Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

21 órája, csabela írta:

Sziasztok!

Következőt vettem észre az autómon (astra J).
A menetfény egyik oldalon nem világít(ritkán E18-as kód megjelenik),de ha felkapcsolom a tompított fényszórót,akkor pedig világít.
Találkozott valaki már ilyen hibával?Ha igen megosztaná velem az okát,hogy mi lehet a hiba.

előre is köszönöm a válaszokat.

Szia, A menetfényben 12V 21/5w-os izzó van. Ha a tompított világít, akkor 5w-al helyzetjelzőként funkcionál, lekapcsolt tompított esetén menetfényként 21w-al.
Égőcsere megoldja a gondodat.

Link to comment
Megosztás:

55 perce, Dom írta:

Szia, A menetfényben 12V 21/5w-os izzó van. Ha a tompított világít, akkor 5w-al helyzetjelzőként funkcionál, lekapcsolt tompított esetén menetfényként 21w-al.
Égőcsere megoldja a gondodat.

Ok,most már világos.akkor azért lehet,hogy a menetfény önmagában nem világít,mert ez egy két izzószálas izzó.

Jól értelmezem?
Másik kérdés:izzó cseréhez az egész lámpát ki kell bontsam?Mert már nézegettem,de elég szűk a hely,hogy odaférjek az izzó nyíláshoz.Vagy erre is van valami speciális módszer vagy talán szerszám?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 08. at 20:53, csabela írta:

Ok,most már világos.akkor azért lehet,hogy a menetfény önmagában nem világít,mert ez egy két izzószálas izzó.

Jól értelmezem?
Másik kérdés:izzó cseréhez az egész lámpát ki kell bontsam?Mert már nézegettem,de elég szűk a hely,hogy odaférjek az izzó nyíláshoz.Vagy erre is van valami speciális módszer vagy talán szerszám?

Az izzó típusa W3x16q 12V 21/5w. Egy vékony szárú csavarhúzóval el tudod fordítani a záró kupakot, utána ki lehet bűvészkedni az égőt. A lámpát nem tudod kiszedni, mert ha jól tudom, akkor a lökhárító alatt is fogja egy csavar, ugyan úgy, mint a G astránál. Arra figyelj, hogy cserekor az izzó, amit beraksz szorosan illeszkedjen a foglalatba, mert ha laza, úgy jársz, mint az egyszeri ember, akinek visszarakáskor kiesett az izzó, és egy darabig játszhatott, mire ki tudta pecázni a lámpa aljából. 

Link to comment
Megosztás:

21 órája, Dom írta:

Az izzó típusa W3x16q 12V 21/5w. Egy vékony szárú csavarhúzóval el tudod fordítani a záró kupakot, utána ki lehet bűvészkedni az égőt. A lámpát nem tudod kiszedni, mert ha jól tudom, akkor a lökhárító alatt is fogja egy csavar, ugyan úgy, mint a G astránál. Arra figyelj, hogy cserekor az izzó, amit beraksz szorosan illeszkedjen a foglalatba, mert ha laza, úgy jársz, mint az egyszeri ember, akinek visszarakáskor kiesett az izzó, és egy darabig játszhatott, mire ki tudta pecázni a lámpa aljából. 

Köszönöm a segítséget.

Eljutottam a záró kupak levételéig,aztán jött a probléma..
Az izzót kiszedni az művészet.Van két fül ami tartja az izzót,de ezekhez hozzáférni...nem egyszerű.
Nem adom fel remélem valahogyan meg tudok vele bírkózni.

 

 

Módosítva : csabela
Link to comment
Megosztás:

4 órája, csabela írta:

Köszönöm a segítséget.

Eljutottam a záró kupak levételéig,aztán jött a probléma..
Az izzót kiszedni az művészet.Van két fül ami tartja az izzót,de ezekhez hozzáférni...nem egyszerű.
Nem adom fel remélem valahogyan meg tudok vele bírkózni.

