Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok!

Tegnap abban a szep esos idoben jottem fel Pestre es Fehervar elott meghalt a km mutatom, komplatt csak a fordulatszam, viz,es uzemayagmutato mukodott. Aztan a belvarosba erve fekezeskor leallt az auto pocre indul majd megint leall... aztan egyideig semmi aztan ujra leall nagyobb fekezeskor. ,mi a turo baja lehet? beazott? vagy mit nezzek meg?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjatok, hogy az ablaktorlo szakaszolo rele az elso/hatso torlot egyszerre vezerli, vagy a hatsonak van kulon releje?

Csak azert, mert a hatso normalisan mukodik, az elso viszont hol mukodik hol nem, hol rendesen szakaszol hol ossze vissza... (folyamatos torles az jo)

Szoval esetleg meg lehetne cserelni a kettot...

Ha egy rele van akkor lehet hogy maga a kapcsolo kar nem jo? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjatok, hogy az ablaktorlo szakaszolo rele az elso/hatso torlot egyszerre vezerli, vagy a hatsonak van kulon releje?

Csak azert, mert a hatso normalisan mukodik, az elso viszont hol mukodik hol nem, hol rendesen szakaszol hol ossze vissza... (folyamatos torles az jo)

Szoval esetleg meg lehetne cserelni a kettot...

Ha egy rele van akkor lehet hogy maga a kapcsolo kar nem jo? :D

laikusként szerintem külön van, mert ha jol emlékszem nekem teljesen külön idöben mennek...meg ha belegondolok hogy a hátsó csak egy sebességgel...pontosabban utemmel megy, mig az elsö asszem 3rom.... szal szerintem nálam külön van...persze ez csak laikus vélemény volt :) csak h irhassak vmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

3. Ha gyujtas allasba helyezem a kulcsot, akkor a futes konzol gombjai mogotti vilagitas bekapcsol, fuggetlenul attol, hogy a vilagitas kapcsoloja hogy all. Ez normalis?

Persze normális, az enyém is így csinál, és még a fényszóró kapcsoló feletti lámpák is világítanak.

Link to comment
Megosztás:

Kis gondom van a gépegységgel, ezért kérdem, találkoztatok-e már ilyennel:

Astrám 97-es, németből lett behozva előző tulaj által.

Már ő is úgy vette, hogy a belső világítás nem működött se elől, se a hátsó kettő, se a csomagtérvilágítás (belső kapcsolóval, vagy ajtónyitásra sem reagál). A kesztyűtartóban működik :). Szóval rámértünk és az van, hogy se az áram, se a test nincs "bekötve", tehát vagy:

1.) el van szakadva mindkét kábel (ez nem valószínű)

2.) valami blokkolja (riasztó? riasztó nincs benne elvileg, max. immobiliser, ugyanakkor van központi zár (kulccsal működő))

Van valami ötletetek hogy mi lehet ilyenkor?

Előre is köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

valami blokkolja (riasztó? riasztó nincs benne elvileg, max. immobiliser, ugyanakkor van központi zár (kulccsal működő))

Enyém ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezik, és ott nem zavarja semmi, tök jój műxik, ja az enyém, nem behozott:))

na, ez legalább annyiban jó hír hogy akkor van rá esély hogy nem utólag gányolták ki belőle a riasztót és esetleg amiatt van a gond.

De ha nem ez, akkor mi lehet, teccikérteni?

Link to comment
Megosztás:

Hali

kéne nekem egy kis help

tudja -e valaki hogy mennyi Impuluzsu kell az ASTRA GSI BC hez ??

és hogy a GSI ben lévö kmora W=1111 mennyi impulzust ad a BC nek ?

tudjatok az a kis fekete doboz a kilimeter ora hatuljan...

mert be raktam a digit kmorat de sajna a BC nek nem jo a 16imp os jelado

elvileg a 16imp jelado valo a c20xe be de ugye a kadett gsi ora muxik 6imp al is ... és ha az jo a bc nek akkor már csak egy olyat kell szereznem ....

Masik problemam a benzinszint jelado

sajna megont csak nem kompatibilis az astrával

igy ki kéne deriteni mennyi az ellenálása az astranak és a kadett nak

full és üres állaputban

mert igy talan egy kis plussz elennállásal meg tom oldalni a dolgot nem kell a tankot szét szedni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne :

- Ugyi van ez az ETC a GSI-mben.Nagyon tuti dolog télen,mer segítségével úgy lehet közlekedni havon mintha száraz lenne az út.

Na már most ezt lehet állandóra kapcsolni vagy hagyni hogy a gépezet autómatikusan kapcsolgassa ezt.

A kérdésem arra irányulna hogy ezt az ETC dolgot nem lehet esetleg teljesen kikapcsolni???

Esetleg ha kiveszek egy biztosítékot vagy valami hasonló dolog akkor ezt nem lehetne megszüntetni??? :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Future,

Örülök, hogy szereted az ETC-t, én utálom, mint a sz.... persze ez magánvélemény.

Viszont láttam, ahogy SXP kikapja a kocsiból: vez. ülés mellett a küszöbnél van egy dudor, dudor lebont, alatta csatlakozót kihúz, fémdoboz kihúz, és már kezedben is az ETC.

Ha pedig a kezedben, akkor többet nem pofázik bele a vezetésbe.

Habár biztos van biztosíték is, de SXP jobban tuggya....

Link to comment
Megosztás:

Hy!!! Érdeklődnék, ha valaki már bonotta szét Astra ajtókárpitját az talált benne elektromos ablak bekábelezést? Mert elektromos antennát már dobtam bele, és az elő volt készítve csak csak relé kellet hozzá. Szóval, ha valakinek van tapasztalata azt jelezze nékem, mert addíg nem állok neki bontani... Thanks!!!

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

Tudtok- e valami okosat az állófűtésről?

Hogy műxik, :shock:

mennyit és mit fogyaszt, (tudom, hogy villanymotor, de mi hajcsa?) :)

és, hogy wiviel kostet? :lol: (mibe kerül?)

Hahó Gepard.

Az állófűtés a hűtővizet melegíti fel, így jót tesz a motornak is indításkor mert mire indulsz már meleg a hűtővíz.

S a "normál" utastérfűtésen keresztül fűti az utasteret.

Kb.~0,25-0,3 l benzint fogyaszt óránként, valamint értelemszerűen az utastérszellőztetés ventillátora áramot.

Viszont nagyon sokat kostet. :D

Link to comment
Megosztás:

Hahó Gepard.

Az állófűtés a hűtővizet melegíti fel, így jót tesz a motornak is indításkor mert mire indulsz már meleg a hűtővíz.

S a "normál" utastérfűtésen keresztül fűti az utasteret.

Kb.~0,25-0,3 l benzint fogyaszt óránként, valamint értelemszerűen az utastérszellőztetés ventillátora áramot.

Viszont nagyon sokat kostet. :)

igy igaz! Nemrég volt vmelyik autós ujságban leirás róluk. gyakorlatilag egy kis benzinkazán szerüség a cucc..van benne egy benzin "égö" ami a motor hűtővizét melegiti fel. ezáltal a motort és az utastéri venti bekapcsolásával meg az utasteret...nekem is tetszett a dolog...elképzeltem, ezeken a téli napokon, hogy inenn fentröl a 10.röl indulás elött nyomok egy gombot a távirányítón, és mire lemegyek jo meleg fogad a kocsiban...nem beszélve a hideginditás hátrányiról..amik ezálltal ki lennének küszöbölve...

csakhát az ára.. ha jól emlékszem ugy 100etöl a csillagos égig...de lehet hogy még több is az induló ár..nekem vmi ilyesmi rémlik...

Link to comment
Megosztás:

laci 4, szizso!

kösz az infót én, kb 150-től láttam reklámot, de csak keveset, írtak róla. kb a fogyasztását lityiben, de azt,hogy per kismacska vagy mi azt már nem :)

meg azt is írták, hogy csendes, csak azt nem, hogy mitől :?

én a 9.-ről nyomnám a gombot :lol:

nomeg az is érdekeln, hogy hova rakják be? én nem sok helyet látok a kocsiban neki.

más: a kürt kapcsolója ugyebár két gomb, ezek a gombok össze vannak valahol kötve?

mert ha lehetséges akkor az egyikre, kötnék egy szirénát ,a másik, meg maradna az eredeti.

Link to comment
Megosztás:

laci 4, szizso!

nomeg az is érdekeln, hogy hova rakják be? én nem sok helyet látok a kocsiban neki.

.

Én ugy olvastam, h álltalában a motortérbe rakják, és a izé..mi is a neve annak a lemeznek, ami a kerékjáratot takarja? :shock: nah oda..vagy ahova fér :)

Kürt: pasz :shock:

Link to comment
Megosztás:

talán doblemez :?:

Nekem csak a teherautómban volt, amig sofőr voltam! Nagyon kényelmes kis szerkezet! Beprogramoztam, hogy reggel fél 6-kor kapcsoljon be, és mire fél 7-re odaértem a kocsihoz már csak vizes volt a fülke, a többiek meg kaparták a jeget+havat :)

Link to comment
Megosztás:

talán doblemez :?:

Nekem csak a teherautómban volt, amig sofőr voltam! Nagyon kényelmes kis szerkezet! Beprogramoztam, hogy reggel fél 6-kor kapcsoljon be, és mire fél 7-re odaértem a kocsihoz már csak vizes volt a fülke, a többiek meg kaparták a jeget+havat :)

Vizes fülkébe ültél be??? :roll: Ugye belül azért meleg volt, csak izzadtak kívül az ablakok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.