Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

Szerintem Te is jobban tetted volna, mert ez így minimum több helyen inkorrekt, de szerintem még parasztság is.

Albert - félreértés áldozata vagy. Mondom miért:

Viktor felhívott és tisztáztuk a dolgokat. 50-50%-ban kiegyeztünk, gond egy szál sem. A telefonemelgetéssel kapcsolatban: anno én más útját választottam, az üzenet nem ért el a címzetthez. Az okát még csak nem is boncolgattuk, így volt és kész.

Én elvégeztem a rám bízott feladatot ahogy tudtam - de ennek híre sem jutott el a Viktorhoz.

Tulajdonképpen az egész egy igazi elbeszélés egymás mellett dolog...

Levettem, hogy leparasztoztál, okés - de neked is csak javasolni tudom, hogy mielőtt ilyenre ragadtatod magad, talán járj utána. Ékes példája lettél most annak, hogy igazából azt sem tudod, hogy mi volt (de hogy csak az egyik felet hallottad az biztos), de már állást foglalsz és ítélkezel.

De neked is mondom: senkinek nem fogom eltűrni, hogy a becsületemet kétségbe vonja.

Ha gondod van velem, keress meg és mondjad.

Visszatérve:

Kevés olyan embert ismerek, aki elolvas valamit, és ahelyett, hogy annyiban hagyná, vagy felelne valami még durvábbat valóban megemeli a telefont :D

Viktor most ezt tette. Ezt annyira, de annyira tisztelem és becsülöm benne, hogy ha megkarcolta volna kulccsal a mantámat, most az is megbocsájtanám neki <_< pedig az durvább dolog, mint a szavahihetőségem kétségbe vonása :D

Szóval Viktor: max respect :D

A pincsikutya kifejezésért ezúton is elnézést kérek.

Remélem így valóban lezártnak és tisztázottnak tekinthetjük az ügyet. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Albert hallott valamit és legyártott egy elméletet, ami nem állja meg a helyét. Ennyi <_<

Igazából azon töprengtem, hogy olyan hajnisan zárom a hozzászólást, hogy "amúgy Albert beszéltünk e valaha két szónál többe?" vagy "látásból ismerjük csak egymást, ugye?" - de aztán rájöttem, hogy nem szítom a tüzet, mert ahogy magamat ismerem, lehet, hogy már homokozóvödröt is cseréltünk egyszer, csak amilyen az arc- és névmemóriám ezt is elfelejtettem :D nem akarom, hogy olyan legyen, mint Geparddal, hogy minden találkozáskor bemutatkozom neki évekig, mint az tízmásodperces Joe az 50 első randiban :D

Link to comment
Megosztás:

Tök jók ezek a pozitív negatív érzelemkitörések de innentől kezdve törlöm ami nem a Blitzről szól, vagy személyeskedés. Mindneki emelje fel a telefont vagy intézze ahogy szeretné.

Köszi <_<

Tudom h Albertnak lehetőséget kéne adni a reflektálásra csak akkor meg sose lenne vége a sztorinak

Link to comment
Megosztás:

Szelidi tó?

Hely még csakcsak lenne ott elég, de nemhiszem, hogy egy többnapos rendezvényhez ideális lenne. <_<

Pár hét múlva megyek oda, körülnézhetek, de szerintem akkora működő kemping már nincs.

Nekem a debreceni helyszín tetszett nagyon :D Tudom sokaknak messze van, nekem is, de egy évben egyszer simán ki lehet bírni :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet, hogyha valaki tud valami alkalmas helyet és még hajlandó is pontosabban utána nézni <_< hátha mást lát, mint akik eddig nézték :D

Rengetek hely van és sok lehetőség, szerintem érdemes nyitni más felé is - és külön köszönet, ha valaki önként és dalolva utána jár :D legfeljebb nem lesz jó - de az tény, hogyha szarabb lenne, mint eddig, akkor az visszalépést jelent, amit nem kéne (pl. tavalyi helyszín - már bocs :))

Azt mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Mote rendezvények messze híresek a kulturált- szállás és tisztálkodási lehetőségek meglétéről, amik ráadásul mindenki számára elérhetőek és választhatóak. Ráadásul mindezt megfizethető áron. :D Ja! És még családbarát is - mert azért amellett tényleg ne menjünk el, hogy itt hála Istennek szépen születnek a kis opelesek :D

Link to comment
Megosztás:

Amint jobb idő lesz lenézek a velencei tóhoz,mik a lehetőségek!

