz, hanem minden új középkateges kocsira

Tartási költségeik köszönő viszonyban sem állnak.

Link to comment
Megosztás:

Tartási költségeik köszönő viszonyban sem állnak.

tudom, bmw-hez arany áron vannak az alkatrészek, sokat eszik meg minden, de akkor is. ha épp kocsit vennék és lenne 6millám valahogy nem tudnék új astrát venni mikor a 3-4éves x5-öst is megvehetném. ha pl 4misiért már egy extrásat vinnék el akkor már erősen astra fele húzna a szívem. :rolleyes:

nem szidom én a kocsit, nekem nagyon tetszik, nagyon jó úton van az opel, és biztos vinni fogják mint a cukrot.

Link to comment
Megosztás:

tudom, bmw-hez arany áron vannak az alkatrészek, sokat eszik meg minden, de akkor is. ha épp kocsit vennék és lenne 6millám valahogy nem tudnék új astrát venni mikor a 3-4éves x5-öst is megvehetném. ha pl 4misiért már egy extrásat vinnék el akkor már erősen astra fele húzna a szívem. :rolleyes:

nem szidom én a kocsit, nekem nagyon tetszik, nagyon jó úton van az opel, és biztos vinni fogják mint a cukrot.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha lenne egy X5-öm, akkor eladnám és vennék rendes autót. Pl. Subaru Imprezat, az legalább megy is, nem csak sokat fogyaszt :blink:

Várjunk még egy kicsit az árakkal, hátha kis idő múlva lejjebb mennek. Minden újdonság kapós és az autóeladás manapság részben marketing is...

Link to comment
Megosztás:

...és lenne 6millám valahogy nem tudnék új astrát venni mikor a 3-4éves x5-öst is megvehetném...

...És még a fodrászon is spórolnál – elég lenne egy jó borotvát beszerezni... osz't mehet tarra. :blink:

Egyébként a legtöbb eddigi sajtómegjelenésben szeretik az új Astrát, pl. itt is. Mondjuk, nem ettől lesz kelendő, meg nem ebben a változatban, de látnivaló, hogy nagyon oda akarta tenni magát az Opel ezzel a géppel. Csak azok árak... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Biztos lesznek nagy akciók, csak most kell egy pár hónap amíg elillan a G "szele" és a H-t leárazzák arra a szintre amennyiért a Classic ll-t adták. No akkor lehet majd H astra mostani árának környékére beárazni az új vasat.

-

off

Impi jó vas :rolleyes:

on

Link to comment
Megosztás:

Hivatalos oldalról a rendelhető cuccok és a motor variánsok, techinkai adatok:

http://www.opel.de/res/download/pdf/0P_68_price.pdf

Kint azért olcsóbban meg lehet venni. A gari EU-s. 4,4Milla körül meglenne.

Szerintem egyébként tiszta i30, csak a hátulja nem. Most akkor koreáról koppintanak, már?

http://indianautosblog.com/wp-content/uplo...0_official1.jpg

http://geneva2007.autonews.ru/imagelib/177...30_2008-4_m.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ma este 19-ig megtekinthető a Westend 2. emeletén, előre be lehet ülni, tekergetni, csavargatni mindent. És ha ki töltesz egy nyeremény játékos lapot, akkor vagy polo vagy bögre-t kapsz ajándékba, plusz 0,5l ásványviz (de az kinai :blink: ).

1,7 cdti modell van kiállitva navis, sok extrával, majdnem 7 milla.

Belülről nekem nagyon tetszik, leszámitva a műszerek körüli szarokat. Kényelmes, elől van hely bőven. Műszerfal igy ránézésre áttekinthetőnek tűnt nekem. Kartámasz is állitható előre-hátra, csomó rekesz, tetszik, jobban tetszik, mint a G astra, pedig azt is szeretem nagyon.

Csomagtartó literre azonos az elődökkel, de méretre kisebbnek tűnik. Viszont könnyebb elő bányászi a pótkereket, ha szükség lenne rá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma néztem egy szalonban egy 1.6xer cosmo gépet. Kövezzetek meg de az előzetes dumák alapján nagyobb térre számítottam. :rolleyes: Főleg hátul volt csalódás.

Amúgy tetszik a gép kívül és belül is. Nem tetszik, hogy alapban javítókészlet van a kerékhez, felárért van csak hagyományos megoldás.

Próbakörre várhatóan januárban lesz időm.

Link to comment
Megosztás:

a közeli kereskedésbe hoztak egy (autobinck) keritésen keresztül láttam de csalódás volt élőben :D igazi a szine sem volt az igazi

milyen színű volt?

Tegnap megint nézegettem egyet, már barátkozom vele :rolleyes: :blink: ;) igaz próbálni még nem tudtam de rajta vagyok.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

mi is voltunk Opel-éknál és lett próbálva is, meg minden.

Tök mindegy milyen színt mondasz, élőben úgyis más :rolleyes:

Világoskékes-szürke 1,6-osokat lehet próbálni, persze elég jól felszerelt darabok.

Amit probálhattunk, ott a km óra ki volt kapcsolva, a rádió se müködött menetközben. (nem számolta a km-t, 0 km-esként lesz eladva úgyis)

Indexkar kicsit fura helyen van. Ami a legszemetebb dolog, az az, hogy a listában leirja, hogy nálunk mi nem és a németeknél mi széria.

