Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

Szerintem sem. Ilyet nem láttam. Ez valami más autoban volt. Csak annyi.hogy a felirat valami jubilleumi kiadás lehetett. Az alsó felirat ki sem vehető. Hogy ki csinálta. Az M betüs korona sem ugrik be.hogy láttam e ilyet még.. amúgy egy felújítás után biztos szép lesz..

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Minap felhívott egy srác. Vagy Passi. Hangja alapján nem tudom mennyi idős lehet. 

Szóval kérdezte,hogy meg -e van a hirdetett monzám. Mondtam még meg. de melyik érdekli? Erre ő,miért milyen van?? 

Na erre kiakadtam, Azt sem tudja mit akar? De regélt kb jó félórát,hogy mióta ilyen autót akar. Meg volt a családban is egy. stb.. 

Na a lényeg persze egy jó beszélgetés és az,hogy rabolta az időmet. De végül is ő hívott :-):-) .. 

20070314(002).jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Sziasztok,

 

érdeklődnék Monza témában, 1981-es (elég ritka A1,5, technika már az új pl:műszerfal, hűtő kör!, de kinézet még a régi: körbekróm, kivéve a tükröket, nem kendácsolt, létezik ilyen gyári darab) szóval 3.0E és automata. Ha jól sejtem ebben a GM TH180(c?) váltó él, de erről a váltóról tudtok részletesen valamit(töltési mennyiség, pontos olaj minőségi előírások, etc), esetleg alap alkatrészek(szűrő, tömítés) hol szerezhetőek be hozzá itthon, ha egyáltalán? (vagy egy komplett bontott jó állapotú, mert azt hiszem ami nekem van az menthetetlen lesz..)

esetleg van valakinek tapasztalata kézi átépítéssel mekkora macera ez, pedálsoron kívül elvileg mindenem van hozzá, kupplung, 4es váltó, box, etc

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2019. 08. 06. at 18:24, Schloddi írta:

Sziasztok,

 

érdeklődnék Monza témában, 1981-es (elég ritka A1,5, technika már az új pl:műszerfal, hűtő kör!, de kinézet még a régi: körbekróm, kivéve a tükröket, nem kendácsolt, létezik ilyen gyári darab) szóval 3.0E és automata. Ha jól sejtem ebben a GM TH180(c?) váltó él, de erről a váltóról tudtok részletesen valamit(töltési mennyiség, pontos olaj minőségi előírások, etc), esetleg alap alkatrészek(szűrő, tömítés) hol szerezhetőek be hozzá itthon, ha egyáltalán? (vagy egy komplett bontott jó állapotú, mert azt hiszem ami nekem van az menthetetlen lesz..)

esetleg van valakinek tapasztalata kézi átépítéssel mekkora macera ez, pedálsoron kívül elvileg mindenem van hozzá, kupplung, 4es váltó, box, etc

Itt találsz róla pár alap infót: https://www.opel-infos.de/technik/getriebe/thm180.html

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.