Ami nálunk van tábor, http://www.balinka.hu/index.php?option=com...&Itemid=37#

Tölgyes turistaközpont Bodajk,kimegyek körbenézni ide is,vizesblokk ,konyha, faház stb van, egyedül a slalomnak kellene helyet nézni....

közelben ingyen strand!

De ha Debrecenbe vagy máshol lesz én akkor is megyek! <_<

Link to comment
Megosztás:

Na én is elérkezettnek látom az időt egy szűkös hozzászólásra. :D Elég sok éve (relatíve) vagyunk mi is tagok,hogy lássuk ,milyenek is ezek a talik. Eddig nem sok panaszunk volt, mert nagyon jó az alkalmazkodóképességünk és mivel nekünk is ez a nyaralásunk sokszor ezért jól is érezzük magunkat. Nekem meg mindig életem első mantás élményeit juttatja eszembe a fórum és a klub is.

Ha összegezem az élményeket , akkor egyértelmű, hogy a Balcsisok voltak a legjobbak, mégha az egyiket el is mosta a vihar annak idején. Jó volt a kemping és nem utolsósorban a másnaposságot jól kezelte a hajnali hűs Balcsivíz. Debrecenben rengetegen voltak (be is égtem a füsttel működő kocsimmal) , de ott a szállásra voltunk bezárva és nemigen volt más lehetőség, mint a többiek keresése , követése.......(nem baj, de nyaraláskor jó ha van

B terv is) . Abádszalók meg so-so. Ott kérték meg a kezem és voltunk a vízben is, de a Balcsit nem éri utol. Annak megvan a maga hangulata.....bla-bla-bla. De ezt szerintem mindenki tudja közületek is.l

Idén nem lehet nagy szám a szervezéssel kapcsolatban (nem mintha eddig marhára kivettem volna a részem belőle, mert csak egyszer vezényeltük a hengerfejdobást), mert legnagyobb szívfájdalmamra nem tudunk menni. Életemben először kihagyom a Blitz-et.

De a sok panaszhoz hozzászólva, a távolság relatív dolog!!!!! Pestről messze van Miskolc, Debrecenből meg Sopron. Akárhova is rakjátok a talit, valakinek mindig messze lesz, ez tuti. Sajna ha az ország közepén vagyis Pusztavacson a természetvédelmi területen tartanánk, akkor is valakinek messze lenne! A pénz dolog tavaly is így volt , meg előtte is. A benzin sose volt ilyen drága, meg a kenyér se, de aki valamire gyüjt és akarja, az meg tudja tenni. Az is igaz,hogy nem mindenkinek a Blitz az éves álma, de ez egyéni. Szerintem sose volt olyan Blitz ,ahol mindenki egyszerre ott volt.

Amúgy tavaly is lenn voltunk az alig 3 hónapos babánkkal sátorozni! Érdekelt a kőház, de nem kaptunk, megnéztük a kinti nyaralókat de drága volt 2 éjszakára és mi bíztunk a jó időben. Nem bántuk meg, igazából nincs sok panasz. Ha nem lennének a személyes körülményeink a jelenlegiek, akkor idén is lemennénk.

Helyi tippet nem tudnék mondani, mert itt Szegeden csak a Sziki van ,ahol lehetne tartani. Itt tartják a Nemzetközi Autósklub találkozót, ahova az ország jelentősebb autósklubjai jönnek, sajna a MOTE-t csak pár autó képviselte velünk együtt. A placc jó, van pár medence, közel van Szeged , ahol van mit látni nyáron (Szabadtéri színpad, sok cukrázda, marhajó fürdők.....) és szerintem nem is vészesen drága. Ja és aprócska faházak is vannak. Érdeklődni időben kell, mert elvileg hamar lefoglalják ilyen nagyobb autós rendezvényekre, mint pl a kamionostalálkozóra.

