Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

10 perce, zotya975 írta:

 

 

A krokodillal egy bajom van, hogy murvás-földes a beálló, ráadásul nem sík terep elég mókás lenne a kocsi alá betologatni, plusz belenyomná a súly a földbe a kerekeit. Megmérem pontosan mekkorát kell emelnem hogy a kerék már ne legyen a földön, aztán ha találok ilyen palackosat az lesz, ha nem, akkor a trapéz. Vagy veszek most kapásból trapézt, és majd ha lesz normális beálló akkor krokit.:confused:

Én mindig használok egy rétegelt lemez deszkát a kroki alatt, hogy a beton se tegye tönkre a műanyag kerekeket.

Link to comment
Megosztás:

Just now, joecockroach írta:

Én mindig használok egy rétegelt lemez deszkát a kroki alatt, hogy a beton se tegye tönkre a műanyag kerekeket.

Ja végülis meg lehet oldani most is teszek stafnit az emelő alá, de akkor már olyat vennék elsőre amit vihetek is magammal. Az a baj a gyári már annyira nyeklik, hogy félek egyszer összerogy a kocsi alatt. 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 04. 06. at 22:58, zotya975 írta:

 

 

A krokodillal egy bajom van, hogy murvás-földes a beálló, ráadásul nem sík terep elég mókás lenne a kocsi alá betologatni, plusz belenyomná a súly a földbe a kerekeit. Megmérem pontosan mekkorát kell emelnem hogy a kerék már ne legyen a földön, aztán ha találok ilyen palackosat az lesz, ha nem, akkor a trapéz. Vagy veszek most kapásból trapézt, és majd ha lesz normális beálló akkor krokit.:confused:

Szerintem egy kezemen meg tudom számolni hogy ez hányszor látott kemény talajt maga alatt. :D
 

On 2017. 04. 06. at 23:09, joecockroach írta:

Én mindig használok egy rétegelt lemez deszkát a kroki alatt, hogy a beton se tegye tönkre a műanyag kerekeket.

Az enyémen mondjuk acél kerekek vannak.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok. Nem tudom ezt a kérdést hol kell feltenni,de sehol nem találom a választ.Lehet már tudni valamit az Opel nyílt napokról amit a  hungaroringen szoktak rendezni minden évben? Tavaly ilyenkor már lehetett regisztrálni,de még ezidáig semmi. Valakinek van valami infója erről? 

Link to comment
Megosztás:

10 órája, hegeduszsolt írta:

Sziasztok. Nem tudom ezt a kérdést hol kell feltenni,de sehol nem találom a választ.Lehet már tudni valamit az Opel nyílt napokról amit a  hungaroringen szoktak rendezni minden évben? Tavaly ilyenkor már lehetett regisztrálni,de még ezidáig semmi. Valakinek van valami infója erről? 

Április 30-án volt egy II. Hungarian Blitz Ring - Opel Találkozó és Pályanap. Nézz fel a MOTE fészbukos oldalára ott sok infó van. 

Link to comment
Megosztás:

Megejtettem a benzinpumpa cserét, ez a gagyitrion olyan 100ezer kilométerrel ezelőtt került bele, bár tette a dolgát de nem akartam kísérteni a sorsot, kellemetlen ha hajnali 2 kor szakadó esőben megállt volna pölö az M0-áson. Ha már ott voltam kicseréltem a benzincsövet a szűrőig, és új kábelt húztam be a csatiig az utastérből.

2543652-20170513-Vw0Mxo.jpg

Holnap ha nem esik kiveszem a kormányművet.:goofy:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Tegnap este kocsit mostam és a KIKA parkolóban törölgetem le az üvegeket, mert az úgyis üres volt már. A másik sorban állt egy kocsi, kiszállt egy fószer elővett egy kardot és nekiállt ninja stílusban hadonászni. Nem mondom hogy nyugodt voltam, de nem mehettem el, mert akkor vízkőcsepessen száradt volna meg a kocsi. Lefényképeztem a végén az autót, próbáltam a muksóról képet csinálni, de akárhányszor arra fordítottam a telót kissé bevadult, így letettem a szándékról. Alacsony a kerítés. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 06. 02. at 12:10, zotya975 írta:

Tegnap este kocsit mostam és a KIKA parkolóban törölgetem le az üvegeket, mert az úgyis üres volt már. A másik sorban állt egy kocsi, kiszállt egy fószer elővett egy kardot és nekiállt ninja stílusban hadonászni. Nem mondom hogy nyugodt voltam, de nem mehettem el, mert akkor vízkőcsepessen száradt volna meg a kocsi. Lefényképeztem a végén az autót, próbáltam a muksóról képet csinálni, de akárhányszor arra fordítottam a telót kissé bevadult, így letettem a szándékról. Alacsony a kerítés. 

112

Majd a diszpécser eldönti, hogy rendőrre vagy kènyszerzubbonyra van szükség. 

Én mikor Budapesten járok, mindig látok valami furcsaságot. Volt egy srác, ment egyenesen elöre, bal kezében egy kereszt volt amit mindig a fejèhez emelgetett, közben motyogott valamit. Gondolom a vámpírokkal meggyűlt a baja. 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 06. 03. at 8:56, Bundee írta:

Egyik kézbe a csőre töltött mosófejjel kellett volna elindulnod, ha meg közel jön, kap az arcába egy kis bogároldós forró vizet :hehe:

 

4 órája, joecockroach írta:

112

Majd a diszpécser eldönti, hogy rendőrre vagy kènyszerzubbonyra van szükség. 

Én mikor Budapesten járok, mindig látok valami furcsaságot. Volt egy srác, ment egyenesen elöre, bal kezében egy kereszt volt amit mindig a fejèhez emelgetett, közben motyogott valamit. Gondolom a vámpírokkal meggyűlt a baja. 

Azt mondják ha gyakorló kard van nála aminek nincs éle nem viszik el. Ha meg igazi lehet levágta volna a kezem telóval együtt.:-)

Link to comment
Megosztás:

13 órája, joecockroach írta:

Én mikor Budapesten járok, mindig látok valami furcsaságot.

Az első pár hónapom Pesten ugyanilyen volt, aztán kezdi megszokni az ember immunrendszere az ilyeneket. Megszoktam már a fővárost, de meg nem szerettem.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Lajos12 írta:

Hogy lehet kiszedni a hátsó háromszög ablakot? (Ferdehátúról van szó) Ami nem az ajtóba van hanem mögötte. Kettő kis csavart találtam amit a becsukott ajtó eltakar azt kicsavartam de nem moccant meg az üveg.

Müanyag belső burkolat lebont, alatta anyák leteker.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Lajos12 írta:

Hogy lehet kiszedni a hátsó háromszög ablakot? (Ferdehátúról van szó) Ami nem az ajtóba van hanem mögötte. Kettő kis csavart találtam amit a becsukott ajtó eltakar azt kicsavartam de nem moccant meg az üveg.

A C oszlop belső műanyag burkolatát kell leszedni, mögötte vannak a műanyag anyák, ami tartják.

Módosítva : HaPetya
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A motorháztető nyitó kar elkezdett lötyögni a helyén, befeküdtem megnézni, de nem jövök rá, hogyan lehetne a legegyszerűbben megnézni, hogy mi tartja a helyén. Nem láttam csavart, tudnátok esetleg valami támpontot adni, hogyan lehet kiszedni és megnézni, hogy mi lazult meg vagy tört el, mert úgy láttam hogy csak a kar mozog, amire rá van szerkesztve az a kis darab műanyag nem nagyon lötyög a helyén. Előre is köszi.

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.