 

 

Egyszerűen fogd meg a vezetéket és húzd meg, elvileg ki fog jönni.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Dom írta:

Egyszerűen fogd meg a vezetéket és húzd meg, elvileg ki fog jönni.

Köszi,sikerült kiszedni.A könyvében benne van,hogy azt a két fület benyomva kell kiszedni.Nem volt egyszerű a hely szűke miatt de meglett.
Valóban igazad volt,izzó a ludas - az egyik izzószál el van pattanva és ezért nem világít.
még 1-szer köszi

 

Módosítva : csabela
Link to comment
Megosztás:

Én karcsúnak éreztem a halogénes nappali menetfényt (főleg pályán sokaknak nem tűnt fel, hogy közeledem, simán behúzták elém a kocsit, így nem egyszer kézzel átváltottam tompítottra, ha pályáztam)

A gondot orvosoltam az alábbi fórum szerint ;)

https://www.vxoc.org.uk/forum/Thread-HOW-TO-LED-DRL-Error-free-for-the-Astra-J-5-door

Az izzók a hids-directtől származnak, terhelő ellenállást pedig az ebayről vettem.

Tompított mellett szabályosan visszaveszi a fényerősséget a tompított mellé, nappali DRL módban ég és föld a különbség a halogénhez képest.

Terhelő ellenállással hibakódot sem dob a kocsi. Műszakin sem volt gond vele a szabályos működés miatt. Ajánlom. :)

Ahogy nézegettem a fórumot páran kicserélték a tompítottat is LED-es izzóra, de azt nem merem meglépni. Más lenne a vetítési képe a fényszórónak, rossz esetben vakítanám a szembejövőket és nem feltétlen látnék többet vele az útból. (ugyanaz mint az utólagos xenon megoldások, nem projektoros lámpatesbe rakva..)

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 12. at 17:07, Alientwo írta:

Én karcsúnak éreztem a halogénes nappali menetfényt (főleg pályán sokaknak nem tűnt fel, hogy közeledem, simán behúzták elém a kocsit, így nem egyszer kézzel átváltottam tompítottra, ha pályáztam)

A gondot orvosoltam az alábbi fórum szerint ;)

https://www.vxoc.org.uk/forum/Thread-HOW-TO-LED-DRL-Error-free-for-the-Astra-J-5-door

Az izzók a hids-directtől származnak, terhelő ellenállást pedig az ebayről vettem.

Tompított mellett szabályosan visszaveszi a fényerősséget a tompított mellé, nappali DRL módban ég és föld a különbség a halogénhez képest.

Terhelő ellenállással hibakódot sem dob a kocsi. Műszakin sem volt gond vele a szabályos működés miatt. Ajánlom. :)

Ahogy nézegettem a fórumot páran kicserélték a tompítottat is LED-es izzóra, de azt nem merem meglépni. Más lenne a vetítési képe a fényszórónak, rossz esetben vakítanám a szembejövőket és nem feltétlen látnék többet vele az útból. (ugyanaz mint az utólagos xenon megoldások, nem projektoros lámpatesbe rakva..)

nem rossz...
Ha a tompítottat is kicseréled led-re biztosan jobban is látnál majd vele.Hasonló lenne,mint a xenon fényre cseréled a halogént.

Link to comment
Megosztás:

Az autómnak a kijelzője közepes méretű.(nem  navigációs,attól kisebbik)

Tudja valaki esetleg,hogy létezik ennél a J astránál valami (pedál+gomb)kombináció amivel több infót ki lehet a kijelzőre kérni a fedélzetiből?-gondolok itt átlag,pillanatnyi fogyasztás stb...
Vagy ezt csak szoftveresen lehet felprogramozni?
Kicsit butának tartom ezt az autót,hogy ilyen alap dolgokat nem képes gyárilag kijelezni.