Ennyi amit hozzá tudok fűzni, húúú mennyi lett! :D

Bár akárhol is lesz, mindig lesz akinek nem fog tetszeni, vagy a hely , vagy a buli, vagy a zene, kaja, szállás stb. És sajnálom,hogy nem tudunk jelen lenni, pedig már megértünk egy kis besegítésre is, dehát nincs kedvem ott megszülni! Bár akkor lennék csak igazán mantás anyuka!!!! <_<

sok sikert a szervezéshez és kitartás a szervezőknek!

Link to comment
Megosztás:

És sajnálom,hogy nem tudunk jelen lenni, pedig már megértünk egy kis besegítésre is, dehát nincs kedvem ott megszülni! Bár akkor lennék csak igazán mantás anyuka!!!! :D

sok sikert a szervezéshez és kitartás a szervezőknek!

:lol: pedig mekkora királyság lenne, ha én vezetném le a szülést :lol: "csipőfogót! elvágjuk a vezetéket" :D

emiatt szeretnék elnézést kérni, nem kellett volna, bocsi. :)

Hozzászoktam, nem gond :D a többi mondanivalóm egyébként tartom ám :D

Félreértés volt az egész: a karaoket lebeszéltem, csak Viktor nem tudott róla, mert nem adták át neki az üzenetet.

Egyébként azt feltételezni, hogy szavahihetetlen vagyok vagy trehány vagy mittomén mi, elég merész húzás, amikor levajazok egy évzárót úgy, hogy közben anyukám kórházban van (és mégsem hárítok, hogy ez vagy az volt a dolgom) és a nászutamon is indítgatom az autókat a gyorsulós pályán - hát... szóval elég valószínűtlen :D én semmit nem kérek ilyenkor, csak azt, hogy több oldalról nézzük meg a dolgokat és ha lehet több szemszögből.

Ezért is fontos tudomásul venni, hogy a klub magja öregszik, a fiatalabbak meg jönnek. De mindenképpen fontos figyelni arra, hogy aki tíz éve nyomja, ma már nem biztos, hogy négykézláb akar sátorba mászni, meg lehet, hogy van már gyereke - és ahogy egy kemény tetős Porsche 911be sem egyszerű betenni hátra a gyerekülést, úgy a sátrazás is kényelmetlen lehet kisbabával. Mindent meg lehet oldani persze, csak kicsit nehezebben.

Nem lehet elvárni senkitől, hogy kényelmetlenséget vállaljon, miközben mi ugyanabban a helyzetben jobb pozícióból dumálunk.

Tehát:

- több korosztályra kell figyelni

- családosokra nagyobb figyelmet fordítani, hátha szívesen tennék ők is nyaralássá a találkozót

- ha pénzt adunk valamiért nyilván a legjobbat akarjuk, főleg akkor, ha az ár indokolttá is tenné

- meg kell oldani a belépőknél a különböző kategóriákat (napos, éjszakás, bulis -hazamenős akármi), amik szerintem a karszalagok korában igenis követhető és felügyelhető lenne

- ha valaki szól valamiért (főleg, ha évek óta ugyanazt mondja) akkor igenis oda kell rá figyelni, hátha nem lázongásból teszi,hanem segítő szándékkal. Én tudom, hogy az igazságra sokszor jobb ráhúzni a lázongás, pofázás és egyéb jelzőket, de nem lehetne végre abból kiindulni, hogy ez nem egy háború, vagy egy harmadrangú akciófilm, hanem esetleg egy olyan esemény, ami pont azt a lényegét kezdi elveszíteni, amiért annak idején létrejött? Gondolok itt a márkaszeretetre (meggymárka :lol:), a barátok találkozására (ami mivel szétszórva vagyunk ebben az országban - és ismét mondom: Trianon óta nincsenek távolságok nálunk /jah :) azt vágjátok, hogy Magyarország az egyetlen ország, ami önmagával határos? :)/ )- szóval ezek olyan dolgok, amiért lett a Blitz is. Soha, de soha nem szabad hagyni, hogy bárkiben is az a sanda gondolat támadjon okkal vagy ok nélkül, hogy az egész a pénzről szól!

