Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
neked persze hogy megnyitja, mert a saját "google regisztráció"-dat nézegeted.

Jelentkezz ki a google szolgáltatásból, majd amit látsz linket, azt másold be ide légyszi, mert egyre jobban érdekelnek a képek. :lol:

( https://picasaweb.google.com/113093513012321893599 )

Nem értem, ha amit te be írtál abban mért nem jelenik meg az album amit fel raktam. na majd meg próbálom valahogy.

Link to comment
Megosztás:

na majd meg próbálom valahogy.

Kb olyan, mintha egy facebookra feltöltött galériát szeretnél nekünk megmutatni, amit csak az ismerőseid láthatnak. Ergo, akiknek nincs google+ és nem is ismerősöd az nem fogja látni :lol:

lassan már bottal járok olyan kiváncsi vagyok ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Kb olyan, mintha egy facebookra feltöltött galériát szeretnél nekünk megmutatni, amit csak az ismerőseid láthatnak. Ergo, akiknek nincs google+ és nem is ismerősöd az nem fogja látni :lol:

lassan már bottal járok olyan kiváncsi vagyok ;) :)

ha tudod a TVN.HU s címemet ott meg tudod nézni. már oda is fel tettem a képeket.

ha nem.- akkor az oldalon van ,hogy keresés!! beírod Monza.- a képekhez!! majd albumai.-- és az első fáj lesz. Bocs...

át állítom a googlét..

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

T.c. Szóval már kézzel fogható , lapozható formátumban is meg vannak a naptárak. Az első sorozatból, ha kér valaki akkor jelezze. Mer fogyóban van a cucc. És a következő nyomat ,már csak januárban lesz.

monzaattilakukacgmailpontcom vagyis, harmincashuaszasharmincaskettőhetven Astoria. ott egésznap át tudom adni. Potom 2000 pénzocska. Vagy postácska , de azt te fizeted. :D

kellemes Ünnepeket Kívánok minden kedves ismerősömnek.Barátomnak. Márka szerelmeseknek egyaránt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.