Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Sziasztok!!!

Szeretném megkérdezni,hogy 2006-os 1.8 140 LE Vectra C-ben miért nem müködik a BC! A fejegységben és a kormányban is benne van a vezérlő gombja, de a megnyomás után azt írja ki

"No Function". Esetleg utolag belelehet ezt tenni? 

                                                                               

Módosítva : hangya90
Link to comment
Megosztás:

2 órája, hangya90 írta:

Sziasztok!!!

Szeretném megkérdezni,hogy 2006-os 1.8 140 LE Vectra C-ben miért nem müködik a BC! A fejegységben és a kormányban is benne van a vezérlő gombja, de a megnyomás után azt írja ki

"No Function". Esetleg utolag belelehet ezt tenni? 

                                                                               

szia! igazából betenni sem kell, csak felprogramozni a kijelzőt! Opcom diagnosztika is elég hozzá!

Link to comment
Megosztás:

1 óra, hangya90 írta:

Köszi !! Esetleg abban is tudsz segiteni,hogy hol lehetne ezt felprogramozni. Gondolom a szerviz elég érdekes áron csinálja!!

Amit írtál Opcom diagnosztika az nekem nem mond semmit. 

Budapesten meg tudom oldani neked, ha gondolod! irj üzenetet!

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. 

Lenne lehetőségem megvásárolni egy 2007-es, 1.9 CDTI, 101 LE Vectra C Caravan essentia autót egy ismerősömtől. 2010-ben jött németből 101 ezer km-rel, most 177 ezer van benne. Nagyon szép állapotú, a srác az osztálytársam volt, csak annyi a nyűgöm, hogy én városban használom napi 15-20 km-et, ritkán vannak hosszú távok. Hogy viselné ezt a dízel motor?

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Autóvásárlást tervezek, a C vectra is a jelöltek között van. Látom, hogy a caravan tengelytávja 13 cm-rel hosszabb, mint a limuziné. Kérdésem, hogy ez kizárólag a nagyobb csomagtér miatt van így vagy jut a  hátsó lábérhez is némi plusz hely? Köszi a választ, előre is.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Üdv. 

Ha nem ide tartozik a kérdésem, akkor nyugodtan lehet törölni, de hátha tud valaki segíteni. Adott egy opel vectra 2002-es és ki akarom benne cserélni a cd-s rádiót egy multimédia lejátszóra. A kérdésem az lenne, hogy melyik az amelyik befér és minden funkció működni is fog?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 2019. 11. 09. at 12:59, Petya9 írta:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki megtudja mondani,hogy hivatalosan Csehországból hogyan tudok autót hazahozni lábon?(vásárlás,itthoni forg. helyezés a terv)

Köszi.

Túl vagyok rajta itthon van a kiszemelt áldozat Vectra opc 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

12 órája, zotya975 írta:

Képek, infók, adatok?

2008 06.havi,159500 km futású,ardenblau(opc kék),manuális,félbőrős,2019 Szept-ig vezetett szervizkönyve van,Cseh országból,én leszek a 3 tulaj.

Ez már a 280 lovas,de találtam a szerviz papírok között egy fékpad mérést amin 325 le és 472 nm a teljesítménye,és ahogy teszteltem tudja is a dolgot :).

Mivel van már egy gts caraván (és persze a szerelem az f astra cabrió) akartam rá venni illetve vettem is Ausztriából egy garnitúra 19"opc felnit,(olyan mint a kocsin,csak ezüst)elkezdtem keresgélni a neten fotókat,hogy hogyan mutat ez a kombin,aztán ott rátaláltam a vectra opc-re,a nagytétényi úton hirdettek egyet,de abba sok volt a km nem vettem meg,így elkezdtem keresgélni aztán 2 hónap levelezés végeredménye lett a jószág.

 

2019-12-29.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

10 órája, Petya9 írta:

2008 06.havi,159500 km futású,ardenblau(opc kék),manuális,félbőrős,2019 Szept-ig vezetett szervizkönyve van,Cseh országból,én leszek a 3 tulaj.

Ez már a 280 lovas,de találtam a szerviz papírok között egy fékpad mérést amin 325 le és 472 nm a teljesítménye,és ahogy teszteltem tudja is a dolgot :).

Mivel van már egy gts caraván (és persze a szerelem az f astra cabrió) akartam rá venni illetve vettem is Ausztriából egy garnitúra 19"opc felnit,(olyan mint a kocsin,csak ezüst)elkezdtem keresgélni a neten fotókat,hogy hogyan mutat ez a kombin,aztán ott rátaláltam a vectra opc-re,a nagytétényi úton hirdettek egyet,de abba sok volt a km nem vettem meg,így elkezdtem keresgélni aztán 2 hónap levelezés végeredménye lett a jószág.

 

 

Rohadt jól néz ki!:icon13:  325 Ló akkor ez nagyon mehet. :devlish: Mi a motorkódja? 

Link to comment
Megosztás:

7 perce, zotya975 írta:

Rohadt jól néz ki!:icon13:  325 Ló akkor ez nagyon mehet. :devlish:

Köszi!:-)

Igen én is meglepődtem,nem picit!!A párommal vicceskedtünk,hogy ez nem gyorsul,hanem időt ugrik.:devlish:

A 2000 évek elején még adui párti voltam állt bent az udvarban egy V8 3.6 250 paci és egy V8 4.2  280 paci,de azok messze nem tudták ezt,igaz nem is turbósak voltak.:blink:

Módosítva : Petya9
Link to comment
Megosztás:

2 órája, zotya975 írta:

Rohadt jól néz ki!:icon13:  325 Ló akkor ez nagyon mehet. :devlish: Mi a motorkódja? 

Z28NET van a forgalmiban,de egy barátommal kiolvastuk és az alvázszámra Z28NEH-jöt fel,ezt igazán nem is értem de mindegy is,csak alkatrész rendelésnél lehet gond,de majd VIN alapján rendelek.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2018. 01. 06. at 11:32, vazul írta:

Autóvásárlást tervezek, a C vectra is a jelöltek között van. Látom, hogy a caravan tengelytávja 13 cm-rel hosszabb, mint a limuziné. Kérdésem, hogy ez kizárólag a nagyobb csomagtér miatt van így vagy jut a  hátsó lábérhez is némi plusz hely? Köszi a választ, előre is.

Vágyaim tárgya hosszú-hosszú nézelődés és keresgélés után megvan, megérkezett a G Astra mellé egy Vectra (dupla szívással, kívül fekete, belül bézs :confused: ), na nem Caravan, hanem GTS, de az Astra az Caravan és az is még megmarad egy ideig, úgyhogy ennyi kompromisszumot kötöttem. Keresek légbefúvó rostélyt, mert a négyből háromnál törött a mechanika, jártam pár bontóban a környéken, de ott is csak csupa sz@rt láttam. Ragasztani nem akarok, az úgyis csak ideig-óráig lesz jó. Ha véletlen van valakinek jó állapotú, eladó, lehet meg tudunk egyezni.

Módosítva : vazul
Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.