Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
1 órával ezelőtt, Andrew.87 írta:

Srácok. Be van törve az oldalsó index búra a jobb sárvédőn. Pontosan, hogy kell kicserélni?

A kerék felől férsz hozzá miután leszeded ( vagy csak leereszted) a sárvédő dobbetétet. Egy kis fület kell benyomni ha jól tudom és kivehető. Szerintem meg kéne emelni és levenni a kereket úgy férni hozzá normálisan. Látni fogod hol fogják patentek, műanyag anyák a dobbetétet, van egy lent is az ajtó sarka előtt a föld felől. Lehetőleg ne az emelőn szerelj, hanem bakold alá. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
1 órával ezelőtt, aholy írta:

Próbálta már valaki, hogy meddig bírja 3 mágnessel az önindító ? :-)

 

Kitakarítottam, bezsíroztam amit bekell. Sokkal könnyebben teker most.

 

 

Van egy valeó szétbontva ha kell. A forgórészt nem adom oda, de az állórészt a mágnesekkel megkapod, az csak nem egy tönkre az enyémen. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, aholy írta:

Koszonom a felajanlast. De még kitalálom, hogy le akarom e venni mégegyszer :-)

Amikor átraktam a mostanit ( a régivel ugye villanyautót játszottam és leégett a behúzótekercs) észrevettem hogy lassabban forgat mint a régi, de még nem szántam rá magam, hogy levegyem , átzsírozzam, esetleg kefét cseréljek. Amúgy szerintem papírforma szerint 25%-al gyengébb ha a 4 mágnesből egy hiányzik, gyakorlatban lehet semmit sem számít.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, zotya975 írta:

Amikor átraktam a mostanit ( a régivel ugye villanyautót játszottam és leégett a behúzótekercs) észrevettem hogy lassabban forgat mint a régi, de még nem szántam rá magam, hogy levegyem , átzsírozzam, esetleg kefét cseréljek. Amúgy szerintem papírforma szerint 25%-al gyengébb ha a 4 mágnesből egy hiányzik, gyakorlatban lehet semmit sem számít.

Nekem jelenleg ugy tunik, hogy konnyebben tekeri. De nekem ugye lehet be volt feszulve a magnes, kitudja miota...

Nekem is az a hiba jelentkezett, hogy csak kattanty nem inditott, egyet koccintottam rajta es inditott is. Ugyhogy amint hazaertem szetkaptam.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, aholy írta:

Nekem jelenleg ugy tunik, hogy konnyebben tekeri. De nekem ugye lehet be volt feszulve a magnes, kitudja miota...

Nekem is az a hiba jelentkezett, hogy csak kattanty nem inditott, egyet koccintottam rajta es inditott is. Ugyhogy amint hazaertem szetkaptam.

Olyan nekem is volt a régin, ezen még nem. Kellene hozzá rendelni keféket meg kefetartót, úgy rémlik az szeret eltörni leszedéskor, aztán levenném, kimosom, átzsírzom. Mit tettél bele milyen zsírt? 

Link to comment
Megosztás:

33 perce, zotya975 írta:

Olyan nekem is volt a régin, ezen még nem. Kellene hozzá rendelni keféket meg kefetartót, úgy rémlik az szeret eltörni leszedéskor, aztán levenném, kimosom, átzsírzom. Mit tettél bele milyen zsírt? 

nem sikerült eltörnöm semmit :D

3 fajta zsírt végülis.

a tengely végébe a kis kupakba sima zsír, bödönös, a réz hengerre rézsprayt, a fogaskerékre, meg arra a bolygóműre vagy mire pedig fehér zsír sprayt

Link to comment
Megosztás:

10 órája, aholy írta:

nem sikerült eltörnöm semmit :D

3 fajta zsírt végülis.

a tengely végébe a kis kupakba sima zsír, bödönös, a réz hengerre rézsprayt, a fogaskerékre, meg arra a bolygóműre vagy mire pedig fehér zsír sprayt

Mázlista vagy én simán eltörtem a kefetartó, visszacsapódott rá a rugó annyi elég is volt neki. 

