Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

Persze... keress helyet... kb 1000X írtuk le eddig... de minek... <_<

Kerestem is, találtam is, egy úgynevezett alakulótér valszeg jó lenne a szlalomnak. Innentől kezdve viszont hivatalosan kellene felvenni akpcsolatot, mert ha én odamegyek mindenféle háttér nélkül, hogy Opel talit szeretnék, nem sok értelme lenne. Főleg ha nem tudom, hogy mikor lenne aktuális.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jó van már! Nem kell egyből ledurrogni! Keresek majd... :angry: <_< pffff

Ok, várjuk, amire szükség van: fedett szállás 60-100 főre kb, sátor helyek, étkezési lehetőség, szlalom hely közel, tiszta vizesblokkok, buli hely 100-150 főre, vagy placc a sátornak, ne zavarjunk ha lehet senkit. Továbbá bp max 200 Km, és szabad időpont.

köszönjük :P

Link to comment
Megosztás:

Kerestem is, találtam is, egy úgynevezett alakulótér valszeg jó lenne a szlalomnak. Innentől kezdve viszont hivatalosan kellene felvenni akpcsolatot, mert ha én odamegyek mindenféle háttér nélkül, hogy Opel talit szeretnék, nem sok értelme lenne. Főleg ha nem tudom, hogy mikor lenne aktuális.

Milyen kempingbe lehetne menni?

Link to comment
Megosztás:

Na itt gondoltam esetleg! http://www.matrakemping.hu/

Sástó kempingben mely Mátrafüred és Mátraháza között található, Gyöngyöstől kb. 10 km-re. Én minden évben ide járok családdal, ismerősökkel és nagyon jó. A kempingben szoktak lenni autós találkozók. ;)

Látjátok! Én pont ilyenekről beszélek már rég: most nézzétek meg :P lelkes cartársak kicsit megmozdulnak az általuk ismert helyek között és jobbnál jobb lehetőségek kerülnek elő :P

Biztos vagyok abban is, hogy az árakból kedvezmény is van, ha azt mondod, hogy nem az öttagú családommal jövök, hanem ötven haverral :P pl :P

Ha a kemping jó, és nincs nagyon szétszabdalva a társaság, akkor már csak a szlalomnak kell hely, ami szerintem eddig a legtutibb Debrecenben volt, de pár éve Szántódon vagy hol a Coop vagy mi parkolójában sem volt rossz (ennyit a memóriámról ;) ), de meg lett oldva Zamárdiban azon a keskeny helyen is, sőt, régebben Esztergom főterén :D

Mielőtt bárki beszólna, utoljára mondom, hogy szívesen segítek, megyek keresni - bármi (nem szeretném ezt mindig elmondani), csak szóljatok, mert béna gyereknek ugye anyja veri a fszát... ;)

Ezt pl sokat néztem, hogy ez a táboron belül van, vagy mi? <_< ilyen utak nincsenek is az országban :angry: mert itt ugye a fejesek úgy vannak, mint doki a Vissza a jövőbe filmben: 'utak... ahova mi megyünk, ott nincs szükség utakra'

Link to comment
Megosztás:

Ha szlalomról van szó, akkor itt Szegeden pl. Jó hely a Kereskedő közben (illegal racing helyszíne <_< ) levő Hangár aszfaltos területe. A szegedi autókiállítás, expo szokott ott lenni. Jó pár éve az jobbkormányos driftesek jöttek és nyomultak ott. Szlalomnak király és mivel benn van a városban(szélén) így egy pár fagyizót is útba lehet ejteni .

A gugli térkép szerint 8.5 km a távolság a sziki és a hangár között. Ami nem vészes, Debrecen és BAlcsi helyszínei után sem.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondom, ezek jónak tűnnek mind. Csak miért most ébredeztek, már rég le kellett volna foglalni, csak Debrencenben megszívattak ugye. Szóval a feladat alapban adott annak, aki segíteni szeretne <_<. Ha mégsem lesz szeged, akkor ezek jók b-tervnek. Köszönjük szépen.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt mondom, ezek jónak tűnnek mind. Csak miért most ébredeztek, már rég le kellett volna foglalni, csak Debrencenben megszívattak ugye. Szóval a feladat alapban adott annak, aki segíteni szeretne :P. Ha mégsem lesz szeged, akkor ezek jók b-tervnek. Köszönjük szépen.

Hogy kell érteni, hogy Debrecenben megszívattak? <_< akkor az tuti kilőve? :angry:

Nézzük a jó oldalt: ébredeznek :P és ez a lényeg :P (úgyis pont most olvastam egy tanulmányt valami kvantumfizikus ipsétől, hogy az idő tulajdonképpen csak illúzió :P)

Link to comment
Megosztás:

Hogy kell érteni, hogy Debrecenben megszívattak? <_< akkor az tuti kilőve? :angry:

Nézzük a jó oldalt: ébredeznek :P és ez a lényeg :P (úgyis pont most olvastam egy tanulmányt valami kvantumfizikus ipsétől, hogy az idő tulajdonképpen csak illúzió :P)

Mondjuk úgy, hogy szerintem ők sem tudják, hogy augusztusra kié lesz a major :P Túl nagy a kockázat, hogy hiába szerződünk, + kicsit ezt titkolták is, szóval hülyéneknézés is volt...

Link to comment
Megosztás:

maga hely az jó....

de nemtom elfér-e annyi autó ott...

Az üdülő területén illetve környezetében szerintem lenne elég hely. Az üdülő területén belül több száz autó elfér és gyakorlatilag annak környezetében is vannak füves illetve beton placcok.

Egy kis ízelítő!!!

Tavaly Renault találkozó volt 2 éve pedig fiat találkozó ott!

Link to comment
Megosztás:

Mi a f*sz van veletek már megint, hogy két topikban is megy az adok-kapok? <_<

mondjuk én ebbe bele nem szólok már, mert úgy a 4-5oldal felé ezt már egyszer kifejtettem, és érdekes, hogy most is igaznak érzem a hozzászólásom :angry:

Bár, ahogy a két jedi közti beszélgetés is zajlott:

Obi Wan: Ez az igazság!

Qui-Gon Jinn: A TE igazságod!

:P

Szerintem ha nem kerül jelentős összegbe és mondjuk egy helyszín-keresést valaki össze tudja kötni egy kellemes kirándulással, akkor abból baj nem lehet :P és talán érdemes egyszerre több felé mozogni, hogy a döntés a Mote kezében legyen, és ne a kempingesében :P (ezt úgy értem, mielőtt valaki belekötne, hogy ha nekünk van több ajánlatunk, az jó alkupozíciót is teremt stb)

Link to comment
Megosztás:

Te most min sértődtél meg? Nem igazán olvastad el amit irtak eddig, ugye?

Dehogynem végigolvastam, olyannyira, hogy az én hozzászólásom volt első a topikban. Igen azt is olvastam, hogy Szeged néz ki esélyesnek, de ti írtátok, hogy nézzünk alkalmas helyeket. Én pont ezt tettem utánanéztem dolgoknak és ekkor jön hogy "ne törd össze magad"..... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.