 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 14. at 20:54, csabela írta:

Az autómnak a kijelzője közepes méretű.(nem  navigációs,attól kisebbik)

Tudja valaki esetleg,hogy létezik ennél a J astránál valami (pedál+gomb)kombináció amivel több infót ki lehet a kijelzőre kérni a fedélzetiből?-gondolok itt átlag,pillanatnyi fogyasztás stb...
Vagy ezt csak szoftveresen lehet felprogramozni?
Kicsit butának tartom ezt az autót,hogy ilyen alap dolgokat nem képes gyárilag kijelezni.

 

Opcom a program neve, amivel fel lehet okosítani a kocsit. Fedcomp elvileg tudja, csak nem jelzi ki, ezen segít az Opcom.
Neked is csak a facebook "Opel Astra J Magyarország" csoportját tudom ajánlani, ott van egy srác, aki megvette a progit és most tulajról tulajra jár a program ingyen, mindenki fel tudja magána okosítani a fedcompot ezen szoftver és egy laptop segítségével.
A csoport zárt, de jelentkezést követően be fog engedni az admin.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 16. at 10:05, Norbi80 írta:

Opcom a program neve, amivel fel lehet okosítani a kocsit. Fedcomp elvileg tudja, csak nem jelzi ki, ezen segít az Opcom.
Neked is csak a facebook "Opel Astra J Magyarország" csoportját tudom ajánlani, ott van egy srác, aki megvette a progit és most tulajról tulajra jár a program ingyen, mindenki fel tudja magána okosítani a fedcompot ezen szoftver és egy laptop segítségével.
A csoport zárt, de jelentkezést követően be fog engedni az admin.

Köszi a segítséget.Már bejelentkeztem.

 

Link to comment
Megosztás:

On ‎2017‎.‎03‎.‎23‎. at 7:51 PM, Bögöly25 said:

Sziasztok, nemrég vettem egy 2015 1.4 benzin j astrat. Abban kérném a segítségeteket, hogy nem tudom bekapcsolni a telefon kihangositást, Bluetooth ot sehogy nem észlel. Kormányon a gombok megvannak, viszont a phone gomb csak némit. 

És biztos van benne BT? Mert az külön extra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, most készülünk megvásárolni egy 5 ajtós 1.6 benzines Cosmo Astra J-t (gyártási év 2011). Az lenne a kérdésem, hogy alapból van-e haspajzs (motorvédő lemez) a kocsin. Amit kinéztünk azon sajna nincs, de szeretném tudni, hogy elveszett, vagy nem is járt hozzá?

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, feary írta:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, most készülünk megvásárolni egy 5 ajtós 1.6 benzines Cosmo Astra J-t (gyártási év 2011). Az lenne a kérdésem, hogy alapból van-e haspajzs (motorvédő lemez) a kocsin. Amit kinéztünk azon sajna nincs, de szeretném tudni, hogy elveszett, vagy nem is járt hozzá?

Valószínű motor függő, a dieselek van, az biztos.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 12. at 17:07, Alientwo írta:

Én karcsúnak éreztem a halogénes nappali menetfényt (főleg pályán sokaknak nem tűnt fel, hogy közeledem, simán behúzták elém a kocsit, így nem egyszer kézzel átváltottam tompítottra, ha pályáztam)

A gondot orvosoltam az alábbi fórum szerint ;)

https://www.vxoc.org.uk/forum/Thread-HOW-TO-LED-DRL-Error-free-for-the-Astra-J-5-door

Az izzók a hids-directtől származnak, terhelő ellenállást pedig az ebayről vettem.

Tompított mellett szabályosan visszaveszi a fényerősséget a tompított mellé, nappali DRL módban ég és föld a különbség a halogénhez képest.

Terhelő ellenállással hibakódot sem dob a kocsi. Műszakin sem volt gond vele a szabályos működés miatt. Ajánlom. :)

Ahogy nézegettem a fórumot páran kicserélték a tompítottat is LED-es izzóra, de azt nem merem meglépni. Más lenne a vetítési képe a fényszórónak, rossz esetben vakítanám a szembejövőket és nem feltétlen látnék többet vele az útból. (ugyanaz mint az utólagos xenon megoldások, nem projektoros lámpatesbe rakva..)

