Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

Nézegettem a régi hirdetéseket és igen csak voltak Monza típusból eladók..

- csak az a baj ,hogy ezek szinte el is tűntek. két évig kerestem a tulajokat hirdetésekben,hogy tudjanak egy két infót adni ,hogy nekik milyen gondjuk akadt a kocsikkal. Majd hirtelen beindult a levelezések és a telefonok.

- Most akit ismerek és tudom,hogy van Monza a garagéban. és vannak olyanok akik elvermelték a kocsit. Majd a fiamnak jjó lesz 5 év múlva. van olyan Ajkai srác 4 éve lerakta a kocsit és babusgatja. De még tudom,hogy vannak akikről nem is tudunk.

Ma is hívott egy srác ! egy fővel nőtt a Monzások tábora.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=OPEL-Monza--1984-4.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

--- Sajnos igaza van a Mantás kis asszonynak. Le kell dörzsölni az egész tetejét és újra kell csinálni az egészet..

-Ezt csak ősszel csináltatom meg a többi kis dologgal.

Szombaton nagyon jó időt fogtunk ki az OLDTIMER EXPO -n . Napsütés , rengeteg veterán - és sok sok OPEL. :)

---- http://monza-attila.xfree.hu/189225 ------ Képeket itt megnézhetitek.

(bocs,hogy ismétlem magam :) de ki tudja,hogy ki mit néz itt az oldalon..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

--- Sajnos igaza van a Mantás kis asszonynak. Le kell dörzsölni az egész tetejét és újra kell csinálni az egészet..

-Ezt csak ősszel csináltatom meg a többi kis dologgal.

Szombaton nagyon jó időt fogtunk ki az OLDTIMER EXPO -n . Napsütés , rengeteg veterán - és sok sok OPEL. :)

---- http://monza-attila.xfree.hu/189225 ------ Képeket itt megnézhetitek.

(bocs,hogy ismétlem magam :) de ki tudja,hogy ki mit néz itt az oldalon..

A 15. képen szereplő Mercedest személyesen ismerem. AMG tuningos youngtimer kombi. Bitang jó egy jószág, ráadásul napi használatban van.

Köszönet minden egyes képért!

Link to comment
Megosztás:

A 15. képen szereplő Mercedest személyesen ismerem. AMG tuningos youngtimer kombi. Bitang jó egy jószág, ráadásul napi használatban van.

Köszönet minden egyes képért!

Köszi!! Az a Merci tényleg nagyon szép volt. De sajnos a motor teret nem láttam....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Mért a Monza?? És mért nem a Manta? mert nálunk nem volt annak idején nagy motoros autói. csak a kicsiket hozták be, Vagy ha igen akkor azt nem adták el. Vagy át építettek voltak. és nem mindegyiket csinálták meg szépen. Mondjuk mostmár azért vannak szép autók és komoly mocikkal szereltek.

Asconát jobban szerettem. Mióta monzázom nem nagyon kacsingatok semerre. Szeretem és ha megyek vele olyan helyeken ahol vannak kanyarok stb... ott megmutatja magát a hátsókerék hajtás, és a gravitáció. BMV met csak azért adtam el mert magasabb volt és nem nagyon bírta a kanyarokat. Könnyebb a feneke a kocsinak.

Link to comment
Megosztás:

Mért a Monza?? És mért nem a Manta? mert nálunk nem volt annak idején nagy motoros autói. csak a kicsiket hozták be, Vagy ha igen akkor azt nem adták el. Vagy át építettek voltak. és nem mindegyiket csinálták meg szépen. Mondjuk mostmár azért vannak szép autók és komoly mocikkal szereltek.

Asconát jobban szerettem. Mióta monzázom nem nagyon kacsingatok semerre. Szeretem és ha megyek vele olyan helyeken ahol vannak kanyarok stb... ott megmutatja magát a hátsókerék hajtás, és a gravitáció. BMV met csak azért adtam el mert magasabb volt és nem nagyon bírta a kanyarokat. Könnyebb a feneke a kocsinak.

Vissza került a másik monzám a karosszériástól. Sajnos félkész munkát csinált és ez nagyon zavar. Küszöbök és az újj sárvédő ív fel rakta. és el ment dolgozni az osztrákok hoz. Így nem fejezte be. De talán jobb is mert nem gányolta tovább . Most nézhetek egy megbízható és lelki ismeretes karosszériást. (. :devlish: .)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szombaton bulizunk egy kicsit. Meg mozgatjuk a vasakat, had zabálják ezt az ócccssssóóóó benzint....

Sajnos igen szar időnk volt, csak páran jöttünk össze. De azért jó volt a buli. Duma parti és csocsó, kaja.. stb... Ja és rengeteg eső.....

Link to comment
Megosztás:

Képek ?

http://monza-attila.xfree.hu/191905 Bocs , itt van az a pár.. Szar idő szar, kép készítés. Nem volt nagy kedvem hozzá. De még a többit felteszem, Egyenlőre csak ennyi...

---- Budaőrsön 83. as 3.Literes

---- Szentendrén 2,5 ös Monzák figyelgetnek ki az utca felé ,hogy meg vegye valaki. Van valakinek kölcsön zséje???? :devlish: :lol: ....

Link to comment
Megosztás:

http://monza-attila.xfree.hu/191905 Bocs , itt van az a pár.. Szar idő szar, kép készítés. Nem volt nagy kedvem hozzá. De még a többit felteszem, Egyenlőre csak ennyi...