Viszont, sztem ha menetre beállitod az ülést, akkor már hátul is jobban körvonalazodik a hely, persze igy se az igazi még. Csomagtartóban az a polc egy nagyon nagy hülyeség.

meg anyit tudok még, hogy Kalocsán már eladtak 1 db-t.

Link to comment
Megosztás:

mi is voltunk Opel-éknál és lett próbálva is, meg minden.

Tök mindegy milyen színt mondasz, élőben úgyis más :blink:

Világoskékes-szürke 1,6-osokat lehet próbálni, persze elég jól felszerelt darabok.

Amit probálhattunk, ott a km óra ki volt kapcsolva, a rádió se müködött menetközben. (nem számolta a km-t, 0 km-esként lesz eladva úgyis)

Indexkar kicsit fura helyen van. Ami a legszemetebb dolog, az az, hogy a listában leirja, hogy nálunk mi nem és a németeknél mi széria.

Viszont, sztem ha menetre beállitod az ülést, akkor már hátul is jobban körvonalazodik a hely, persze igy se az igazi még. Csomagtartóban az a polc egy nagyon nagy hülyeség.

meg anyit tudok még, hogy Kalocsán már eladtak 1 db-t.

Csomitartó osztott polc cucc az enyémben is van. Ha használod is akkor nem hülyeség.

A németektől kell behozni három év múlva féláron. :rolleyes: Egyértelmű!

Na, a találgatások már mennek:

http://static.blogo.it/automocionblog/nuov...abriolet_01.jpg

http://static.blogo.it/automocionblog/nuov...upCabriolet.jpg

Tuning cucc ebayről J hez

Egyébként egyre jobban tetszik, ahogy többször látom, vezetem.

Valami moderátor bökjön már a topik alá egy J Astra logot, meg írja át J-re. Thanx.

Link to comment
Megosztás:

Csomitartó osztott polc cucc az enyémben is van. Ha használod is akkor nem hülyeség.

A németektől kell behozni három év múlva féláron. :rolleyes: Egyértelmű!

Na, a találgatások már mennek:

http://static.blogo.it/automocionblog/nuov...abriolet_01.jpg

http://static.blogo.it/automocionblog/nuov...upCabriolet.jpg

Tuning cucc ebayről J hez

Egyébként egyre jobban tetszik, ahogy többször látom, vezetem.

Valami moderátor bökjön már a topik alá egy J Astra logot, meg írja át J-re. Thanx.

egyre többet vezeted ?

Link to comment
Megosztás:

Gyorsulás, végsebesség mint a H-ban ( A16XER ), de az úttartása, utazási komfortja übereli az eddigi összes Astrát !

leforgatva mennyit öl a motor pörgési kedvén a környezetvédelem? Csak azért mert a H-mban ez a moci van és szeret forogni ha haladni akarok elég, olyankor (és ha meleg a motor) akkor járogat 6000felé a fordulatszámom nem ritkán :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

leforgatva mennyit öl a motor pörgési kedvén a környezetvédelem? Csak azért mert a H-mban ez a moci van és szeret forogni ha haladni akarok elég, olyankor (és ha meleg a motor) akkor járogat 6000felé a fordulatszámom nem ritkán :blink: :lol:

A Te H-dban legfeljebb Z16XER motor lehet, az A jelzésűt csak az Insignia megjelenésével kezdték el berakni.

H-ban tudtommal soha nem raktak A16XER motort...

...amúgy meg nem forgattam szét, mert nem szokásom, de ha Te 6000-körül autózol, azt melyik országban teszed, mert ott már közel vagy a végsebességhez. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A Te H-dban legfeljebb Z16XER motor lehet, az A jelzésűt csak az Insignia megjelenésével kezdték el berakni.

H-ban tudtommal soha nem raktak A16XER motort...

...amúgy meg nem forgattam szét, mert nem szokásom, de ha Te 6000-körül autózol, azt melyik országban teszed, mert ott már közel vagy a végsebességhez. :lol:

ezt benéztem :rolleyes: :blink: . Mi a kül a két motor között? lehet tudni? mert a teljesítmény és nyomaték egyforma.

Gyorsításoknál szalad 6000-re,utazósebességet azért nem kötöm hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

ezt benéztem :rolleyes: :blink: . Mi a kül a két motor között? lehet tudni? mert a teljesítmény és nyomaték egyforma.

Gyorsításoknál szalad 6000-re,utazósebességet azért nem kötöm hozzá :lol:

No problem! :D

A két motor közt pár apróbb eltérés van, ami elsősorban a szigorított emissziós normák teljesítése miatt

szükséges. Ez a motor ugyanis már EUR V-ös.

Más olajteknőt kapott, módosított termosztátot, egy új katalizátort , valamint kicsit átdolgozták a hengerfejet is

( gyertyák, vezérműtengelyek ) ill. módosított vezérműtengely állítók ( VCP - VARIABLE CAM. PHASER ) dolgoznak rajta.

Ezek a lényegesebbek... ;)

Link to comment
Megosztás:

No problem! :rolleyes:

A két motor közt pár apróbb eltérés van, ami elsősorban a szigorított emissziós normák teljesítése miatt

szükséges. Ez a motor ugyanis már EUR V-ös.

Más olajteknőt kapott, módosított termosztátot, egy új katalizátort , valamint kicsit átdolgozták a hengerfejet is

( gyertyák, vezérműtengelyek ) ill. módosított vezérműtengely állítók ( VCP - VARIABLE CAM. PHASER ) dolgoznak rajta.

Ezek a lényegesebbek... :blink:

Köszönöm az infókat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.