Szia! Esetleg röviden leírnád magyarul a műveletet és hogy ehhez hol milyen típust kell rendelni? Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ezt a típust rendeltem és erről a helyről (kb 2 hét alatt jött meg):

http://www.hids-direct.co.uk/r580-w21-5w-canbus-30-smd-3014-led-bulbs-pair-white/

izzónként 2-2db 50W-os terhelő ellenállás kell (a nappali menetfény mód ágra és a leszabályzott dim down ágra is, hogy ne jelezzen izzó hibát a computer)

Ez tisztességes hőt termel tehát a kasztnihoz érdemes erősíteni, hogy levezesse, és ne olvadjon el semmi ha hozzáérne bármi.

Az alábbi youtube videó alapján szükséges kikísérletezni 12V-al (és napszemüvegben :) ) hogy melyik a teljes fényerő és melyik a DIM és a kocsi foglalatának megfelelően áthajtogatni a lábakat:

https://www.youtube.com/watch?v=zhYpU33TrDQ

A foglalat és minden más infó rajta van cikkben szereplő képeken.

A porvédő kupakot meg kell fúrni, mert a terhelő ellenállás vezetékét ki kell hozni valahogy.

Sajnos nem lehet utána betömíteni - ragasztani - 'szilózni' mert a kivételhez kell tudnia mozogni a kábelnek, viszont egy kiadós eső vagy magasnyomású mosó beáztathatja a búrát (ami aztán párásodhat emiatt), ezt egyszerű szigetelő szalaggal oldottam meg.

Üdv,

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Juhé... !!!
Ma megtekintettem az autót fél órával azután, hogy lekerült a trélerről az Opel Gombos 2. telephelyén. Igaz így még nem volt meg rajta a nullrevízió és nem volt kiglancolva. Dísztárcsák is zacskóban a csomagtartóban voltak, de így is gyönyörűűűű... :) Legkésőbb jövő hétfőn-kedden átvehetem, de kisebb eséllyel akár már pénteken. Fél órája átutaltam a vételárat, így reggel már ott cinyel a Gombos számláján. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék tőletek 2 kérdéssel kapcsolatban.

Most vettem egy Opel Astra sedan-t (J) és két problémám van/volt (az egyikre megvan a "megoldás" csak azért írom le, hogy ha esetleg másnak is hasonló problémája lenne)

1. A Samsung j3-as telefonomról képtelen kezelni az Infotaiment cucc a névjegyzéket, mert ahogy kapcsolódik a telefon, kiírja hogy "a biztonsági irányelv tiltja a bluetooth névjegyzék használatát" Máskülönben a kihangosító tökéletesen működik.

Felhívtam a Samsung ügyfél szolgálatát, hogy mondjanak valamit erről a problémáról, merthogy kipróbáltam egy Windows Phone telefonnal ahol a BT csatlakozása után rögtön rákérdez, hogy engedélyezem-e a telefonkönyv elérését és engedélyezés után tökéletesen működik.

A Samsung-tól azt a választ kaptam, próbáljak meg egy gyári visszaállítást és ha akkor sem a jó akkor egy BT egység eltérő lehet a telefonokban így valószínűleg amiatt nem működik. Kipróbáltam ugyan ilyen telefonnal csak más sw verzió van rajta és első beüzemelés után sem sikerült megjeleníteni a névjegyeket (Szóval erről ennyit az autó jó a telefon a xar )

2. Ezzel kapcsolatban viszont tényleg segítsetek.

Digitális klíma van az autóban és ha csak a ventilátor járatom úgy, hogy minimumra le van tekerve a hőfokszabályzó, lehet, hogy a rendszer automatikusan bekapcsolja a légkondit, úgy, hogy a visszajelző led nem is világit??? Simán hűvös levegőt fúj és ha bekapcsolom a légkondít én nem érzem a különbséget a kettő között. Szóval olyan mintha mindig menne a légkondi (A beállításokban van egy olyan, hogy Climate control mode ez ki van kapcsolva )

Köszi!

