Jump to content
uhuhu

Autógáz - LPG az Astrában

Recommended Posts

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem a lökhárítóban van a töltő csonkom,de hiányzik róla a védőkupak annak mi a pontos neve hogy utánna tudjak keresni vagy tudnátok valami linket nekem ahol meg vehetném.köszönöm előre is

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem a lökhárítóban van a töltő csonkom,de hiányzik róla a védőkupak annak mi a pontos neve hogy utánna tudjak keresni vagy tudnátok valami linket nekem ahol meg vehetném.köszönöm előre is

Amikor az enyémet elhagytam/lelopták megkérdeztem a kúton, ahol szoktam tankolni, hogy nem-e hagyott esetleg vki más ott egyet? Hagyott. :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hát gáz kupak. ;) De itt a hivatalos: http://www.autogas-autogaz.hu/Autogas/s/trade/#!store/toltoszelep-zarosapka-tomasetto

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni (a sportos Opel fórumba is belestem ezügyben), hogy valakinek van tapasztalata Z22SE motor gázosítással?

Friss alattam a G Bertone 2.2 16V és az F Astra 1.6 LPG után hogyismondjam... furcsább tankolni :)

Kösz minden infót

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni (a sportos Opel fórumba is belestem ezügyben), hogy valakinek van tapasztalata Z22SE motor gázosítással?

Friss alattam a G Bertone 2.2 16V és az F Astra 1.6 LPG után hogyismondjam... furcsább tankolni :)

Kösz minden infót

Szerintem erre kicsi a valószínűség, hogy valaki bud benne segíteni. Én eddig 1.4, 1.6 és 1.8-as motorok gázosításáról hallottam, 2.2-esről még eddig itt nem.

De külföldi fórumokon lehet olvasni róla, hogy lehetséges, és nincs vele gond. http://www.motor-talk.de/forum/opel-astra-g-coupe-2-2-auf-lpg-umruesten-t1594625.html

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Kösz minden infót

Szia!

A Z22SE motorral nekem nincs tapasztalatom, de a gázosítása nyilván mindenképp megoldható.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

sziasztok,

van egy 2001 Astram amiben gyarilag van LPG rendszer, a kerdesem a kovetkezo.

Beinditom az autot atvalt gazra, megyek par km aztan az a tunet jelenkezik mint akikor uzemanyag nelkul marad, majd vissza valt benzinre. (tartaly tele van gazzal)

ha vissza valtok kezi vezerlessel nem megint ez a tunet jelenkezik, viszont hogy ha lealittom a motrot ujra unditok elindul a GAZ is megyek par km es ismetlodik megint a jelenseg, van amikor megyek szepen napokig aztan megint kezdodik a hulyeseg

valaki tud segiteni?

koszonom

Gedeon

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

sziasztok,

van egy 2001 Astram amiben gyarilag van LPG rendszer, a kerdesem a kovetkezo.

Beinditom az autot atvalt gazra, megyek par km aztan az a tunet jelenkezik mint akikor uzemanyag nelkul marad, majd vissza valt benzinre. (tartaly tele van gazzal)

ha vissza valtok kezi vezerlessel nem megint ez a tunet jelenkezik, viszont hogy ha lealittom a motrot ujra unditok elindul a GAZ is megyek par km es ismetlodik megint a jelenseg, van amikor megyek szepen napokig aztan megint kezdodik a hulyeseg

valaki tud segiteni?

koszonom

Gedeon

Mikor volt szűrő cserélve? Az is okozhat ilyen tüneteket....

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Guest

Heló!

Medve75!

Vagy bárki akinek hasonló problémája van!

Szeretném megkérdezni hogy sikerült megoldani a problémát? Nekem is ugyan ezek a hibakódok jönnek elő csak én már túl vagyok gyertyacserén,trafó cserén és még mindig ezt csinálja  ha olyan kedve van de van hogy hónapokig semmi utána 2 napig rosszalkodik majd magától elmúlik! Ma viszem autó villamossági szerelőhöz mer idegesít 100000 km van benne ezen kívül semmi baj nincs. Az utóbbi 4 évbe szeptember után előjön majd elmúlik.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Guest

Rángató motor  gyújtás kimaradás külömbözöő hengereknél ?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés