Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Campo


nagy istván

Recommended Posts

http://kepfeltoltes.hu/141014/20141011205_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/141014/20141011207_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/141014/20141011208_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/141014/20141011215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/141014/20141011221_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sziasztok!Na,megtörtént az alváz csere!Mármint a fülke hátsó alsó részétől hátrafelé.Látható,mennyire el volt rohadva a régi.De most már mint az új, jöhet az alvázvédő. Rugószilentek vadi újak!Persze lesz még vele munka,de nemsokára felkerülnek az új sárvédők előre,hátra.Már lehajtottuk az új küszöböket,azok is a helyükre kerülnek.Ma vettem meg az új hátsó ajtót,két kardán keresztet.Kihegesztjük a platót,azután lehet fényezni.Persze ez így leírva egyszerű,de sok munka vár még ránk.Ami fontos,hogy a belsejében sehol nincs rozsda.Ahogy haladunk,próbálok majd beszámolni a változásokról.Üdv:PIPER

Link to comment
Megosztás:

Üdv. mindannyiótoknak!

Újdonsült Campo tulajdonos lettem.(1998-as évj. 2,5TD Crew Cab).Azt szeretném kérdezni ,hogy miként tudnám emelni a hasmagasságot?Valamint érdekelne,hogy mely gumiméretek azok amelyikek még biztonsággal elférnek.Kicsit emelni tudnám talán egy magasabb gumival is.Leginkább terepen használnám ,ezért volna fontos az emelés.

Végigolvastam a fórumot és sok hasznos infót találtam már eddig is.

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Az első futóműveknél egyszerű a képlet: A torziós rúd végén a nagy csavar tekered jobbra és emeli az elejét (ha be nem rohadt, nekem lángal kellett megindítani, így is eltört az egyik). Csak, ha nagyon emeled, szükség lehet egy futómű beállításra, mert elkezd terpeszteni. Hátul a merev híd miatt csak a nagyobb gumi méret segít. A hasmagasság emelésénén is agyalok egy ideje. Azthiszem ha egy kis bölcsőt csinálnék amibe belefér a hátsó híd, akkor meg tudnám fordítani a felfűggesztést és a laprugó a híd tetejére ülne. Nekem egyébként 235/85R16 GFB MT van rajta, ami kb 10%-al nagyobb kerületű az eredetinél, és a tapasztalataz, hogy az rövid utakon 8L+ a fogyi hosszú távon meg 7L vagy az alatt, de ehhez hozzá tertozik, hogy a kilóméterszámláló a gps szerint az eredeti gumikkal csalt 10%-ot és a korábban számolt 6,5L fogyi valójában 7 volt. Az nyomaték nem csökkent észrevehetően, (előtte is erőtlen volt) Viszont terepmintás gumi esős időben valóban para, könnyen megcsúszik, igaz én kb 4bar nyomással járok (észrevenni fogyasztáson).

Remélem segített.

Link to comment
Megosztás:

Az első futóműveknél egyszerű a képlet: A torziós rúd végén a nagy csavar tekered jobbra és emeli az elejét (ha be nem rohadt, nekem lángal kellett megindítani, így is eltört az egyik). Csak, ha nagyon emeled, szükség lehet egy futómű beállításra, mert elkezd terpeszteni. Hátul a merev híd miatt csak a nagyobb gumi méret segít. A hasmagasság emelésénén is agyalok egy ideje. Azthiszem ha egy kis bölcsőt csinálnék amibe belefér a hátsó híd, akkor meg tudnám fordítani a felfűggesztést és a laprugó a híd tetejére ülne. Nekem egyébként 235/85R16 GFB MT van rajta, ami kb 10%-al nagyobb kerületű az eredetinél, és a tapasztalataz, hogy az rövid utakon 8L+ a fogyi hosszú távon meg 7L vagy az alatt, de ehhez hozzá tertozik, hogy a kilóméterszámláló a gps szerint az eredeti gumikkal csalt 10%-ot és a korábban számolt 6,5L fogyi valójában 7 volt. Az nyomaték nem csökkent észrevehetően, (előtte is erőtlen volt) Viszont terepmintás gumi esős időben valóban para, könnyen megcsúszik, igaz én kb 4bar nyomással járok (észrevenni fogyasztáson).

Remélem segített.

Köszi! És ekkora gumi nem ér bele sehova kanyarodásnál,illetve terepen ha nagyon berugózik?