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kubix írta:

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék tőletek 2 kérdéssel kapcsolatban.

Most vettem egy Opel Astra sedan-t (J) és két problémám van/volt (az egyikre megvan a "megoldás" csak azért írom le, hogy ha esetleg másnak is hasonló problémája lenne)

1. A Samsung j3-as telefonomról képtelen kezelni az Infotaiment cucc a névjegyzéket, mert ahogy kapcsolódik a telefon, kiírja hogy "a biztonsági irányelv tiltja a bluetooth névjegyzék használatát" Máskülönben a kihangosító tökéletesen működik.

Felhívtam a Samsung ügyfél szolgálatát, hogy mondjanak valamit erről a problémáról, merthogy kipróbáltam egy Windows Phone telefonnal ahol a BT csatlakozása után rögtön rákérdez, hogy engedélyezem-e a telefonkönyv elérését és engedélyezés után tökéletesen működik.

A Samsung-tól azt a választ kaptam, próbáljak meg egy gyári visszaállítást és ha akkor sem a jó akkor egy BT egység eltérő lehet a telefonokban így valószínűleg amiatt nem működik. Kipróbáltam ugyan ilyen telefonnal csak más sw verzió van rajta és első beüzemelés után sem sikerült megjeleníteni a névjegyeket (Szóval erről ennyit az autó jó a telefon a xar )

2. Ezzel kapcsolatban viszont tényleg segítsetek.

Digitális klíma van az autóban és ha csak a ventilátor járatom úgy, hogy minimumra le van tekerve a hőfokszabályzó, lehet, hogy a rendszer automatikusan bekapcsolja a légkondit, úgy, hogy a visszajelző led nem is világit??? Simán hűvös levegőt fúj és ha bekapcsolom a légkondít én nem érzem a különbséget a kettő között. Szóval olyan mintha mindig menne a légkondi (A beállításokban van egy olyan, hogy Climate control mode ez ki van kapcsolva )

Köszi!

 

Szia!

2. az auto demist-et (automatikus párátlanítás) is kapcsold ki + info, hajlamos párosodni a kocsi, a jó szigetelések miatt (szervizben ziher, hogy a pollenszűrőre fogják, ha panaszkodik az ember.. hiába 0km-es.. ;) ), ezen segít egy kis szilikonos macskaalom zokniba:

http://twice.hu/hobby/igy-tudjuk-megakadalyozni-hogy-beparasodjon-az-auto-ablaka

A két első ülés alatt van egy - egy tömött zokni, plusz a csomagtérben is 1-1 a két sarokban - évente cserélem, így max zuhogó esőben vizes beszállás után van pára az ablakokon.

A klímát pedig érkezés előtt pár perccel érdemes mindig kikapcsolni, hogy az elpárologtató tálcájáról leszáradjon a kondenzvíz.

Link to comment
Megosztás:

42 perce, Alientwo írta:

Szia!

2. az auto demist-et (automatikus párátlanítás) is kapcsold ki + info, hajlamos párosodni a kocsi, a jó szigetelések miatt (szervizben ziher, hogy a pollenszűrőre fogják, ha panaszkodik az ember.. hiába 0km-es.. ;) ), ezen segít egy kis szilikonos macskaalom zokniba:

http://twice.hu/hobby/igy-tudjuk-megakadalyozni-hogy-beparasodjon-az-auto-ablaka

A két első ülés alatt van egy - egy tömött zokni, plusz a csomagtérben is 1-1 a két sarokban - évente cserélem, így max zuhogó esőben vizes beszállás után van pára az ablakokon.

A klímát pedig érkezés előtt pár perccel érdemes mindig kikapcsolni, hogy az elpárologtató tálcájáról leszáradjon a kondenzvíz.

Nincs bekapcsolva. Igazából nem is volt még szükség párátlanításra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.