Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok !

Keresem gabo007 -et Multec diagnosztikai dugó ügyben !

Vagy mást aki tud róla valamit

Nekem X14NZ motorom van és kellene a 2X8 csatlakozó lábkiasztása.

A bal oldalon 5 a jobb oldalon 2 csatlakozó van.

Mit kell összezárni a gyújtás állításhoz ?

Ha mást kötök össze nem repül el ?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én egy teljesen alap 1.4 Astra F Caravanba szeretnék a csomagtérajtóba 2 hangszórót.

A kérdéseim:

1:Mekkora és milyen hangszórót vegyek?

2:Ha nem akarok erősítőt, akkor hova kössem és hol vezessem hozzá a kábelt.

3:hogy rögzítem a hangszórókat(csavarral+anyával?)Látom a 3 furatot, de mivel fogatom oda?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én egy teljesen alap 1.4 Astra F Caravanba szeretnék a csomagtérajtóba 2 hangszórót.

A kérdéseim:

1:Mekkora és milyen hangszórót vegyek?

2:Ha nem akarok erősítőt, akkor hova kössem és hol vezessem hozzá a kábelt.

3:hogy rögzítem a hangszórókat(csavarral+anyával?)Látom a 3 furatot, de mivel fogatom oda?

Előre is köszi!

Létezik HIFI-s topic. Ott kellene az ilyet kérdezni!

:idea:

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én egy teljesen alap 1.4 Astra F Caravanba szeretnék a csomagtérajtóba 2 hangszórót.

A kérdéseim:

1:Mekkora és milyen hangszórót vegyek?

2:Ha nem akarok erősítőt, akkor hova kössem és hol vezessem hozzá a kábelt.

3:hogy rögzítem a hangszórókat(csavarral+anyával?)Látom a 3 furatot, de mivel fogatom oda?

Előre is köszi!

Giorgio,

Asszem 13-cm-es kell bele.

Véletlenül van 1 ilyenem eladó: :)

http://forum.opelklub.hu/viewtopic.php?t=8...c969f5be7e4997f

Link to comment
Megosztás:

Valami de nem tudom, hogy mi állandóan kattog-csörög a kesztyűtartó mögött.

Már megfigyeltem, hogy a ventilátorhoz lehet köze.

Mi lehet az?

Mit kell vele csinálni?

A belső levegő keringető motorja vagy csak a csappantyú meggajdúlt/megreccsent... :?

Link to comment
Megosztás:

Háj!Még mindig kp zár und riaszto beépités érdekelne....ha vlkinek ugyanien fapad vót és utólag csináltatott iesmit és jo munkát végeztek neki akkor lécc irja le a helyet árat stb-t ....hali

En kerestem riaszto szerelot mikor beazott a kutyu (Enforcer markaju riaszto van kozponti zarral) es random megszolalt, talaltam egy eleg korrekt embert, www.miklossanyi.hu cimen ott van minden elerhetosege, foglalkozik kp zar/riaszto beszerelessel.

Nekem mondjuk csak javitani kellett, igy arat nem tudok egy uj beszerelesre mondani de akar emailben is erdeklodhetsz nala, ajanlani tudom.

Link to comment
Megosztás:

Nekem utólag lett elektronyos ablakom, és egy nagyon korrektül szépen dolgozó pasi szerelte (Hank Tamás - Kistarcsa 06-70-2455-738), ő foglalkozik riasztóval és központi zárral, nagyon ügyes gyerek. Teljesen meg vagyok elégedve vele, pedig én aztán kötözködök rendesen. Jó árakon dolgozik, szerintem kérdezd meg nála, hogy mi mennyi.

Link to comment
Megosztás:

Látom nagyon benne vagytok a risztó témában....Nővérem 4 ütemű trabijában "Micro Car alarm" van szerelve 1 évvel ezelőtt szórakozott a távrányitójával, majd emiatt le lett bénítva...

A lényeg itt helyben próbáltam megnézetni, de azt mondták, hogy a központi egység adó-vevője romlot el és nincs mo-i szervíze sajnos így nem tudnak vele foglalkozni...a riasztó része maga teljsen kifogástalan....nem tudtok vmi szerelőt aki ehhez is ért? :roll:

Előre is köszi! :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.