Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Campo


nagy istván

Recommended Posts

Ettől függetlenül szar a kuplungja, de ha ettől jobban érzed magad akkor szar az Isuzu kuplungja. Na? Megfelel? Akkor mehetünk tovább is akár.. <_<

nem kellene felkapni a vízet ezen.....én sem voltam pl. képben eddig,hogy ebben is isuzu van.ami nem feltétlen baj,mert az F astrában is szépen elvan az a motor.

Link to comment
Megosztás:

7 hozzászólással gondolom baromira tudod hogy kit nevezel úgy ahogy ugye ?

Most már 8, még valami egyéb sóhaj..? :D

Persze ha vennéd a fáradságot és visszaolvasnál, láthatnád, hogy csakis segítségnyújtás céljából szoktam választ írni, de mindig megjelenik 1-2 ütődött, aki szeret okosabbnak látszódni mint amennyire az és "beszól".

Nyilván tévedhetek a válaszaimmal Én is, hiszen nem vagyok sem szakértő sem autószerelő sem pszichiáter ..

Ákos!

Szintén méhész? <_<

Link to comment
Megosztás:

Most már 8, még valami egyéb sóhaj..? :D

Persze ha vennéd a fáradságot és visszaolvasnál, láthatnád, hogy csakis segítségnyújtás céljából szoktam választ írni, de mindig megjelenik 1-2 ütődött, aki szeret okosabbnak látszódni mint amennyire az és "beszól".

Nyilván tévedhetek a válaszaimmal Én is, hiszen nem vagyok sem szakértő sem autószerelő sem pszichiáter ..

Ákos!

Szintén méhész? <_<

ha ennyi itt az ütődött akkor minek tolod ide a képed?

eddig is elvoltunk nélküled,sztem elleszünk ezután is......

Link to comment
Megosztás:

ISTVÁN !

Igen rendszer NB 20.

azt szeretném még kérdezni, hogy honnan kaphatnék opel campohoz külső visszapillantó tükröket, lehetőleg nem horror áron.

Köszönöm a választ.

sajnos én nem anyira vagyok képben a campo terén....ezért is nyitottam ezt a topikot,mert gondolkoztam rajta,hogy veszek egyet.

itt a klubban nem sok embernek van.....amennyire tájékozódtam az alkatrészárakban az a legolcsóbb ha veszel egy jobbkormányost bontani.ez a hosszútávúan legjobban metrérülő befektetés.

Link to comment
Megosztás:

sajnos én nem anyira vagyok képben a campo terén....ezért is nyitottam ezt a topikot,mert gondolkoztam rajta,hogy veszek egyet.

itt a klubban nem sok embernek van.....amennyire tájékozódtam az alkatrészárakban az a legolcsóbb ha veszel egy jobbkormányost bontani.ez a hosszútávúan legjobban metrérülő befektetés.

hali

szeretném kicserélni a "vészesen kevés az üzemanyag" izzót mert a gépkönyv szerint kiégett mert fel kellene villannia de nem villan amikor ráadom a gyújtást

csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá. <_<

valaki bontott már ilyet?

HELP

Link to comment
Megosztás:

hali

szeretném kicserélni a "vészesen kevés az üzemanyag" izzót mert a gépkönyv szerint kiégett mert fel kellene villannia de nem villan amikor ráadom a gyújtást

csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá. <_<

valaki bontott már ilyet?

HELP

nem feltétlen az izzó lehet csak a rossz.

elvileg az nem sokat kellene,hogy világítson...szal a kiégésére kicsi az esély.

amúgy a műszercsoportokat nem szokott nehéz dolog kiszedni az autóból.....ezt is csak emberek rakták össze.

igaz campóét még nem bontottam ki......ha már van egy ilyen autód miért nem szerzel hozzá egy szerelési könyvet?

lehet itt is tud valaki segíteni ebben,de a neten biztos lehet találni ha másképp nem angol nyelven.

Link to comment
Megosztás:

nem feltétlen az izzó lehet csak a rossz.

elvileg az nem sokat kellene,hogy világítson...szal a kiégésére kicsi az esély.

amúgy a műszercsoportokat nem szokott nehéz dolog kiszedni az autóból.....ezt is csak emberek rakták össze.

igaz campóét még nem bontottam ki......ha már van egy ilyen autód miért nem szerzel hozzá egy szerelési könyvet?

lehet itt is tud valaki segíteni ebben,de a neten biztos lehet találni ha másképp nem angol nyelven.

Próbáltam goglin de nem leltem, youtube-on sem.

van két könyvem is hozzá -ezeket már beszereztem- az egyik a " Vauxhall/Opel frontera service and repair manual" a másik meg a gyári szürke kis könyve a kezelési útmutató.

na ezekben nincs ilyen info

kösz, amúgy.

üdv ákos

Link to comment
Megosztás:

köszi :D

itt van 3 kép:http://kepfeltoltes.hu/view/110226/S6300955_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/110226/S630095...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/110226/S630095...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/110226/S630095...ltoltes.hu_.jpg

először csinálok ilyet..... pedig máshol régóta.. na mindegy

400-ért vettem meg a "csodát" még nincs egy hete és hát imádom <_<

ma megnézettem egy szerelővel: felemelte aláálltunk. : első kerékcsapágyak, egy hátsó lengéscsillapító akác után cserés lesz, addig így száguldunk.

2 vmi traktor visszapillantót sikerült rá szereznem 3500 ft-ért -mert a régiek letörtek/leestek visszatehetetlenül.

kell rá négy jó-közepes tehergumi, mert ezekkel most a hóból kanyarodtam ki a főútra tőlünk és hiába összkerék, felező, ki kellett szállnom, összezárni a kerékagyakat, mert ledifferált, elkapart.

plató rozsdás, küszöbök csak picikét kb 3-4 cm össz.

nagyon könnyen indul de hidegen gázadásnál köpi a fekete füstöt. 260 valahányezer van benne óra szerint.

olyat csinált ma, hogy miután lemostam az alját az üzemanyag szintjelző indítás után max-ra kúszott és ott is maradt majd du. menet közben visszaállt normál értékre. para volt, hogy beszart de nem.

le akarom kenni az alját vmi rücsivel alvázvédelem gyanánt, meg arra gondoltam, hogy nekiesek drótkoronggal a platónak, azután a rakodólemezt kijavítom ahogy tudom, majd a bordás részt amit mostanában platóbéléssel látnak el szintén rücsivel fújom le.

prikós a hátsó ablak nyitó a carryboy-on úgy ahogy van azzal a két teleszkóppal együtt.

ez lesz a legelső csak még nem tudom honnan vehetnék olcsón ilyet.

néztem bontottan még a tükröket: 12E. kösz!

ha tudsz illetve tud vki olcsón cuccokat kérlek szólj, ill. szóljon

ezer kösz

remélem a képek "átmennek"

üdv.

ákos :D

Link to comment
Megosztás:

Egy kép jött át de az sokszor :D

Tehergumit akarsz ? miért nem terepgumit, vagy nincs rá szükség?

Sajnos nem tudom honnan lehetne szerezni hozzá cuccokat...újonan nézd meg a Csergőben de ami bontott kell... <_<

mindhárom kép fennt van.

mindjárt megnézem.

természetesen TEREPGUMIT szeretnék. :D

mi az a Csergő?

és azt sem értem "de ami bontott kell..." azt jelentené, hogy a bontott cucc bizonytalan állagú és legtöbbször szar?

üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.