Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Azoknak van hangja alapból. De elvileg nem okozhat ilyet a szűrő. Nekem JapanParts van benne, mentem már ~35-40e-et ilyen szűrőkkel, semmi gondja. (Bárdiban érdemes venni, olcsóbb mint a bácsgépker)

Köszi a tippet, akkor a Bárdiban fogom venni. Az a helyzet, hogy azért váltottam beszerzési forrást, mert a szervízben 10e ft a két szűrő beszerelve és ezt kissé túlzónak találom.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet, akkor a Bárdiban fogom venni. Az a helyzet, hogy azért váltottam beszerzési forrást, mert a szervízben 10e ft a két szűrő beszerelve és ezt kissé túlzónak találom.

Tudom, én is ezért nem szervizben cseréltettem...

A gáznemű szűrő csere két bilincs oldása... A folyadékoldalit egyszer cseréltem ~45e km után, de nem is kellett volna, mert nem volt benne semmi szemét (a szervizben azt mondták azt nem is szokták cserélni, csak reduktor felújításkor )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár én itt kakukktojás vagyok mert egy alfa 159-et birtoklok, de jelentős mennyiségü infot szereztem a Ti forumotokról az autommal/gázositással kapcsolatban. Ugyanis az autó jelentős része GM :) A motorom konkrétan egy Z18XER az utolsó csavarig :)

Napokban meggázositottam Páhiban. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Semmilyen teljesitménycsökkenést nem tapasztaltam, nagyon kulturált az egész rendszer. Eddig 9,5-10 literes fogyasztásom volt, ez most felugrott 10.6 ra, ami annyira nem jelentős. benzinnel 40 Ft/km jártam el ezzel pedig 28 ami ugyebár nem mindegy :)

Karbantartással kapcsolatban a szelephézag ellenörzésre hivták fel a figyelmemet. Felső szelepkenést esetemben nem tartották indokoltnak. Szelephézagokat leelenöriztük 2 szelepnél +0.01 eltérés volt, ez elvileg nem okoz gondot mert gázüzemben esetleg csökenni fog a hézag. 15 ezres olajcserénél azért mindig leellenörizzük :)

ha lesznek tapasztalataim majd leirom őket, hátha segit néhány Z18XER-es "motortársnak" :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár én itt kakukktojás vagyok mert egy alfa 159-et birtoklok, de jelentős mennyiségü infot szereztem a Ti forumotokról az autommal/gázositással kapcsolatban. Ugyanis az autó jelentős része GM :) A motorom konkrétan egy Z18XER az utolsó csavarig :)

Napokban meggázositottam Páhiban. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Semmilyen teljesitménycsökkenést nem tapasztaltam, nagyon kulturált az egész rendszer. Eddig 9,5-10 literes fogyasztásom volt, ez most felugrott 10.6 ra, ami annyira nem jelentős. benzinnel 40 Ft/km jártam el ezzel pedig 28 ami ugyebár nem mindegy :)

Karbantartással kapcsolatban a szelephézag ellenörzésre hivták fel a figyelmemet. Felső szelepkenést esetemben nem tartották indokoltnak. Szelephézagokat leelenöriztük 2 szelepnél +0.01 eltérés volt, ez elvileg nem okoz gondot mert gázüzemben esetleg csökenni fog a hézag. 15 ezres olajcserénél azért mindig leellenörizzük :)

ha lesznek tapasztalataim majd leirom őket, hátha segit néhány Z18XER-es "motortársnak" :)

Fogyasztásban LPG-vel 10-20% plusz fogyasztással kell számolni, plusz benzin, amíg be nem melegszik. ;)

Nekem ez kb meg is van, főleg ha az indulások benzin fogysztását is beleszámoljuk.

Link to comment
Megosztás:

Utánajártam Bárdiban a szűrőknek, a gázszelepbe a szűrő az megvan, kb. harmad áron, mint a már említett cégnél, a gázfázisú szűrőt viszont nem találja az autósboltos... Nekem 14/14 csatlakozású szűrő kellene, amit meg hozatott ( és elvileg mást nem is lát ) az 12/12. Valaki esetleg egy cikkszámot tudna mondani ahhoz a szűrőhöz, ami nekem kellhet ? Nem hinném, hogy típusspecifikus, szerintem ez egy sima univerzális gázszűrő.

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

sziasztok..ma reggel elindultam dolgozni,kocsi simán indul megyek vele 4-5 km t átváltanék gázra , aztán rángatás veszettül, mintha 1-2 henger nem ment volna,kivettem üresbe gurultam kb 1 km t járó motorral ,,félreállás.dadogás továbbra is megy..átváltanék benzinre semmi változás át sem vált.szervízlámpa kivillan ,marad is .mondom leállítom 2 perc pihenés újraindítás... indul simán mintha nem is történt volna semmi .szervízlámpa nem alszik ki gyujtáson de eltűnik ha beindítom.kivillogtattam 10-3-10-10 villanás .ötlet vagy hasonló jelenség valakinél?gáz részéhez nem értek egyáltalán.azóta nem mertem váltani gázra,. benzinnel simán fut

Link to comment
Megosztás:

P03xx=Gyújtórendszer- es gyújtáshiba P0300=Különböző hengerek felismert gyújtáskimaradás

Hasonló nekem is szokott lenni a G -nél, de chek-lámpát nem gyújt. Annyi, hogy nekem ilyenkor gázzal megy, benzinnel nem annyira. Ha hosszabb ideig gázzal megyek, akkor a benzines indítás nagyon keserves és prüszkölős. Ha benzinnel szeretnék menni ilyenkor, akkor csak finom gázadással, mert nagyobb gázra fullad, néha durrog is.

