Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

14 órája, individor írta:

igen ott, de ennyire brutál módon????

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=720k_bel.jpg

Az enyémen is ugyanígy néz ki.

Próbáltam leszigszalagozni őket, de valószínű, hogy nem nagy sikerrel. Mert a riasztóm indítás után 30 másodperccel, ha lenyomom a fékpedált, akkor le3zárja a kocsit. na de ha nem nyomom le, akkor is időnként lezárja, mintha lenyomnám a fékpedált. Ergo valahol párásabb időben van egy kis kóbor áram...

Nem zavarna, csak félek, hogy ha egyszer kiszállok a kocsiból, és jár a motor, akkor fogja magát és lezár...

Úgy hogy nekem is ki kell fűznöm azt a kábel köteget, na meg venni egy pár átvezető gumit, mert kakává mentek. Na meg szilikon szigetelésű vezetéket...

Módosítva : pszilaj
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, pszilaj írta:

Az enyémen is ugyanígy néz ki.

Próbáltam leszigszalagozni őket, de valószínű, hogy nem nagy sikerrel. Mert a riasztóm indítás után 30 másodperccel, ha lenyomom a fékpedált, akkor le3zárja a kocsit. na de ha nem nyomom le, akkor is időnként lezárja, mintha lenyomnám a fékpedált. Ergo valahol párásabb időben van egy kis kóbor áram...

Nem zavarna, csak félek, hogy ha egyszer kiszállok a kocsiból, és jár a motor, akkor fogja magát és lezár...

Úgy hogy nekem is ki kell fűznöm azt a kábel köteget, na meg venni egy pár átvezető gumit, mert kakává mentek. Na meg szilikon szigetelésű vezetéket...

egyenlőre én is szigeteltem, ha előjönnek az anomáliák akkor nekem is cserélni kell azt a szakaszt, mondjuk én akkor már a fogyasztóig vinném az új kábelt van itthon párszáz méter mindenféle színben(bár az biztos hogy nem lesz olyan amilyennek kellene)

nekem még a gumi jó, az utángyártottakról nincs jó véleményem, a corsába betettúnk központi zárat, ahhoz adtak hasonló gumiharmonikát, 5 éven belül szétfoszlott teljesen

Link to comment
Megosztás:

7 perce, individor írta:

egyenlőre én is szigeteltem, ha előjönnek az anomáliák akkor nekem is cserélni kell azt a szakaszt, mondjuk én akkor már a fogyasztóig vinném az új kábelt van itthon párszáz méter mindenféle színben(bár az biztos hogy nem lesz olyan amilyennek kellene)

nekem még a gumi jó, az utángyártottakról nincs jó véleményem, a corsába betettúnk központi zárat, ahhoz adtak hasonló gumiharmonikát, 5 éven belül szétfoszlott teljesen

Én csak szakaszokat fogok cserélni. Forrasztva, zsugorcsövezve... :)

Link to comment
Megosztás:

18 perce, individor írta:

egyenlőre én is szigeteltem, ha előjönnek az anomáliák akkor nekem is cserélni kell azt a szakaszt, mondjuk én akkor már a fogyasztóig vinném az új kábelt van itthon párszáz méter mindenféle színben(bár az biztos hogy nem lesz olyan amilyennek kellene)

nekem még a gumi jó, az utángyártottakról nincs jó véleményem, a corsába betettúnk központi zárat, ahhoz adtak hasonló gumiharmonikát, 5 éven belül szétfoszlott teljesen

A fogyasztóig nem tudod vinni, csak csatitól-csatiig. A bódé sarkában a lámpa mögött csatlakozik be a karosszéria kábelkötegbe. Az ajtóban meg a hátsó ablak fűtés saru van rajta először, aztán a törlőmotor, rendszám világítás ( caravannal) ajtónyitás kapcsoló. Nekem a kp zár a másik oldalról jön mert utólagos. 

