Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...
Nem volt rossz helyszín, csak sajna tényleg messze van. Jobb lenne valahol ha az ország közepén lenne és akkor mindenki meg lenne elégedve vele B)

Persze, aztán jönek majd a hangok... hogy a pestieknek megint jó, hogy Fóton volt :D :D

mondjuk engem nem érint idén, nagy valószínűség szerint... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tiszta röhej, egyetlen "nagy" opelos tali van és mindig valaki benyögi, hogy jaj de messze van. Laknátok amerikában ott vannak távolságok

Csaba, azért 2 dolgot ne felejts el... az egyik a magyar fizetés, a másik a magyar benyaár....

Itt Dél-Afrikában is tartományokra van osztva a dolog, és ugyan van évi 1-2 országos tali, de a többség azért nem autózik le CT be 1400 km et... pedig itt jóval olcsóbb a nyál az átlagfizu meg talán jobb egy icipicit... és mégsem. Az az 1-2-X ember meg otthon is megvan aki elmegy Német stb talira is.

Link to comment
Megosztás:

Ott a pont! :lol:

Srácok! Ez így túl könnyűűűűűű... :D

Mondjatok pontos helyszínt, javasoljatok, ahol elfér akár 4-500 autó, a bulival nem zavarunk senkit, ergo nem lakóövezet, és mondjuk a helyszín is alkalmas, van többféle szálláslehetőség elérhető, emberi áron...

Na szóval... várom a lehetőségeket, amiket a vezetőség meg tud vizslatni, hogy szóba jöhet e... B)

Link to comment
Megosztás:

Csaba, azért 2 dolgot ne felejts el... az egyik a magyar fizetés, a másik a magyar benyaár....

Itt Dél-Afrikában is tartományokra van osztva a dolog, és ugyan van évi 1-2 országos tali, de a többség azért nem autózik le CT be 1400 km et... pedig itt jóval olcsóbb a nyál az átlagfizu meg talán jobb egy icipicit... és mégsem. Az az 1-2-X ember meg otthon is megvan aki elmegy Német stb talira is.

nem felejtem, én pl tavaly pont a fizetés miatt nem tudtam menni, mégsem sírtam, hogy miért nem a hősök terén van. Magyarországot körbeautózod kb 1400 km-ből, a kérdés csak annyi ki az aki erre akar költeni és ki az aki nem.

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Ez így túl könnyűűűűűű... :D

Mondjatok pontos helyszínt, javasoljatok, ahol elfér akár 4-500 autó, a bulival nem zavarunk senkit, ergo nem lakóövezet, és mondjuk a helyszín is alkalmas, van többféle szálláslehetőség elérhető, emberi áron...

Na szóval... várom a lehetőségeket, amiket a vezetőség meg tud vizslatni, hogy szóba jöhet e... B)

Tudom persze nem egyszerű, de ott vannak a Pöstiek nézzenek szét a környéken. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a legegyszerűbb mondani tudom... :lol:

Jó-jó tudom könnyen beszélek, de én csak Győrben és környékén tudok kinézni akalmas helyet a fővárosban nem. Amúgy megint kezdődik ez a ki lehet bírni dolog ....bármilyen hihetetlen a fórumon nem mindenkinek megy olyan jól, hogy 20-30 ezer forintot kivesz a fiókból. Ha már a magam nevében beszélek az üanyag oda vissza lenne kábe egy 20-as pályamatrica, belépő.... egyéb (mondjuk hogy nem töröm össze a kocsit) olyan 40 körül lenne. Befizetem az idei klubtagságit :45. Ez egy sokgyerekes opelosnál nem kis pénz. Hát ez van. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó tudom könnyen beszélek, de én csak Győrben és környékén tudok kinézni akalmas helyet a fővárosban nem. Amúgy megint kezdődik ez a ki lehet bírni dolog ....bármilyen hihetetlen a fórumon nem mindenkinek megy olyan jól, hogy 20-30 ezer forintot kivesz a fiókból. Ha már a magam nevében beszélek az üanyag oda vissza lenne kábe egy 20-as pályamatrica, belépő.... egyéb (mondjuk hogy nem töröm össze a kocsit) olyan 40 körül lenne. Befizetem az idei klubtagságit :45. Ez egy sokgyerekes opelosnál nem kis pénz. Hát ez van. :lol:

Csak úgy mellesleg, olcsóbb volt lemenni debrecenbe és ott lenni végig, mint a balcsis történet tavaly...

Ha meg tudod, hogy szeretnél menni, akkor nem egyből a fiókból kell kivenni, hanem előre betenni a fiókba, hogy legyen mit kivenni.

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy mellesleg, olcsóbb volt lemenni debrecenbe és ott lenni végig, mint a balcsis történet tavaly...

Ha meg tudod, hogy szeretnél menni, akkor nem egyből a fiókból kell kivenni, hanem előre betenni a fiókba, hogy legyen mit kivenni.

Hagyjuk ex-copfos, talán majd egyszer felnősz és megérted miről beszélek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk ex-copfos, talán majd egyszer felnősz és megérted miről beszélek. B)

Majd mindjárt elkezditek megint, hogy a kis taknyost pénzeli a faterja és azért nagy a pofája. :lol: Csak rohadtul nem tudok ám semmit az egészről. :D Előbb utóbb te is besértődsz mint lacika. Ha nincs rá fedezet, nem kell beleszállni. Tavaly már tudtad, hogy szeretnél elmenni a köv bwre. Elraksz havi 1500ftot és megvan a benzined. Persze én vagyok megint a kis hülyegyerek természetesen...meg a szemét sznob is aki megteheti. lol

Link to comment
Megosztás:

Majd mindjárt elkezditek megint, hogy a kis taknyost pénzeli a faterja és azért nagy a pofája. :D Csak rohadtul nem tudok ám semmit az egészről. B) Előbb utóbb te is besértődsz mint lacika. Ha nincs rá fedezet, nem kell beleszállni. Tavaly már tudtad, hogy szeretnél elmenni a köv bwre. Elraksz havi 1500ftot és megvan a benzined. Persze én vagyok megint a kis hülyegyerek természetesen...meg a szemét sznob is aki megteheti. lol

Mondtam én valaha ilyet? Valami fóbiád van? A Blizt helyszinéről ment a téma nem rólad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze én vagyok megint a kis hülyegyerek természetesen...meg a szemét sznob is aki megteheti. lol

Na, legalább igazat beszél :D :P B) :D :D

Tény, lehet rá "spórolni", de mindig jön közbe vmi, főleg gyerekesnél. Ez van, mindig is így lesz amíg nem lesz Magyarország Kánaán... Vitya rajta van az ügyön... csak ne haljatok éhen amíg kivárjátok! :lol: :D :D

SpZ télleg, mi lenne ha beszállnál a költségeikbe ;) - mondjuk az enyémbe is - vehetnél repjegyet :D

na jó nem élcelődöm ... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.