Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Trayal téli gumiabroncsrol tud valaki valamit?

9000 korul van az ara...

Csak kerdes hogy milyen lehet:)

1 hónapja tetettem fel előre 175/65 R14-es Trayal-t.

Ezidáig jól vizsgázott. Nincs vele probléma.

Hogy milyen lesz hosszú távon és az igazi

télben, azt nem tudom. Hátul Pneumant van, ami szintén

nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nagy nehézségek árám, de sikerült a müszervilágítást elkékítenem.

Mit mondjak, éjjel nagyon király. :mrgreen: . Igaz, még nem teljes a siker, mert a számok nem látszanak olyan jól, de majd beépül még néhány led, és minden oké lesz. Ha valakit érdekel, betehetek egy-két képet.

Hali.

Link to comment
Megosztás:

Biv!

Kb. olyan lehet, mint a többi olcsó kategóriás gumi, nem nagy eltérés van köztük... Mennek egy vagy két telet, aztán kuka. Közel sem olyan jó, mint a drágább fajták (Good Year, Dunlop, stb), de még mindig sokkal jobb télre, mint a 4 évszakosak közül bármelyik. :)

Joker!

10.5 gyárilag az érték. 1-es hengerben hamar beég a kipufogószelep valamiért, úgyhogy az általában már 100E km-nél kevesebbet nyom.

Link to comment
Megosztás:

koszi

Amugy azt teszem, hogy veszek hasznaltan kb 70%/5-6mm/ gumedlit

aminek ara 5500/db. Mondjuk nemtudom megvannak e jelolve, mert ezek import ch gumik...

jovohet kedden jon szajra nekik es akkor megyek guberalni...

Link to comment
Megosztás:

Biv!

Jó az. :)

FBalázs!

Nem tűntem el, igaz sok dolgom volt, így most kicsit leszakadtam a netről, kevés időm jutott rá. Meg asszem még kell kis idő, mire megszokom és átlátom ezt az új fórumot, elég bonyolult... :lol:

Igen, suliba megyek ma is, holnap is. De utána meg rokonok.

GSi.Tomi!

Valahol a neten van egy oldala azoknak, akik foglalkoznak ilyen pólókkal, asszem 3000 HUF volt /db + posta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni?? :roll:

F Astra fehér müszer számlap kéne. Vagyis inkább Vectra, mert ilyen az üzemanyagjelző müszerem / alul benzinkut alaku narancs lámpa /.

Fordszámmérős. Honnan tudnék ilyet szerezni? És hogy müködik ennek a világítása? :idea: :?: :!:

Előre is köszi.

Tiv.

Link to comment
Megosztás:

opel16v

Rájöttem honnan van! De az AVATAR galériába ki tette fel és honnan és egyébként is ?

Tomika!

Te csak nézegeted a Tuning & Stereot vagy olvasni is szoktad???

Figyelmes olvasás meghozza a gyümölcsét és lehet, hogy lesz olyan giccses pólód is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.