Link to comment
Megosztás:

22 perce, zotya975 írta:

A fogyasztóig nem tudod vinni, csak csatitól-csatiig. A bódé sarkában a lámpa mögött csatlakozik be a karosszéria kábelkötegbe. Az ajtóban meg a hátsó ablak fűtés saru van rajta először, aztán a törlőmotor, rendszám világítás ( caravannal) ajtónyitás kapcsoló. Nekem a kp zár a másik oldalról jön mert utólagos. 

tudon hogy néz ki mert épp tegnap vettem le a burkolatot, mert x évente elkez rozsdásodni a műanyag idom sarkánál a lemez(az a műanyag ahol a zár+ ablaktörlő van)

aztán épp nézegettem hogy a többsége nem bonyolult csatlakozó

én azért bízom a szigetelő szalagban :) csak kibír még pár évet, szegény astra már több sebből vérzik sajnos már nem sok van hátra neki, idén műszaki, utána a következőn már lehet nem fog átmenni

Módosítva : individor
Link to comment
Megosztás:

5 perce, individor írta:

tudon hogy néz ki mert épp tegnap vettem le a burkolatot, mert x évente elkez rozsdásodni a műanyag idom sarkánál a lemez(az a műanyag ahol a zár+ ablaktörlő van)

aztán épp nézegettem hogy a többsége nem bonyolult csatlakozó

én azért bízom a szigetelő szalagban :) csak kibír még pár évet, szegény astra már több sebből vérzik ajnos már nem sok van hátra neki, idén műszaki, utána a következőn már lehet nem fog átmenni

Na megtaláltam a képet, a végén teljesen ki kellett fűznöm, csak úgy tudtam rendesen cserélni a megtört szakaszokat.

2517782-20170417-PLDk6o.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

C14nz-hez létezik a gyújtás elosztó alá tömítés? Nem igazán hasonlít o gyűrűre, meg gumira se, műanyagnak nezem. Ideiglenesen kikentem pasztával, de jobb lenne anelkül.

 

 

Nézegettem már webshopokat, de egyellőre nem találtam.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, aholy írta:

Üdv!

C14nz-hez létezik a gyújtás elosztó alá tömítés? Nem igazán hasonlít o gyűrűre, meg gumira se, műanyagnak nezem. Ideiglenesen kikentem pasztával, de jobb lenne anelkül.

 

 

Nézegettem már webshopokat, de egyellőre nem találtam.

Köszi!

Persze van sok helyen..egyik hamarabb tönkremegy mint a másik.

https://cromax.hu/o-gyuru_gyujtaseloszto_ala_opel_astra_f_1_4_2_0_34214

https://alkatreszek.hu/1212579_opel_gyari

Most tudtam szerezni a cégnél bent a lakatosoktól direkt olajálló O gyűrűt olyan zöldes színű, ettől többet várok mint a boltiaktól. 

Amúgy:

http://p.coldline.hu/2014/02/20/1362823-20140220-cCClQD.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

viton nevű anyagből kell o-gyűrűt vadászni az jobban bírja az olajat és a hőt is egy kicsivel mint az átlag"olajállónak mondott" ami megkeményszik pár év alatt

pl itt megcsinálnak egyedi méretet is: http://www.gumex.hu/ogyuruk.html

 

kicsit off de nem akarok sokat firkálni máshová meg amúgy is szóba jött a cromax: múlt héten szerdán megrendeltem a patentokat és semmi hír....ennyire lassúak?? annyit írtak csütörtökön hogy összekészítés alatt, autó romokban....patent meg sehol....pedig azt írták a honlapon aterméknél hogy szállítás 1 munkanap..tehát ma meg kellett volna érkezni 

Módosítva : individor
Link to comment
Megosztás:

49 perce, individor írta:

viton nevű anyagből kell o-gyűrűt vadászni az jobban bírja az olajat és a hőt is egy kicsivel mint az átlag"olajállónak mondott" ami megkeményszik pár év alatt

pl itt megcsinálnak egyedi méretet is: http://www.gumex.hu/ogyuruk.html

 

kicsit off de nem akarok sokat firkálni máshová meg amúgy is szóba jött a cromax: múlt héten szerdán megrendeltem a patentokat és semmi hír....ennyire lassúak?? annyit írtak csütörtökön hogy összekészítés alatt, autó romokban....patent meg sehol....pedig azt írták a honlapon aterméknél hogy szállítás 1 munkanap..tehát ma meg kellett volna érkezni 

Hát passz a cromaxtól nem szoktam postán rendelni mert itt Győrben van boltjuk. De amióta máshová költözött a városban és valami link csávó az eladó nem is nagyon megyek oda. Semmi nincs náluk , felírja mi kell és majd hozza. Ha meg kétszer be kell futkozni valamiért a városban az nekem már nem biznisz. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Bár nem astra, hanem vectra, de gondolom nem sokban különbözhet. Olyan gondom van, hogy küszöböket cseréltem, nem vágtam át semilyen kábelt mégsem működik összerakás óta a 4 elektromos ablakemelő se le se fel, gombok sem világítanak. Az ajtó átvezetők csatlakozói és a kapcsoló lett szétkötve. Akksi szétszedés előtte és utána se volt rákötve. Méregetve multival, ha nyomom a gombot a motorokig kivezérel, azon a szálakon olyankor megjelenik a 12v, mégsem működik egyik sem. Mi lehet a gond?

