Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Campo


nagy istván

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ma is megvolt a melóm.A 3cm vastag szélesítéseket kellett kifurkálnom,összesen 96db lyukat.Először 6-os fúróval,majd 13-assal.Vissza van még a csavarok behegesztése,süllyesztése.Holnap hozza a kárpitos az ajtókárpit mintát.Már nagyon várom,hogy milyen lett.Majd rakok fel képeket.

Közben felkerültek a 235/75R15-ös gumik a felnikre.Ha lassan is,de haladunk a felújítással.Talán a jövő héten kész a lakatolás,esetleg hét végén a fényezés egy része.Először a fülke,majd később a plató.Aztán jöhet a csinosítás műszaki után.

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet,hogy magamnak csinálom.Tegnap vettem bele két első ülést,mert azokban benne van az ülésfűtés.Kaptam hozzá kapcsolót is,és ahogy néztem,gyárilag be van vezetékelve az enyém.Jó lesz az a kis meleg a hátsómnak,mert én igazából csak télen fogom használni az autót,lévén,hogy egy hegytetőn lakom.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Mostanában csendes megfigyelőként kalózkodtam itt, most viszont egy kis segítségrelenne szükségem! Ha bekapcsolom az első hajtást, nyekergő, morgolódó hangot ad a jobb első kerékagy irányából valami. Én a tűgörgőkre gondolok, amit már emlegettetek, viszont én az enyémbe nem találok ilyet, mondjuk azt se tudom hol kellene lennije. Azt gondolom, hogy a féltengely beleér a csonkálványba, vagy valami hasonló, mert ha ki van kapcsolva az eleje, és áll a féltengely, akkor nincs hang. Másik jelenség, ami még sosem volt, elkezdett fulladni az autó, aztán leállt, beindult és lefulladt rögtön, levettem a tanksapkát, és vákum volt a tankba. van a tank mellett egy vélhetően szellőztetőszelep, ami vagy vákumvezérelt, vagy fogalmam sincs. Valakinek hasonló jellegű tapasztalat vagy tipp? Gondolom a Frontera hajtása és üzemanyag rendszere is ilyen. Előre is köszi mindenkinek!

Sziasztok! Mostanában teljesen jól ketyeg lekopogom,de az első hajtás kényes téma:) szerintem??

Lecseréltem én is manuálisan zárható agyakra és a probléma: a kattogó - recsegő hanghatás megszűnt, DE mivel semmilyen szabad szemmel látható kopást deformációt nem láttunk az auto-lock rendszeren, csupán tele volt nyomva retkes zsírral!!!!!!!! ezért vélhetően ez okozta az 50 ezres tanulópénzemet:):)

Szétszedni sem egyszerű (légkulcs ajánlott ha van) plusz egy hozzáértő szaki nekem egy 60 éves 40 év szerelő múlttal bíró volt volános barátom hekkelte,de neki is volt pár kérdéses pillanat. a robbantott ábra segít http://www.partsbase.org/opel/campo-1997-2002/ ezen szinte minden megtalálható.

Külső-belső csapágy plusz egy tűgörgős persely persze (2x) mivel 2 kerék van elől :):) ha nagyon ramaty. a csapágyak standard méretek a tűgörgős persely lehet valami spéci, de nem tudom, mert azt nem kellett cserélni rendben volt.....

Link to comment
Megosztás:

Kellemes ünnepeket mindenkinek! :) (így a végére) Egyébként, úgy tudom a kis tűgörgős csapágy specko cucc, Isuzutól (Gyál) lehet beszerezni vagy ebayről, ott is Isuzu cikkszám alapján. (Az opel szám elejére egy 8-as a végére pedig egy 0)
A régebbi Campo-kon is ugyan az az index-fényszóró kapcsoló van mint a régebbi Fronterákon. Nem volt vele még gondotok, hogy szétégett, leolvadt a forrasztás stb? Mert nekem sajnos van vele probléma (most pl. nincs távolságim mert nem lehet felkapcsolni a kapcsolót benne). Erre nincs valami ötlet, hogyan lehet kiváltani?
A relézés csak a probléma felét oldaná meg, mivel a kapcsoló mechanikája megy tönkre... De a relézésre is érdekelne bevált módszer. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Majd el felejtettem egy újabb story a kelléktárba!

Beragadó első fék!!!!

Féknyereg - munkahenger szétszedés, takarítás, porvédők gumigyűrűk cseréje majd össze. A dugattyú még menthető állapotban, komolyabb rozsda és bemaródás mentesen visszakerült....

Új fékolaj és láss csodát 5 km múlva beáll az első kerék, remek dugattyú beragadva total ratyi::::)))))

Telefonos segítség vélhetőleg fékcső probléma okozza, ami állítólag típushiba????

Csere, szuper nagy várakozás, de változatlan beragadt,hajrá!!!!

Jön a főfékmunkahenger cseréje és végre csoda!!!!!! tökéletesen működik a vas már vagy 5000 km óta

Szóval ennyi a sikertörténet 25 ezerben fájt csak az alkatrész...kibírható

Nem akarok ingyen reklámot, de Ők is nagyon korrektek http://autonordsee.hu/fooldal próbát megér:)

Másik fontos mostanában mérem a fogyasztást valahogy sokallom 2001-es 2.5 td 75le és 9,3l./100km, ami rengeteg 90km per óra átlagnál 90%-ban hosszabb táv..terep nulla

Semmit különöst nem tapasztalok.... a lukoilos gázolajtól lomhább lett, poroszkál csak,bár mostanában minőséget kap ,de attól sem javult jelentősen 2-3dl. a fogyasztás, csak dinamikusabb lett tőle. Vadiúj gázolajszűrő, előszűrő, kleen-flo adalék,levegőszűrő rendben....

