Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De lehetne , majdnem az egész év karácsony előtt van. :D

:lol: :D :)

Kicsit off , de valahogy én egyáltalán nem babnak néztem. :D Hagyjuk ,hogy minek néztem, inkább!! ;)

:D bikaherének ;)

Tiszaújváros is jó! Szeretem a tiszaújvárosi opeleseket :D kicsit lököttek, pont beillenek a társaságba :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :)

:D bikaherének :D

Tiszaújváros is jó! Szeretem a tiszaújvárosi opeleseket ;) kicsit lököttek, pont beillenek a társaságba :D

Hol nincsenek lökött opelesek? ;) Úgy látom vannak itt helytippek. Sajna ha nem Szegeden lesz akkor 0 az esélye,hogy eljussak idén. De van egy régi mondás,miszerint egy mantás nem csinál Blitz weekendet így némán lesem , hogy hol lesz és a matrica idén lemarad a kocsimról is. :D

Bár hallottam jó helyekről én is pl. Körös torok!!! De sose voltam még, így nem tudom, pl szlalomnak lenne-e hely.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Még semmi hír helyszinről, időpontról? <_<

Sokáig úgy volt h Debrecenben lesz a Víg Kend Majorban ismét, sikerült is megeggyeznünk mikor kiderült hogy kempingnek anyagi gondjai vannak és ez minket is veszélyeztetne. Nem szeretnénk kockáztatni hogy a találkozó elött egy héttel közöljék hogy nem mehetünk.

A héten voltunk Szegeden, tárgyalások folynak még, várhatóan jövőhéten lesz eredmény...amint meglesz a pontos helyszín és dátum szólunk ! Kis türelmet kérünk :angry:

Link to comment
Megosztás:

Sokáig úgy volt h Debrecenben lesz a Víg Kend Majorban ismét, sikerült is megeggyeznünk mikor kiderült hogy kempingnek anyagi gondjai vannak és ez minket is veszélyeztetne. Nem szeretnénk kockáztatni hogy a találkozó elött egy héttel közöljék hogy nem mehetünk.

A héten voltunk Szegeden, tárgyalások folynak még, várhatóan jövőhéten lesz eredmény...amint meglesz a pontos helyszín és dátum szólunk ! Kis türelmet kérünk :angry:

Szeged közelebb van, alakul.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sokáig úgy volt h Debrecenben lesz a Víg Kend Majorban ismét, sikerült is megeggyeznünk mikor kiderült hogy kempingnek anyagi gondjai vannak és ez minket is veszélyeztetne. Nem szeretnénk kockáztatni hogy a találkozó elött egy héttel közöljék hogy nem mehetünk.

A héten voltunk Szegeden, tárgyalások folynak még, várhatóan jövőhéten lesz eredmény...amint meglesz a pontos helyszín és dátum szólunk ! Kis türelmet kérünk :P

<_< Van remény, hogy ott legyek!!! Ennek örülök. Bearanyozta a napomat ez a kis jó hír is. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Szegeden egyébként a szlalomnak találtatok helyet ?

Ha még nincs akkor szívesen utánanézünk

Még nem... elvileg nagyon várjuk az árakat... a helyszín önmagában megfelelő lenne, adott sok minden, de kérdések még itt is akadnak... aztán lehet drága lesz, és felejtős alapból... elvileg a héten kiderül... mi is várjuk, mert ha nem, akkor tovább kell lépnünk...

A szlalom helyszín kiválasztásában nagyon szívesen vennénk a segítséget... <_<

Link to comment
Megosztás:

Még nem... elvileg nagyon várjuk az árakat... a helyszín önmagában megfelelő lenne, adott sok minden, de kérdések még itt is akadnak... aztán lehet drága lesz, és felejtős alapból... elvileg a héten kiderül... mi is várjuk, mert ha nem, akkor tovább kell lépnünk...

A szlalom helyszín kiválasztásában nagyon szívesen vennénk a segítséget... <_<

én ha kell 1 alkalmat bevállalok h leviszek még 3 embert körülnézni/keresni...

Link to comment
Megosztás:

Még nem... elvileg nagyon várjuk az árakat... a helyszín önmagában megfelelő lenne, adott sok minden, de kérdések még itt is akadnak... aztán lehet drága lesz, és felejtős alapból... elvileg a héten kiderül... mi is várjuk, mert ha nem, akkor tovább kell lépnünk...

A szlalom helyszín kiválasztásában nagyon szívesen vennénk a segítséget... <_<

Ok szóljatok ,ha aktuális lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.