Példának mondom Soltvadkertet, ami mindig megfizethető volt és kulturált. Oké, nagy talira nem alkalmas, de ugyanazon az elven igenis meg lehet csinálni nagyobbat is.

És nagyon sok segítőkész ember van, simán ki lehet használni, hogy sok helyről gyűlnek itt az emberek! Miért kell ragaszkodni egy szar, elavult helyhez, amikor bárhol örömmel fogadják a fizetővendéget?

Az itt a baj, hogy tavaly is előjött és sokkal jobban kiéleződött az a vita, ami a jobbításról szólna, csak a másik klub szervezői kötözködésnek dekódolják. Most erre mit mondjak? Hogy mindenki magából indul ki, vagy mit?

A lényeg, hogy van előttünk pont ezzel kapcsolatban egy szomorú példa, hogy hogyan nem szabad csinálni, mert hova vezet.

Ezt egyesek nálam a momc elleni utálatnak könyvelik el, és hiába mondom, hogy engem nem érdekelnek ők, hanem pont az, hogy a motéval ilyen ne essen meg - úgy látszik kényelmesebb lázongásnak betudni és köpködést generálni ebből, mintsem meghallani és meglátni a nyilvánvaló igazságot, amit nem csak én képviselek egy személyben (bár céltáblának mindig jó voltam B)), hanem még több tucat ember rajtam kívül. És ezek olyan emberek, akik tényleg esetenként több évtizedes autózást, autóépítést és egyéb hasznos tapasztalatot tudnak felmutatni.

Én ennél jobban már nem tudom kifejezni magam. De nem is vagyok hajlandó magyarázkodni, meg elnézéseket kérni olyan dolgokért, amiről nem én tehetek.

Nem önpolírozás, de pár ezer forintom bánja már ezt! :D

J0hnny! Te az emberiség ványadt példányai között messziről ragyogó gyémánt vagy és nem feltétlen azért, mert önpolírozod magad időnként ( <_< )

Amúgy nekem tetszik ez a szegedi balhé... utána kéne járni :D (ha minden okés, még egy szülést is levezethetünk közösen hengerfejdobálás elyett :D)

Link to comment
Megosztás:

:) pedig mekkora királyság lenne, ha én vezetném le a szülést :D "csipőfogót! elvágjuk a vezetéket" :D

Amúgy nekem tetszik ez a szegedi balhé... utána kéne járni :D (ha minden okés, még egy szülést is levezethetünk közösen hengerfejdobálás elyett :D)

Esetleg rá tudnánk kérdezni illetékes emberekre, hogy hogyan és miként lehetne ott ilyesmit rendezni. (mármint nem szülést! :D )Ha van rá igény és persze egy dátumintervallum a rendezők felől.

Azért nem semmi képet vágna majd a gyermekem, ha kibújva a biztonságos, kényelmes pocakból, Hajni csapzott képét látná, meg vasárnap reggel! <_< Szerintem vissza akarna menni!

Link to comment
Megosztás:

Helyi tippet nem tudnék mondani, mert itt Szegeden csak a Sziki van ,ahol lehetne tartani.

Az algyői "reptér" kemping miért nem jó? <_<

Vannak szobák is,placc jó nagy.Ha jön eső mindenki befér a hangárba. Este jó hangulata van az olajfúrótornyok fényeinek,mellette a téglás utca a boróka utcáig meg pont 400méter és tökéletes minőségű,jó széles! :D Krosszpálya is van...

Tisza is van meg fürdő is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.