Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

Hogy kié volt azt tudom. :lol:

A Tóth Istváné is volt aki a Dedeó Gyula mellett ült a Tonett PUB-ban.

Sárga E1-ese is van.

Azt nem tudtam!! két éve hirdették! Vagy lehet,hogy van 3 év is! Érden néztem a kocsit és akkor drágálltam,mert 400.E ft ot kért érte,és nem tudtuk be indítani.Majd hívott ,hogy beindult ,de a motor remegve jár. Akkor én be ajánlottam neki 200.e ft ot érte. persze nem adta. Mondta,hogy ez gyönyörűen járt és féléves állása után ezt produkálta. Szerintem nem volt nagy gondja.de be próbálkoztam nála.Hátha. És két hét után mikor hívtam mondta ,hogy el vitték.

Lőrincen láttam egy alkalommal, ment vele egy idősebb pasi,csak nem tudtam vissza fordulni,hogy utána menjek..

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szóval. Úgy néz ki a dolog,hogy van egy fickó és kérdezte ?? Eladó -e a Monza!! Na persze,ha meg fizeti akkor igen, mért is ne adnám. Persze ,csak ad -e annyit érte.

- Mondjuk akkor végre be tudnám fejezni a kékemet ( 3000 GSE ) amit kb már 5 éve csinálok de mindig van valami ami fontosabb. Mint most a Commodore.

-- Az ezüstöt akkor nem kezdem bontani. mert azt is egyben el viszik ,ha minden igaz! --- Persze csak akkor igaz a dolog,ha már a pénz az ember kezében van..

BUÉK Mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

-- Gelko -- Ha sokat tétovázol el tünnek a jó alapnak szánt autók. És csak a igazi romok maradnak, amiket már csirke olnak sem lehet használni.

Omega is jó, kényelmes.stb... De ezt nem nézik meg annyian mint a Asconádat.. Abban is biztos vagyok...

- Monzám--- kap egy új polírozást/ Frissítést a nagy kerekei- Új Gumikat. fék tárcsákat és betéteket. ha lesz időm - meg kp.. féle akkor át fújatom a lökhárítókat is.

-- Nyári találkozóra jó lesz , ha meg is leszek vele... :)

Link to comment
Megosztás:

-- Na Még egy MONZA --- Elő került.

-- Kaptam egy Emilt, hogy valaki bele zúgott egy Monzába és el cserélné vele az Astráját. 3L iteres. autómata, klímás, vill zöld és a belseje is ZŐŐŐŐDD. :lol: Jol néz ki. áracska.- 800.000.- pénzocska.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

--- <_< ----

Készek lettek a felnijeim. gyönyörűen fel polírozták, Szebbek lettek ,mikor anó meg vettem őket. majd képet nyomok fel. de ha nem akkor a talikon meg lehet nézegetni,majd. :D ..

-- Fék tárcsák meg érkeztek-- igaz elfekvő helyen voltak és nem kellett az illetőnek. komoly 22.000.- ft ot perkáltam ki értük. és természetesen gyári, ujjak, Nem voltak még be szerelve.

-- Darab ár ami kedvezménnyel kaptam volna meg-- elő- 13.000.-/db Hátsó 15.000.-/ db. -Persze nincs sehol,nem rendelhető- :D

-- kerék csapágy ajánlat: első -- 2.500.- tól 4.500.- ig mondtak több helyen.

Hátsókról meg annyit. :) .. 47.000.- 44.000.- és most 33,000.- nél tartok. Persze ezek kúposak és 2 db van egyik oldalon. Mivel úgy illik, hogy párban, vagyis tengelyen ,mind két oldalt kell cserélni. Occcsó mulatság ezek az autók... :D ..

-- és meg kérdezik , hogy el -e adnám 400.000.- e ft ért. --- :D B..meg mondom én úriasan.... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nem semmi---

kerék agycsapágy elsők még el viselhető áron lehet venni.De a hátsókért szinte arany árat kérnek. Szóval :D

vagy ha egy hátsó homlokfalat venne az ember és újat szeretne,nem össze vissza kalapáltat,hegesztettet akkor az sem occsó.

gyűjtögető életmódon vagyok, mivel a kék Monzámat lábra akarom állítani. és most ,hogy tapasztaltam ,hogy mi mennyibe kerül. ha kész lesz akkor Ha netalán el adnám majd -- mit is kérjek érte.. Persze nem jön vissza az ára. na meg egy olyan embert is kell találni aki azt mondja majd,hogy ez nekem kell.És nem érdekli ,hogy drága.