Könnyen indul, szépen jár,nem füstöl,szóval teljes tanácstalanság...............szerintetek???????

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok hozzájutottam egy 2.5 campo hoz kivan kasznizva jó a motor váltó de olyat csinál mikor beleteszem az elejét akkor olyan érzésem van mintha tolná a hátulját mintha sper difi lenne. én a difire gyanakodom.

az autót kicsi pénzért vettem de le kell festenem + műszaki majd kap egy kis plasztik dippet matt zöldet

abban kérem a segítséget hogy mi lehet szerintetek a baja.

meg tudtok eladó terepgumikat. nekem vadász célra kell

köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok hozzájutottam egy 2.5 campo hoz kivan kasznizva jó a motor váltó de olyat csinál mikor beleteszem az elejét akkor olyan érzésem van mintha tolná a hátulját mintha sper difi lenne. én a difire gyanakodom.

az autót kicsi pénzért vettem de le kell festenem + műszaki majd kap egy kis plasztik dippet matt zöldet

abban kérem a segítséget hogy mi lehet szerintetek a baja.

meg tudtok eladó terepgumikat. nekem vadász célra kell

köszönöm előre is

Hali!

Úgy érted, hogy ha bekapcsolod az első hajtást, akkor a hátsó tengely jobban forogna mint az első?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Megvan az "új gépállat"! 2000-es évjáratú 2.5 TD Campo.Szép türkizzöld színben,hála Istennek olcsón.Most ennek is neki állok,és rendbe teszem,bár úgy néz ki,hogy rendben van az alváza,azzal nincs gond.Külsérelmi nyomok itt ,ott vannak,de nem számottevő.Motorikusan nagyon jó hangja van,szépen megy!

donkarlos!

Nem tudtam privit írni,a gépház nem engedte!E-mail címem banhidiz@gmail.com,ide írj nyugodtan!!!

Van itt helyben egy barátom,Tőle vettem a régihez a cuccokat.Megkérdeztem,most csak a rövid kabinoshoz van neki,de bármikor befuthat egy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Volt már valakinek közületek a turbóval problémája?Tudtok-e javasolni valamit(olcsó beszerzési ill.javitási lehetőséget) 98-as 2,5 ös TD-ről van szó.Üdv.

Szia!

Biztos,hogy a turbó rossz?Nagyon lóg,vagy felhordja az olajat?

Nézz körül másoknál is,nálam 50.000-ért kapsz jót!Természetesen a postaköltség is a Tied.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Biztos,hogy a turbó rossz?Nagyon lóg,vagy felhordja az olajat?

Nézz körül másoknál is,nálam 50.000-ért kapsz jót!Természetesen a postaköltség is a Tied.

Szia! Csak valószínű,hogy az a rossz.Mikor leállítom a turbó mint egy repülőgép sugárhajtóműve úgy áll le,gyenge mint a libaf.s,és kicsit mintha többet is fogyasztana.Merre laksz,ha meg szabad kérdezni?Üdv.

Módosítva : Szarvasvadász75
Link to comment
Megosztás:

Szia! Csak valószínű,hogy az a rossz.Mikor leállítom a turbó mint egy repülőgép sugárhajtóműve úgy áll le,gyenge mint a libaf.s,és kicsit mintha többet is fogyasztana.Merre laksz,ha meg szabad kérdezni?Üdv.

Szia!Nem titok,Zalaegerszegen.Azt azért tudnod kell,hogy teljesítményben ez a turbó nem sokat segít ennek a motornak.Én legalább is nem vettem észre akkor változást a sima 2.5d és a 2.5 td között,pedig a mostani 2.5td-n nagyon jó a turbó.Szépen dolgozik...stb,de nem rántja meg úgy az autót,mint a 140Le-s Alfámon.Ott mikor tol a turbó,rendesen belebasz az ülésbe.Itt ilyenre ne számíts!

Próbáljátok a turbó nyomását megmérni.

Link to comment
Megosztás:

Szia!Nem titok,Zalaegerszegen.Azt azért tudnod kell,hogy teljesítményben ez a turbó nem sokat segít ennek a motornak.Én legalább is nem vettem észre akkor változást a sima 2.5d és a 2.5 td között,pedig a mostani 2.5td-n nagyon jó a turbó.Szépen dolgozik...stb,de nem rántja meg úgy az autót,mint a 140Le-s Alfámon.Ott mikor tol a turbó,rendesen belebasz az ülésbe.Itt ilyenre ne számíts!

Próbáljátok a turbó nyomását megmérni.

Szia! Ha mérünk,milyen érték lenne az elfogadható?A turbó egyébként nem lóg,kicsit olajos de minimális.A gyengeség viszont elképesztő.Aszfalton még úgy ahogy,de puhább talajon kövér gáz kell neki az elinduláshoz.Egyébként szépen jár a motor,könnyen indul.Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szia! Ha mérünk,milyen érték lenne az elfogadható?A turbó egyébként nem lóg,kicsit olajos de minimális.A gyengeség viszont elképesztő.Aszfalton még úgy ahogy,de puhább talajon kövér gáz kell neki az elinduláshoz.Egyébként szépen jár a motor,könnyen indul.Üdv.

A lapátok mennyire vannak épségben?Mármint a turbóban.Egyébként úgy tudom,hogy 0,5 és 1 bar között kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vettem egy Campo-t. Az alváza ellégé rozsdásodik hiába probálták rendbentartani. Van egy kereszttartó elem amire a váltó is rátámaszkodik az egyik oldal elrozsdásodott teljesen és most el is engedte magát. Próbáltam bontóból szerezni, de mindenüt azt mondták, hogy az alvázak teljesen elhsználtak. Merre lehet szerezni ilyen elemet?

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.