Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

-- lehet,hogy gelkonak .- be jönne? nekem nem :D .. Lányokat szeretem. B) .. És maradok náluk. :) ...

Végülis most vissza költözött a barátnőjéhez és Erzsébeten épít valami garázs félét. Tegnap beszéltem vele...

--- Szóval -- Most már tudom kié a kocsi.---- :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok

Van egy '79-es 3.0 S-em

Még a Karaszi Gábortól vettem 2006 végén. Forgalomból ideiglenesen kivonva, azóta, tehát nem kell félévente szórakozni vele.

Valakinek esetleg nem kell?

Az utsó képen látszik, hogy az útfelújító munkások kissé lezúzták oldalt, amúgy blokk lett benne cserélve, 30E-re de az eredeti S hengerfej van rajta.

A lökhárító is megvan, jó állapotban, két kerek felső ködfénnyel, de a motorcsere óta nem tettem vissza.

DSC03991.jpg

DSC03996.jpg

DSC03995.jpg

DSC04003.jpg

DSC04406.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A kocsit ellopták.

Ha felbukkanna, akár alkatrészek formájában is, kérlek segítsetek

A szélvédő bal alsó sarkában gyári matrica, a hátsó ablakon Opel Duna kereskedői matrica van, és nincs rajta benzintank.

Alvázszáma: 2291192399

Sziasztok

Van egy '79-es 3.0 S-em

Még a Karaszi Gábortól vettem 2006 végén. Forgalomból ideiglenesen kivonva, azóta, tehát nem kell félévente szórakozni vele.

Valakinek esetleg nem kell?

Az utsó képen látszik, hogy az útfelújító munkások kissé lezúzták oldalt, amúgy blokk lett benne cserélve, 30E-re de az eredeti S hengerfej van rajta.

A lökhárító is megvan, jó állapotban, két kerek felső ködfénnyel, de a motorcsere óta nem tettem vissza.

DSC03991.jpg

DSC03996.jpg

DSC03995.jpg

DSC04003.jpg

DSC04406.jpg

Link to comment
Megosztás:

-- Írtam neked levelet.

Szóval, ha ez a MONZA vot a kertek alatt!! ( másik blogban vissza nézed akkor el tudod olvasni erről az infókat.!! egy.-két éve lehetett,hogy erről írtam és sokan meg is nézték) Tényleg remélem nem az a kocsi volt.....

-- Csak nem értem ,ha valakinek van ilyen autója az nem figyel oda rá?? Vagy nem volt aki rá nézett volna?? ---

-- Hát igen körbe kell nézni ,mert az ilyen vasakat könnyen el pusztítják a ( cigók :D -- Más néven ,ügye nem szabad senkit meg bántani (tomi ) tavaly barnult környezetvédők :D Így jobb. :D

Mindegy rá állunk és körbe szimatolunk... Persze a környéken lévő vasas felvásárlókat kell meg nézni. Vagy el vermelik és ők bontják szét. Na az lesz a gáz majd...

- ja és amikor te le tetted akkor sem volt rajta elől lökhárító???? -- Mert ha nem .. akkor nem ezt a kocsit kínálták nekem anó-- mert azon volt lökős elöl. --- de meg tudom mutatni ,hol volt!! Vagy van még....talán...

Majd Hívj fel!!

Link to comment
Megosztás:

de köztér volt, viszont se cetlit nem raktak rá állítólag, és én levelet sem kaptam, már 2-3 hete nincs ott azt mondták...

ma elmegyek pár méhbe... de mondjuk sztem már késő :D

Nem közterületen állt? Akkor talán a közteresek is szóba jöhetnek, az etnikumon kívül!
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
de köztér volt, viszont se cetlit nem raktak rá állítólag, és én levelet sem kaptam, már 2-3 hete nincs ott azt mondták...

ma elmegyek pár méhbe... de mondjuk sztem már késő :D

-- Ma ,ha minden igaz látunk egy ilyen Zöld szörnyeteget. Majd jelzem,hogy nem az a kocsi amit keresel... :D

-- Remélhetőleg meg lesz , és egyben. :D

Link to comment
Megosztás:

de köztér volt, viszont se cetlit nem raktak rá állítólag, és én levelet sem kaptam, már 2-3 hete nincs ott azt mondták...

ma elmegyek pár méhbe... de mondjuk sztem már késő :D

-- Ma ,ha minden igaz látunk egy ilyen Zöld szörnyeteget. Majd jelzem,hogy nem az a kocsi amit keresel... :D

-- Remélhetőleg meg lesz , és egyben. :D

Link to comment
Megosztás:

-- Ez a meleg Lassú Nett . F... kivan tőle.-- Bocs a duplázásért.---

_- tegnap, autó mosás, csinosítgatás. Kerék centrírozás és tankolás. Majd indulok Csepel City felé és ömlik a benzinem..

Mondjuk jobban jártam volna ,ha otthon történik.. Mert az olcsóbb lett volna.

-- A Benzincső el volt repedve. és persze nem csak kereszten. Hanem hossz irányban is. Szuszogó az olyan mintha nem is lett volna a tankon. És érdekessége az,hogy csak néha jelentkezett a szag. Mikor többet tankoltam, olyan 30 liternyit. Az az a pont amikor a tanknál csatlakozik a vissza folyó cső...

-- Komplett csere,-- :D -- Pár liter mínusz-- És hogy nehogy rá fogjam,hogy sokat fogyaszt a kocsi. Pedig sokszor csak gurulóra veszem az iramot. :D ..

-- Csodálkoztam is néha,hogy ennyi benzinnel sokkal többet szoktam el menni. :P .. Na mindegy,ma kiderül ezen a kis túrán amit meg teszünk és kiadja egyből,hogy ténylegesen most mennyi az a mennyi liter??

Szép hétvégét mindenkinek.... :D

Link to comment
Megosztás:

az utcát felújították ahol állt, és felmerült hogy útban lehet.

ne kérdezzétek miért, anyukám odaadta a kulcsait az egyik munkásnak, és még egy nevet vagy telszámot sem kért...

persze a kulcsok azóta sincsenek sehol, én kiderítettem ki volt a kivitelező kft. építésvezetője, mondtam is a rendőrségen de meg se kérdezték ki az...

van vmi nyomod????
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.