10-15 km után megtanulja az elektronika, hogy más értékek vannak és utána kiválóan működik, hiba nélkül.

A benzinről gázra való átállás mindenféle kellemetlenség nélkül megy végbe.

Minden estre nézesd meg a gázossal, hogy a szűrők, nyomás rendben van-e. Esetleg megnézi, hogy menet közben milyen értékek vannak benzinnel, gázzal és a hiba forrása pontosan, pontosabban beazonosítható.

Link to comment
Megosztás:

igen,,a hibakód ez..a tünet is .az a baj hogy én 17 km megyek egyszerre csak, talán kevés neki .nálam ls nehezen indul gáz után ,de csak akkor ha nem állok át 2-3 km -el leállás előtt (elfelejtem) de még sosem durrogott ,akkor is indul csak nagyobb gázadásra megtorpan.ja és ma vettem észre hogy az a kis műanyag pálca ami a ( pillangószelepeket mozgatja) de lehet( nem így hívják )a generátor felőli oldalon le van törve nem a pálca ami mozgatja. hanem amit mozgat kar balra áll .ami sztem azt jelenti hogy folyton nyitva marad annál a hengernél .talán ez is lehetséges hibaforrás

Link to comment
Megosztás:

Lehet nálad ez lehet a gond? :

:-(

www.opeleseknek.hu/opelalkatreszek/ketyego-kattogo-csorgo-zorgo-opel-z14xep-twinport-motor/

igen erről van szó.nekem is így mozog csak még nem ennyire.az azért tényleg gáz hogy minden műanyag, legalább a csap lett volna minimum fémből.a kart meg lehetne venni hozzá utólag és ennyi.és köszi a linket hasznos lehet még.ma megpróbálom megcsinálni valahogy.szia.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem a lökhárítóban van a töltő csonkom,de hiányzik róla a védőkupak annak mi a pontos neve hogy utánna tudjak keresni vagy tudnátok valami linket nekem ahol meg vehetném.köszönöm előre is

Amikor az enyémet elhagytam/lelopták megkérdeztem a kúton, ahol szoktam tankolni, hogy nem-e hagyott esetleg vki más ott egyet? Hagyott. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem a lökhárítóban van a töltő csonkom,de hiányzik róla a védőkupak annak mi a pontos neve hogy utánna tudjak keresni vagy tudnátok valami linket nekem ahol meg vehetném.köszönöm előre is

Hát gáz kupak. ;) De itt a hivatalos: http://www.autogas-autogaz.hu/Autogas/s/trade/#!store/toltoszelep-zarosapka-tomasetto

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni (a sportos Opel fórumba is belestem ezügyben), hogy valakinek van tapasztalata Z22SE motor gázosítással?

Friss alattam a G Bertone 2.2 16V és az F Astra 1.6 LPG után hogyismondjam... furcsább tankolni :)

Kösz minden infót

Szerintem erre kicsi a valószínűség, hogy valaki bud benne segíteni. Én eddig 1.4, 1.6 és 1.8-as motorok gázosításáról hallottam, 2.2-esről még eddig itt nem.

De külföldi fórumokon lehet olvasni róla, hogy lehetséges, és nincs vele gond. http://www.motor-talk.de/forum/opel-astra-g-coupe-2-2-auf-lpg-umruesten-t1594625.html

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni (a sportos Opel fórumba is belestem ezügyben), hogy valakinek van tapasztalata Z22SE motor gázosítással?

Friss alattam a G Bertone 2.2 16V és az F Astra 1.6 LPG után hogyismondjam... furcsább tankolni :)

Kösz minden infót

Szia!

A Z22SE motorral nekem nincs tapasztalatom, de a gázosítása nyilván mindenképp megoldható.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

sziasztok,

van egy 2001 Astram amiben gyarilag van LPG rendszer, a kerdesem a kovetkezo.

Beinditom az autot atvalt gazra, megyek par km aztan az a tunet jelenkezik mint akikor uzemanyag nelkul marad, majd vissza valt benzinre. (tartaly tele van gazzal)

ha vissza valtok kezi vezerlessel nem megint ez a tunet jelenkezik, viszont hogy ha lealittom a motrot ujra unditok elindul a GAZ is megyek par km es ismetlodik megint a jelenseg, van amikor megyek szepen napokig aztan megint kezdodik a hulyeseg

valaki tud segiteni?

koszonom

Gedeon

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

van egy 2001 Astram amiben gyarilag van LPG rendszer, a kerdesem a kovetkezo.

Beinditom az autot atvalt gazra, megyek par km aztan az a tunet jelenkezik mint akikor uzemanyag nelkul marad, majd vissza valt benzinre. (tartaly tele van gazzal)

ha vissza valtok kezi vezerlessel nem megint ez a tunet jelenkezik, viszont hogy ha lealittom a motrot ujra unditok elindul a GAZ is megyek par km es ismetlodik megint a jelenseg, van amikor megyek szepen napokig aztan megint kezdodik a hulyeseg

valaki tud segiteni?

koszonom

Gedeon

Mikor volt szűrő cserélve? Az is okozhat ilyen tüneteket....

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Heló!

Medve75!

Vagy bárki akinek hasonló problémája van!

Szeretném megkérdezni hogy sikerült megoldani a problémát? Nekem is ugyan ezek a hibakódok jönnek elő csak én már túl vagyok gyertyacserén,trafó cserén és még mindig ezt csinálja  ha olyan kedve van de van hogy hónapokig semmi utána 2 napig rosszalkodik majd magától elmúlik! Ma viszem autó villamossági szerelőhöz mer idegesít 100000 km van benne ezen kívül semmi baj nincs. Az utóbbi 4 évbe szeptember után előjön majd elmúlik.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.