Link to comment
Megosztás:

Az első teljesen kitekert állásban hozzá ér a vázhoz,de ez olyan ritka hogy engemnem zavar, a hátsó nekem nem ér hozzá semmihez, de mivel az előző tulaj újra építette a platót és meg is emelte ez gyári állapotnál nem mérvadó. De ha felteszek egy tonnát és leül hídra akkor is marad hely fölötte elég.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mostanában csendes megfigyelőként kalózkodtam itt, most viszont egy kis segítségrelenne szükségem! Ha bekapcsolom az első hajtást, nyekergő, morgolódó hangot ad a jobb első kerékagy irányából valami. Én a tűgörgőkre gondolok, amit már emlegettetek, viszont én az enyémbe nem találok ilyet, mondjuk azt se tudom hol kellene lennije. Azt gondolom, hogy a féltengely beleér a csonkálványba, vagy valami hasonló, mert ha ki van kapcsolva az eleje, és áll a féltengely, akkor nincs hang. Másik jelenség, ami még sosem volt, elkezdett fulladni az autó, aztán leállt, beindult és lefulladt rögtön, levettem a tanksapkát, és vákum volt a tankba. van a tank mellett egy vélhetően szellőztetőszelep, ami vagy vákumvezérelt, vagy fogalmam sincs. Valakinek hasonló jellegű tapasztalat vagy tipp? Gondolom a Frontera hajtása és üzemanyag rendszere is ilyen. Előre is köszi mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Hajtás szerintem vagy tényleg a tűgörgők vagy a féltengelycsukló esetleg a kapcsoló, ha automata.

Lehet el van dugulva a tankszellőző cső, a szelep nem tudom hogy üzemel, de ha nem elektromos akkor csak vákuumos lehet. Túl nagy a vákuum a tankban->kinyit. Ez is lehet hogy beragadt valami trutyitól. Még egyiket sem szedtem szét úgyhogy ahhoz nem tudok mit mondani. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az első teljesen kitekert állásban hozzá ér a vázhoz,de ez olyan ritka hogy engemnem zavar, a hátsó nekem nem ér hozzá semmihez, de mivel az előző tulaj újra építette a platót és meg is emelte ez gyári állapotnál nem mérvadó. De ha felteszek egy tonnát és leül hídra akkor is marad hely fölötte elég.

Köszönöm!Akkor így keresgélek gumikat.Még annyit kérdeznék,hogy mennyire ráznak/hangosak a Mud Terrain gumik.Terpre mennyire alkalmas az All Terrain?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!Akkor így keresgélek gumikat.Még annyit kérdeznék,hogy mennyire ráznak/hangosak a Mud Terrain gumik.Terpre mennyire alkalmas az All Terrain?

Ha nagyon fülelek akkor meghallom a motor hangja mellett a gumit is, de nem az a zavaró, hanem ahogy megcsúszik vizes aszfalton, meg a fogyasztás. Nem tudom milyen terepen akarod használni, de elég sokat jártam az ország minden zugát AT és MT gumikkal is és szerinten nem sok olyan helyzet van ahol az AT kevés lenne, mert ott már eleve a három difizár fog hiányozni vagy a csörlő. Igazán itthon elekadni csak akkor tudsz, ha ráhajtasz egy tijednél nagyobb keréknyomra (traktor vagy erdészeti gép) vagy szántáson akarsz átvágni. Én AT-válsztanék ha mégegyszer vennék.

Link to comment
Megosztás:

Az '98-as évjáraton még ugyanaz a terepváltó működése mint a régin, hogy mereven köti össze az első és hátsó tengelyt, vagy oda is tettek egy differenciál művet ,mint a többi japánon akkoriban?

Tudtommal ugyan az az MSG váltó van bennük és a Frontera Sport 2.0-ban is. Tehát nincs központi difi amit zárni kelljen, ezért nem ajánlott kemény talajon használni.

Szerk.: A 3.1-es változatokban MUA váltó van, szintén volt ez is a Fronterákban (minden másban ami nem 2.0) és a Montereyben, de ettől függetlenül ugyan úgy fix hajtás megy előre-hátra.

Módosítva : Razor01
Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon fülelek akkor meghallom a motor hangja mellett a gumit is, de nem az a zavaró, hanem ahogy megcsúszik vizes aszfalton, meg a fogyasztás. Nem tudom milyen terepen akarod használni, de elég sokat jártam az ország minden zugát AT és MT gumikkal is és szerinten nem sok olyan helyzet van ahol az AT kevés lenne, mert ott már eleve a három difizár fog hiányozni vagy a csörlő. Igazán itthon elekadni csak akkor tudsz, ha ráhajtasz egy tijednél nagyobb keréknyomra (traktor vagy erdészeti gép) vagy szántáson akarsz átvágni. Én AT-válsztanék ha mégegyszer vennék.

Köszi! Az igazság az,hogy Nivához vagyok szokva terepen és hát annak nem volt lehetetlen a gyári terepgumijaival.Elég dimbes-dombos marasztalós,sáros a vadászterületünk ezért én eddig mud terrain gumikat nézegettem,de elgomdolkodtam most az all terrainon, mert a terep mellett azért aszfalton is használom 20-40 km-es távon.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jól leült ez a fórum.Nálam megy a lakatolás nagyban(amikor az időm engedi),sikerült fillérekért 2db új hátsó lámpát is beszerezni.A terepgumival kapcsolatban én csak annyit tennék hozzá,hogy télen a terepjárón a durva bütykös gumi nem igazán jó!Inkább igazi téli gumi kell rá.És hát sárban sem olyan frankó a Campo gyenge hátsó hídjának,ha valami baromi nagyot fog a gumi.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hol sikerült fillérekért hátsólámpát szerzni? A terep gumi pedig télen és nyáron is terepre való, ha valaki télen is sokat terepezik annak nagy öngól lenne egy téligumi! És nem kell aggódni, hogy akár a Mud-Terrain akkorát fogna (főleg sárban), hogy szegény harmatgyenge, 1 tonnát is elbíró hátsó hídnak megereltető lenne :D (párszor vittem már vele terepre köbméter vizet)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Gumi probléma megoldva.A befutó :Kumho KL71 205/80 R16.