2606468-20170804-WquhrR.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Gyári klíma beépítésen gondolkozom... Bontóbol elvileg mindent adnának hozzá, de nem tudom mekkora sz.pórollerre lehet ezzel felszállni. Az motorvezérlőhöz menő kábelezés megvan, csak a motortéri kábelek hiányoznak. Bár nem Astra, de kiindulási alapnak szerintem jó az is, hogy abba mekkora művelet beszerelni. :)

Ha valaki tud valami hasznosat, azon kívül hogy ne csináljam, azt megköszönöm. :)

Link to comment
Megosztás:

24 perce, Razor01 írta:

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Gyári klíma beépítésen gondolkozom... Bontóbol elvileg mindent adnának hozzá, de nem tudom mekkora sz.pórollerre lehet ezzel felszállni. Az motorvezérlőhöz menő kábelezés megvan, csak a motortéri kábelek hiányoznak. Bár nem Astra, de kiindulási alapnak szerintem jó az is, hogy abba mekkora művelet beszerelni. :)

Ha valaki tud valami hasznosat, azon kívül hogy ne csináljam, azt megköszönöm. :)

Csináld..ha lenne akkora motor az autóban amekkora elbírná én is csinálnám. Ha majd egyszer bekerül az SE szett, talán fel is használom azt a plusz 20 lovat hűtési célra. Astránál fütésboxot kell cserélni, amihez ki kell szedni a műszerfalat, ugye a hőcserélő a radiátor alá kerül, plusz kell egy fűtéscsap, hogy ne áramoljon a forró folyadék a radiátorban ha klímázol, mert ugye akkor csökkenti a hatékonyságát ( vagy meg is szünteti). Ki kell fúrni a tűzfalat a csöveket átvezetni, a homlokfalat viszont nem muszáj cserélni ha jól tudom, csak némi faragás kell hogy beférjen a klímahűtő.  Én azon gondolkodom hogy feltétlen muszáj-e bekötni a motorvezérlőbe?  Végülis csak arra kell, hogy padlógázra kikapcsolja a klímát nem? Ha csak simán beszerelem, és úgy indítom hogy elzárom a fűtéscsapot, majd bekapcsolom a kompresszort az úgy nem járható út? A ventijét úgyis azonnal indítanom kell nem? 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

14 perce, zotya975 írta:

Csináld..ha lenne akkora motor az autóban amekkora elbírná én is csinálnám. Ha majd egyszer bekerül az SE szett, talán fel is használom azt a plusz 20 lovat hűtési célra. Astránál fütésboxot kell cserélni, amihez ki kell szedni a műszerfalat, ugye a hőcserélő a radiátor alá kerül, plusz kell egy fűtéscsap, hogy ne áramoljon a forró folyadék a radiátorban ha klímázol, mert ugye akkor csökkenti a hatékonyságát ( vagy meg is szünteti). Ki kell fúrni a tűzfalat a csöveket átvezetni, a homlokfalat viszont nem muszáj cserélni ha jól tudom, csak némi faragás kell hogy beférjen a klímahűtő.  Én azon gondolkodom hogy feltétlen muszáj-e bekötni a motorvezérlőbe?  Végülis csak arra kell, hogy padlógázra kikapcsolja a klímát nem? Ha csak simán beszerelem, és úgy indítom hogy elzárom a fűtéscsapot, majd bekapcsolom a kompresszort az úgy nem járható út? A ventijét úgyis azonnal indítanom kell nem? 

Ezek szerint nekem egyszerűbb a dolgom, csak a fűtésbox elé kell tenni egy klimaboxot és kész. Csövek helye is megvan, gumival bedugva. Mondjuk a műszerfalat ki kell szedni. Ahogy én nézegettem a kapcsolási rajzot, szerintem egy kicsit megemelheti az alapjáratot, pontosabban kikompenzálja a terhelést. Lehet ezt magától is megcsinálja nem? Ventillátort nem láttam, hogy az vezérelné, inkább a nyomáskapcsolója. De ha a klimagombra indul a venti, szerintem az is tökéletesen megfelel a célnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.