Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

az utcát felújították ahol állt, és felmerült hogy útban lehet.

ne kérdezzétek miért, anyukám odaadta a kulcsait az egyik munkásnak, és még egy nevet vagy telszámot sem kért...

persze a kulcsok azóta sincsenek sehol, én kiderítettem ki volt a kivitelező kft. építésvezetője, mondtam is a rendőrségen de meg se kérdezték ki az...

én kicsit feszült lennek a helyedben már....

Link to comment
Megosztás:

-- Reméljük,hogy azért meg lesz. az a Monza ---

Hétvégi szombati kirándulás az nagyon jól sikerült..- És végre Láttunk / láttam MONZA nevezetű autót egy szere 4 et is...

Mi akik körbe jártuk a túrát , és a vendéglátónk Biatorbágyon ott 2 autó is elő került....

Ja a zöld színű Monza ami új szerzemény az nem a keresett MONZA...

Link to comment
Megosztás:

jaja láttam, szép darab :D

az a kivágás ugye nem volt gyáriba a hűtőmaszkon?

harapós lehet ha benne vannak a hellák is :D

-- Reméljük,hogy azért meg lesz. az a Monza ---

Hétvégi szombati kirándulás az nagyon jól sikerült..- És végre Láttunk / láttam MONZA nevezetű autót egy szere 4 et is...

Mi akik körbe jártuk a túrát , és a vendéglátónk Biatorbágyon ott 2 autó is elő került....

Ja a zöld színű Monza ami új szerzemény az nem a keresett MONZA...

Link to comment
Megosztás:

na

milyen monza az?

86. os és metál szürke. Szép volt anó mikor meg néztem volna. a képeken legalábbis. Ha minden igaz fedett helyen tárolták és vigyáztak rá. lehet pénteken le megyek megnézni vagy szombaton. Csak kicsit messze van az a 380 km oda és ügye vissza is. és ha tettszik akkor ügye még egyszer ugyan ez a mozdulat. persze ,ha szerencsém van akkor lábon tudom el hozni és nem kell szállítani. Útvonal engedéllyel el hozom ..

Link to comment
Megosztás:

hm

nem ismerem

közben kiderült kinél volt vagy van a kulcs

azt állította hogy bedobta a postaládába, meg hogy el is álltak a kocsival

kicsit nem igaz csak...

86. os és metál szürke. Szép volt anó mikor meg néztem volna. a képeken legalábbis. Ha minden igaz fedett helyen tárolták és vigyáztak rá. lehet pénteken le megyek megnézni vagy szombaton. Csak kicsit messze van az a 380 km oda és ügye vissza is. és ha tettszik akkor ügye még egyszer ugyan ez a mozdulat. persze ,ha szerencsém van akkor lábon tudom el hozni és nem kell szállítani. Útvonal engedéllyel el hozom ..
Link to comment
Megosztás:

hm

nem ismerem

közben kiderült kinél volt vagy van a kulcs

azt állította hogy bedobta a postaládába, meg hogy el is álltak a kocsival

kicsit nem igaz csak...

jaj de érdekes. És hova állt vele?? Mert ügye azt iis tudja?? Gondolom. vagy egyenesen ment a bontó felé?? Remélhetőleg nem... És mit szedtél még ki belőle? Vagy a rendőrök találták meg??

Link to comment
Megosztás:

ja kiváncsi vagyok hova állhatott...

semmit, ezt is az útfelújító cég építésvezetője szedte ki belőle telefonon

rendőröknek ma előadtam ezt, majd ők is ránéznek gondolom

jaj de érdekes. És hova állt vele?? Mert ügye azt iis tudja?? Gondolom. vagy egyenesen ment a bontó felé?? Remélhetőleg nem... És mit szedtél még ki belőle? Vagy a rendőrök találták meg??
Link to comment
Megosztás:

Hát ott van! :D :P

ja Tényleg Ott áll és vár valakire!! Végülis, ha akarja az ember akkor mindent bele-- Pénz a kérdés,hogy kinek mit ér meg...

.-- Ha nagyon meg kell válni az én ezüstömtől.. akkor áldozatot hozhatok , némi pénz magért.. Mondjuk csak egy hétig áll a dolog... :D

2.800 Kcm karburátoros. kék belsővel, 4es váltó. 78.-as a kicsike.. Szét kell szedni . majd össze rakni és egy szép fényezést adni neki.... És mehet is OT ra....

Ja az összes króm rajta van...

Nem is kell kimenni messzire érte. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
semmi ahogy vártam...

be se kellett volna menni :D

na ez az. Van mikor még ,ha forró nyomon mennek akkor is el tűnik az autó. De hogy ennyi idő

alatt?? A Másik meg akinek oda adta az anyukád a kulcsot?? Az mit mondott a rendőröknek?? Igazából bele szartak gondolom. Vagy meg se mozdultak. De mikor kint voltak nálam akkor serényen minden autóról kérték a papírokat . kivonási papírokat, adásvételiket. Meg meg nézték az alvázakat is,hogy tényleg stimmelnek. De hogy ki vannak vonva a forgalomból az nem érdekelte őket. Gondolták,na most meg fogjuk,hogy hátha van valami gáz velük..

Bele törődtek. :) nincs mibe kötni.. :D

Link to comment
Megosztás:

nálad miért voltak?

akinél a kulcsok voltak, a főnökét elértük telefonon, neki azt mondta hogy bedobta hozzánk a postaládába, meg hogy arrább álltak vagy tették az autót, ami egyik sem igaz amúgy... a rendőrségen ezt mondtam is, de mindegy...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
nálad miért voltak?

akinél a kulcsok voltak, a főnökét elértük telefonon, neki azt mondta hogy bedobta hozzánk a postaládába, meg hogy arrább álltak vagy tették az autót, ami egyik sem igaz amúgy... a rendőrségen ezt mondtam is, de mindegy...

Azt már akkor lesheted.. sajnos..

Javaslat-- Körbe kell nézni és venni kell egy autót.. Vagy nagyon jót , vagy amit fel kell újítani. és az a biztos mikor látod,hogy mi lett kicserélve- javítva a gépen. És nyugodt lehetsz egy időre,,, :lol:

Link to comment
Megosztás:

majd németből hozok egyet OT-re, ha összegyűlik a lóvé

a budaörsit megnézzük valamikor?

szerda estétől ráérnék

üdv

Azt már akkor lesheted.. sajnos..

Javaslat-- Körbe kell nézni és venni kell egy autót.. Vagy nagyon jót , vagy amit fel kell újítani. és az a biztos mikor látod,hogy mi lett kicserélve- javítva a gépen. És nyugodt lehetsz egy időre,,, :lol:

Link to comment
Megosztás:

majd németből hozok egyet OT-re, ha összegyűlik a lóvé

a budaörsit megnézzük valamikor?

szerda estétől ráérnék

üdv

Szia. Szerintem az már nincs ott. és sajnos melót váltottam, és napközben nem tudok el jönni. hogy hogy alakul majd a melóm azt még nem tudom ,,,

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.