- Minap kérdezték, hogy ha a 78 asomat meg vennék mennyiből lehetne fel újítani.. :) .. Na igen.. Mit is akarok kihozni ebből a kocsiból?? Megint a Pénz jön előtérből és az , hogy kivel csináltatjuk?? meg az , hogy saját kezűleg mit tudok meg csinálni?? mert ha más csinálja és nem mész napi szinten oda,hogy ellenőrizd. vagy oda kell költözni.... Mert ügye az ember magának lelki ismeretesen csinálja meg, és nem csapja át magát...

-- És amásik dolog-- Hogy bontok autót.- mennyiért is kell adni az alkatrészeke?? mert a használtaknak is áruk van. Sőt a kiegészítőkért meg úgyszintén meg kérik az árat.. Pl: Króm díszléc a lámpa fölé.... 30/ 50 Euró az ára és csak egy 20 cm eres darabocska.

lehet lassan nekünk is Eurós árakat kell kitalálnunk. persze akkor azt mondják,hogy milyen éhes vagyok...

Szóval vissza a Csapágyhoz--- 47.000.- ft tól ajánlottak 3 verziót. Most 22.000.- nél tartok. persze ez csak az egyik oldala.

ha kitartó az ember akkor azért talál pár dolgot ami nem drága. Persze utánjárással..

Szóval .. Mindent bele...

Ui: Ezt egy érdeklődő srác végett írtam ide,mert venne egy Monzát. :D ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

--- Lehet,hogy a srác meg is gondolta magát --- :D .. Lehet el riasztotta amit írtam??? El tűnt :D ....

Remélem azért sikerül meg alkudnia a kocsira. mert tényleg szép ,legalábbis a képek ezt mutatják...

Ja és megint előkerült a Szekszárdi hirdetés a netten. 5 éve úgy áll a kocsi ahogy én anó láttam. a Donor meg meg lett bontva ( Sajnos) Pedig az jobb állapotnak örvendett. Azt meg külön nem eladó....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A tegnapi felkészülésnek ,annyi a baja, hogy fel raktam az új gumikat és búg mint az állat. :P -- pedig Y minta és mély is, ne mán cserélhetem majd le. Ez se lesz olcsó.

-- fel políroztam remélem ma egész nap nem fog esni , hacsak nem délután.

Remélhetőleg jön még egy Monza a mai össze jövetelre. <_<

El szált az index kapcsolóm, És a jobb elektromos ablakom. Kérdés lesz , hogy a motor szorult -e be az állástól, lehet , hogy vizet kapott és a hideg meg roppantotta, (Jég) . Majd szét kapom. :angry: ... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szóval jó sokan össze jöttünk az Oldtimer Show & Sokadalom alkalmával. Sok Opel jelent meg és végre előkerült egy másik monza is.

Nagyon szép autókat lehetett látni, szinte minden márka jelenvolt a vasút történeti parkban.

Jó volt. Képeket már meg lehet nézni. Üdv Mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Szóval jó sokan össze jöttünk az Oldtimer Show & Sokadalom alkalmával. Sok Opel jelent meg és végre előkerült egy másik monza is.

Nagyon szép autókat lehetett látni, szinte minden márka jelenvolt a vasút történeti parkban.

Jó volt. Képeket már meg lehet nézni. Üdv Mindenkinek.

De szerencsére nem ugyan olyan volt mint a teid, hanem egy régebbi széria. A képeket végignézve kicsit irigykedem, hogy ez megint kimaradt B)

Link to comment
Megosztás:

De szerencsére nem ugyan olyan volt mint a teid, hanem egy régebbi széria. A képeket végignézve kicsit irigykedem, hogy ez megint kimaradt B)

Szia. Szabad napot kell kivenni. De legalább azért igy is meg tudtad nézni,ha nem is tudtál el jönni. Majd leg közelebb össze jön.

Hát igen ,az a Monza régebbi, épp , hogy össze lett rakva,be indítva. Sok meló van még azon. de legalább nem egy monza volt most.

_- Ennyi erővel én is jöhettem volna a másik romommal de ciki lett volna tőlem. Köszi, hogy máshol is írtál..

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

-- Ismételten! Szombati rendezvényen egyedüli Monza voltam :D . Ez 2 lehetőséggel meg is lehet magyarázni.

--- Nincs konkurenciám,még! És csak az enyémet nézegetik! Tudom nem sokára Peti is csatlakozik hamarosan a Fehér Monzával ( EGER ).. És már 2 autót csodálhatnak. :D

-- Nem érnek rá a tulajok,messze van,Dolgoznak,Nincs Vizsga, Vagy Nem tudták,hogy van rendezvény. :) amit kétlek,mert minden csatornán ez folyt...

-- Szóval míg egyedül vagyok ,talán addig jó. B) ........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.