Valaki közületek próbált már gumi szilentek helyett poliuretán szilenteket használni?Árban elég nagy a különbség,nem tudom megéri-e?! Egyáltalán jó e a poliuretán?Ezek a MT gumik szerintem sem foghatnak akkorát,hogy problémát jelenthetne,talán a kimondottan nehézterep gumik de szerintem még azok se.

Link to comment
Megosztás:

Amikor én gumikat nézegettem, nekem is szimpatikus volt a kumho, de végül hankook lett, az igényeimet bőségesen kielégítette, az elejét megláncoltam(ott nem volt terepgumim), hátra egy kis súly, és amit egy picupból ki lehett hozni, azt megmutatta a campo... nem volt semmi probléma, pedig nekem automata féltengelykapcsolóim vannak, de azzal sem volt baj, meg a "gyenge" hátsóhíddal sem :D A szilentekkel kapcsolatba én is kíváncsi lennék tapasztalatra, nekem terheléstől függeltenül évente cserélni kell, mert fém a fémhez ér egy év alatt...

Link to comment
Megosztás:

Amikor én gumikat nézegettem, nekem is szimpatikus volt a kumho, de végül hankook lett, az igényeimet bőségesen kielégítette, az elejét megláncoltam(ott nem volt terepgumim), hátra egy kis súly, és amit egy picupból ki lehett hozni, azt megmutatta a campo... nem volt semmi probléma, pedig nekem automata féltengelykapcsolóim vannak, de azzal sem volt baj, meg a "gyenge" hátsóhíddal sem :D A szilentekkel kapcsolatba én is kíváncsi lennék tapasztalatra, nekem terheléstől függeltenül évente cserélni kell, mert fém a fémhez ér egy év alatt...

Én is nézegettem a Hankook-ot de nem volt sehol készleten egy garnitúra.Várnom kellett volna.A Kumho pedig nagyon jó áron volt 31990-ért.Remélem jó lesz,holnap érkezik! :-)

Link to comment
Megosztás:

Hol sikerült fillérekért hátsólámpát szerzni? A terep gumi pedig télen és nyáron is terepre való, ha valaki télen is sokat terepezik annak nagy öngól lenne egy téligumi! És nem kell aggódni, hogy akár a Mud-Terrain akkorát fogna (főleg sárban), hogy szegény harmatgyenge, 1 tonnát is elbíró hátsó hídnak megereltető lenne :D (párszor vittem már vele terepre köbméter vizet)

Szia! Egy barátom hozta őket 3.500/db áron,totál új.Az enyém 1994-es,nem az újabb verzió!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!
Nektek a fényszóró kapcsoló működik rendesen? Mármint amivel a távolságit kapcsoljátok. (Indexkar) Campoban is ugyan az mint a Frontera A-ban. Nekem most sikeresen tönkrement. Már sokadszor javítottam, de mindig szétugrik egy kis használat után. (kb 10-20 felkapcsolás). Általában a forrasztás is elengedi a kábelt mikor besz@rik a kapcsoló, ez normális jelenség, de ki kellene váltani valami relés megoldással. Nincs valami jó ötletetek, bevált módszer? Eddig olyan ötletünk volt, hogy Astra F kormánykapcsolót (bajusz) faragnánk fel valahogy ügyesen, de az megint csak problémákat vet fel... Vagy nem annyira populáris probléma, hogy meg kellett küzdenie eddig sok embernek vele? Mert akkor szerzek valami bontottat...

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden kedves camposnak!

Kb. két és fél éve boldog tulajdonosa lettem egy elég avétos camponak. Gondoltam kicsit lecsiszolom, kicsit festegetem és kész..., de sajnos nem így történt. Gyakorlatilag az utolsó csavarig darabokra szedtem az autot. A múlt héten vissza került a motor, és a karosszéria az alvázra. Proba indítás tökéletes volt, azonnal beindult. Egyedül a vákum csöveket nem tudom a megfelelő helyükre vissza rakni. Mivel ausztriában élek, és itt ez az auto szinte nem is fut már az utakon, szóba sem jöhet, hogy leállítok egyet és megkérem hadd pillantsak be a motor térbe. Sajnos az opel szervízben sem tudtak segíteni. Régóta olvasom a fórumot, és úgy tűnik sok segító kéz van köztettek. Nekem egy is elég lenne, ha küldene egy pár fényképet a motor térről 3,1. Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.