Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Én nem rég regisztráltam ( vagy is most ) igy ismeretségen it semmi! viszont van egy ferdehátu b vectram 1.8 16 szelepes!

és szereném kicsit tuningolni, rendbe tenni ilyesmi! mondjuk pénztárba barátságosan! szptemberbe let behozva Németböl a kilométer sok benne viszont a motorja mondthatni hibátlan már amenyire én értek hozzá! tulajdonképpen egyben van! külsejét szépre akarom csinálni de nem tuning szinten, csak szépre! viszont a motorján szeretnék tuningolni! hol kezdjel el mit tanácsoltok! elvieg minden gyári rajta! se dikert szürö se semi! érdemes e torbot tenni rá vagy milyen modszerekvannak!?

mikro elhoztam elsö lengés csilapitok olaj szürök féktárcsa fékek ékszijakvvezértlés és mine ilyet kicserétettem szép sorba!

Módosítva : Isti08
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én nem rég regisztráltam ( vagy is most ) igy ismeretségen it semmi! viszont van egy ferdehátu b vectram 1.8 16 szelepes!

és szereném kicsit tuningolni, rendbe tenni ilyesmi! mondjuk pénztárba barátságosan! szptemberbe let behozva Németböl a kilométer sok benne viszont a motorja mondthatni hibátlan már amenyire én értek hozzá! tulajdonképpen egyben van! külsejét szépre akarom csinálni de nem tuning szinten, csak szépre! viszont a motorján szeretnék tuningolni! hol kezdjel el mit tanácsoltok! elvieg minden gyári rajta! se dikert szürö se semi! érdemes e torbot tenni rá vagy milyen modszerekvannak!?

mikro elhoztam elsö lengés csilapitok olaj szürök féktárcsa fékek ékszijakvvezértlés és mine ilyet kicserétettem szép sorba!

Szia!

Ugyanez az autóm van nekem is 96-os 185ezer km-rel. Én is épp motort erősítek de olyan nagyon olcsó megoldás sajnos nincs. Turbó az gyakorlatilag felejtős. Amit én csinálok vele az a következő: C18XE (1.8as GSI motor, 1mm-rel nagyobbat emel mint a gyári) vezérműtengelyek, C20XE injektorok (214ccm/min 5%kal többet nyom mint a gyári), 4-2-1-es lexmaul kipuff leömlő. Aztán programozás. A cuccok már megvannak csak még nemtudtam berakni őket de úgy számolok hogy 116 helyett 130-40ló körül lesz, és árban kb 120ezer az egész. A kipuff ami drága de nekem fontos volt hogy legyen benne sorszám. Ha van kérdésed még tedd fel nyugodtan :) Ja és nem kell sportlégszűrő mert az sok felesleges port beenged, és a gyári légszűrőben meg van egy szűkítés amúgyis, azt kilehet venni egy csavarhúzóval (légszűrőház felső fedelében van egy "tüte" alakú kis cső ami sokat szűkít keresztmetszetben.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...

Sziasztok 

Ti mennyire ajánljátok a direkt szűrőt ?  Van egy F-Astra -m C16Se. Gondolkozok a direkt szűrőn. Sport dob van a kocsit , katalizátor off. Na már most hallottam hide-meleget róla.Csak hogy tisztázzuk nem a +Le miatt kell, hanem mert olvastam hogy dinamikusabbá teszi az autót.E miatt gondolkoztam el rajta első sorban. Másodrészt meg hogy elvileg bitang jó hangja lesz tőle. Amit mondanak róla viszont az az hogy : 1. Tönkre teszi a légtömeg mérőt . 2. Miden vacakkal telemegy a motor , azaz hamar tönkre megy. 3.A víz amit beszív (esős időbe persze) . Szóval ezért kérném a tapasztalatotokat . Válaszotokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.