Link to comment
Megosztás:

28 perce, isi írta:

Sziasztok! Bár nem astra, hanem vectra, de gondolom nem sokban különbözhet. Olyan gondom van, hogy küszöböket cseréltem, nem vágtam át semilyen kábelt mégsem működik összerakás óta a 4 elektromos ablakemelő se le se fel, gombok sem világítanak. Az ajtó átvezetők csatlakozói és a kapcsoló lett szétkötve. Akksi szétszedés előtte és utána se volt rákötve. Méregetve multival, ha nyomom a gombot a motorokig kivezérel, azon a szálakon olyankor megjelenik a 12v, mégsem működik egyik sem. Mi lehet a gond?

Nézd meg, hogy a test és az állandó fesz is rendben van-e!

Link to comment
Megosztás:

11 perce, hening írta:

Nézd meg, hogy a test és az állandó fesz is rendben van-e!

Rendben vannak azok is sajnos. A fő gondom még, hogy a jobb hátsó lent is maradt, azt miként tudnám felhúzni akár külső akksirol?

Link to comment
Megosztás:

53 perce, isi írta:

Rendben vannak azok is sajnos. A fő gondom még, hogy a jobb hátsó lent is maradt, azt miként tudnám felhúzni akár külső akksirol?

Kárpit leszedése után lehúzod a csatit, és közvetlenül megtáplálod az emelő motort. Nincsenek képeid a küszöb cseréről? Mennyire volt gáz a belső küszöb? 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, zotya975 írta:

Kárpit leszedése után lehúzod a csatit, és közvetlenül megtáplálod az emelő motort. Nincsenek képeid a küszöb cseréről? Mennyire volt gáz a belső küszöb? 

Eléggé oda volt, egy részét újra kellett építenem. Majd csatolok képet, talán van olyan amin látszik. Köszi az infót megpróbálom akkor csatin keresztül

Link to comment
Megosztás:

Udv, remélem jó helyen kérdezek. G astra 1.6 benzin 8 szelep 2001 es .

Motorhutes lámpa kigyullad kb. 92 foknál majd azonnal bekapcsol a ventillator és visszaáll a hőfok uzemire. A jelzés csak újra indítás után tűnik el. Volt termosztat csere, hutofolyadek szenzor csere. Semmi.

Ötlet vki?

Link to comment
Megosztás:

2 perce, vahur73 írta:

Udv, remélem jó helyen kérdezek. G astra 1.6 benzin 8 szelep 2001 es .

Motorhutes lámpa kigyullad kb. 92 foknál majd azonnal bekapcsol a ventillator és visszaáll a hőfok uzemire. A jelzés csak újra indítás után tűnik el. Volt termosztat csere, hutofolyadek szenzor csere. Semmi.

Ötlet vki?

Hát sajna nem, ez az F astra fórum, nálunk ugyan van ilyen motorral szerelt astra, de tudtommal a számítógépünk a motorhűtést nem jelzi vissza lámpával. Írd be pölö ide: http://www.opelforum.hu/topic/225-általános-műszaki-problémák/

Link to comment
Megosztás:

13 órája, isi írta:

Sziasztok! Bár nem astra, hanem vectra, de gondolom nem sokban különbözhet. Olyan gondom van, hogy küszöböket cseréltem, nem vágtam át semilyen kábelt mégsem működik összerakás óta a 4 elektromos ablakemelő se le se fel, gombok sem világítanak. Az ajtó átvezetők csatlakozói és a kapcsoló lett szétkötve. Akksi szétszedés előtte és utána se volt rákötve. Méregetve multival, ha nyomom a gombot a motorokig kivezérel, azon a szálakon olyankor megjelenik a 12v, mégsem működik egyik sem. Mi lehet a gond?

Úgy néz ki a középső kapcsoló sorral lesz a gond (4 villanyablakos, középről mind vezérelhető). Fura volt hogy a ledek nem világítanak rajta, azonban a motorokig mégis eljutott a delej a kapcsolók nyomogatására. Van egy nyomtatott áramkör a kapcsolóban, odáig elmegy a 12v, de onnan tovább a kapcsoló sorra már nem. Áthidaltam a csatitól a kapcsoló sorra egy vezetékkel és működött, felhúztam az ablakokat, viszont mikor kikapcsolom a gyerekzárat akkor szikrázott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.