---- Budaőrsön 83. as 3.Literes

---- Szentendrén 2,5 ös Monzák figyelgetnek ki az utca felé ,hogy meg vegye valaki. Van valakinek kölcsön zséje???? :rolleyes: ;) ....

Budaőrsi Opel Monza Eladó,mivel Én nem ugrottam rá. 250.- környékén el lehet hozni.

--Egerben is van egy Monza ami eladó. Szét van szedve/ hullva,,,,,,

Link to comment
Megosztás:

az egri érdekes.......akinek 1 halom rozsda kell az vegye meg azonnal!!!! :rolleyes:

Nem véletlen az a fotó sorozat is.ami nem látszik rendese. Csak a rohadások. És azt hiszem ezt a kocsit Hatvanban árulták KB 6 éve..

Visit My Website

Rohadó félben lévő autóm, amit bontok 2db ot az is külömb ezektől. Enyimen is van ( pörcenés ) rohadás, de több az ép darab rajtuk.

Link to comment
Megosztás:

az egri érdekes.......akinek 1 halom rozsda kell az vegye meg azonnal!!!! ;)

Erről volna szó?

3862172_3.jpg

Jó képzelőerő és vastag pénztárca kell ahhoz, hogy ebben még valaki autót lásson! :D

"MÉHészek kerüljenek!" :rolleyes: Már bocsánat, de azért ez nem akkora érték, hogy régészek tolongjanak érte!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Pontosan. Ebből csak a MÉH be vivők járnak jól. Talán :rolleyes: lenne benne valami értékes kiszedni való, de az meg szerintem mindenkinek van a polcon.

-- Ha tenne fel több és jobban látható képeket akkor talán volna mit ki szedni belőle. De a közelünkben is van ilyen autó amiből ki lehet szedni dolgokat. Nem kell elmenni Egerbe..

Üdv Mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Pontosan. Ebből csak a MÉH be vivők járnak jól. Talán ^_^ lenne benne valami értékes kiszedni való, de az meg szerintem mindenkinek van a polcon.

-- Ha tenne fel több és jobban látható képeket akkor talán volna mit ki szedni belőle. De a közelünkben is van ilyen autó amiből ki lehet szedni dolgokat. Nem kell elmenni Egerbe..

Üdv Mindenkinek.

Kedden viszem a kicsikémet, Fényező ismerősömhöz. muszáj megcsináltatnom a tetejét, mert nagyon gáz az a repedés rajta. Olyan ciki a dolog, hogy szép. :P és van a tetején repedés.. ;) ... Nagy bulira kész lesz. Csak az utánfutóm nem készül el sajnos... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma csiszoló alá kerül a gépsárkányom. meg lesz csinálva a teteje. A Nagy bulira kész leszek vele.

- és megint jelentkezett egy Opel Monza Tulajdonos. Gyűlik a Monzás Lista. :D

Ennyire fájó pont volt az a tető ^_^ mondjuk nem csodálom :P

Hívd ide ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire fájó pont volt az a tető :P mondjuk nem csodálom ;)

Hívd ide ;)

Rajta vagyok-hogy jöjjön a nyári bulira, jó pár Monza ^_^

Nagyon fájó dolog és ,ha láttad volna ,hogy milyen gányolást csináltak, és nem véletlen ,hogy fel jött. Kb 4 rétegben vittek fel valami masszát,barna,rózsaszin,fekete,vil-vajszin,majd megint valami szürke. és úgy a füller,stb. majd a festék és a lakk. Mikor meg láttam ezt a réteget,majdnem hanyatt dobtam magam. Mintha kalapácsal a tetejét behorpasztották volna, és csak be temették és lefényezték, JÓ ez így . (mondhatták) De a széleinél elvékonyodik és ott csak a vékony normál réteg volt. Na ezért nem szolt a rádióm rendesen. Mert nem volt nagy lemez felület ami lehozza a rádió jelet. Mert az antenna nem ért eddig semmit. :D két hét és kész lesz. és itt ki lesz szárítva rendesen és üvegszállal van csinálva. Szóval ennyi a Tetőről. Csaó.

Link to comment
Megosztás:

Rajta vagyok-hogy jöjjön a nyári bulira, jó pár Monza ^_^

Nagyon fájó dolog és ,ha láttad volna ,hogy milyen gányolást csináltak, és nem véletlen ,hogy fel jött. Kb 4 rétegben vittek fel valami masszát,barna,rózsaszin,fekete,vil-vajszin,majd megint valami szürke. és úgy a füller,stb. majd a festék és a lakk. Mikor meg láttam ezt a réteget,majdnem hanyatt dobtam magam. Mintha kalapácsal a tetejét behorpasztották volna, és csak be temették és lefényezték, JÓ ez így . (mondhatták) De a széleinél elvékonyodik és ott csak a vékony normál réteg volt. Na ezért nem szolt a rádióm rendesen. Mert nem volt nagy lemez felület ami lehozza a rádió jelet. Mert az antenna nem ért eddig semmit. :D két hét és kész lesz. és itt ki lesz szárítva rendesen és üvegszállal van csinálva. Szóval ennyi a Tetőről. Csaó.

-- Ma meg kapta a fényt a kicsike. Most aszalódik a meleg kamrában. Én meg Corziban klíma nélkül ,dugóban . Kedden hozom haza.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A Kicsike kész lett. és GYŐNYÖRŰŰŰŰŰ LETT. Majd meglátjátok. CSak az a fránya por ne szállt volna be az utastérbe.. Bameg 3 órát porszívóztam és megint láttam kis poros részt.. Remélem hamar el tünnek majd,idegesít kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.