Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

Dehogynem végigolvastam, olyannyira, hogy az én hozzászólásom volt első a topikban. Igen azt is olvastam, hogy Szeged néz ki esélyesnek, de ti írtátok, hogy nézzünk alkalmas helyeket. Én pont ezt tettem utánanéztem dolgoknak és ekkor jön hogy "ne törd össze magad"..... <_<

Áthelyezés miatt a tied az első hsz. :angry:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Látjátok! Én pont ilyenekről beszélek már rég: most nézzétek meg :P lelkes cartársak kicsit megmozdulnak az általuk ismert helyek között és jobbnál jobb lehetőségek kerülnek elő :P

Biztos vagyok abban is, hogy az árakból kedvezmény is van, ha azt mondod, hogy nem az öttagú családommal jövök, hanem ötven haverral :P pl :P

Ha a kemping jó, és nincs nagyon szétszabdalva a társaság, akkor már csak a szlalomnak kell hely, ami szerintem eddig a legtutibb Debrecenben volt, de pár éve Szántódon vagy hol a Coop vagy mi parkolójában sem volt rossz (ennyit a memóriámról ;) ), de meg lett oldva Zamárdiban azon a keskeny helyen is, sőt, régebben Esztergom főterén :D

Mielőtt bárki beszólna, utoljára mondom, hogy szívesen segítek, megyek keresni - bármi (nem szeretném ezt mindig elmondani), csak szóljatok, mert béna gyereknek ugye anyja veri a fszát... ;)

Ezt pl sokat néztem, hogy ez a táboron belül van, vagy mi? <_< ilyen utak nincsenek is az országban :angry: mert itt ugye a fejesek úgy vannak, mint doki a Vissza a jövőbe filmben: 'utak... ahova mi megyünk, ott nincs szükség utakra'

Ez az út vezet be a táborba, és a kép bentről készült kifele fényképezve. Van bent egy full extrás medence, feszített víztükör meg hasonlók. ;)

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem végigolvastam, olyannyira, hogy az én hozzászólásom volt első a topikban. Igen azt is olvastam, hogy Szeged néz ki esélyesnek, de ti írtátok, hogy nézzünk alkalmas helyeket. Én pont ezt tettem utánanéztem dolgoknak és ekkor jön hogy "ne törd össze magad"..... <_<

A jó szándék vezérelt te ........ Gondoltam, hogy ne rohangálj feleslegesen, mert úgy néz ki, hogy van egy helyünk, ennyi volt a lényeg, hogy megkíméljelek. Ha küldözgetünk és nem az lesz, akkor meg az lesz a baj, hogy akkor minek küldözgettünk ugye? Na.

Ha van egy helyünk, ahol a megállapodás 90%on jár, had ne rúgjuk már fel, mert most lettek lehetőségek.

Mindemellett köszönöm mindenki fáradozását az ügyért.

Had ne magyarázkodjak már légyszi.

Link to comment
Megosztás:

A jó szándék vezérelt te ........ Gondoltam, hogy ne rohangálj feleslegesen, mert úgy néz ki, hogy van egy helyünk, ennyi volt a lényeg, hogy megkíméljelek. Ha küldözgetünk és nem az lesz, akkor meg az lesz a baj, hogy akkor minek küldözgettünk ugye? Na. Had ne magyarázkodjak már légyszi.

De magyarázkodjál,a tévében úgysincs semmi érdekes... <_<

Link to comment
Megosztás:

:angry: :P jaja :P :P magyarázkodj még :P egészen addig, amíg már úgysem fogsz belőle jól kijönni, mert mindenhol mindenki kifogratja majd a szavaid :D ;)

Blitz kapcsán kezdem megszokni <_< Utána majd jön a ki miért nem kapott kupát dolog ;) De lehet, hogy beépítjük a belépő árába azt is ;)

Link to comment
Megosztás:

Az üdülő területén illetve környezetében szerintem lenne elég hely. Az üdülő területén belül több száz autó elfér és gyakorlatilag annak környezetében is vannak füves illetve beton placcok.

Egy kis ízelítő!!!

Tavaly Renault találkozó volt 2 éve pedig fiat találkozó ott!

Ez a hely nagyon szép!!! EGyszer azért ott kell tartani a Bliztet!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Blitz kapcsán kezdem megszokni :angry: Utána majd jön a ki miért nem kapott kupát dolog :P De lehet, hogy beépítjük a belépő árába azt is :P

Én kérek új kategóriás kupát: mert autó nélkül is gurulni fogok és mert egyedül leszek végstádiumú kétszemélyes, ráadásul papírom is lesz róla. <_< Márha az időpont aug.14 előttre esik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.