Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Szállást majd itt tudtok foglalni nálunk, akár sátrazási lehetőséget, akár faházasat amiből szerencsére van több verzió is...

A hétvégén kalkulálunk árakat, jövő héten remélhetőleg közzé is tudjuk tenni... addig kis türelmeteket kérjük... <_<

Figyelni fogok :angry:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Elöljáróban még annyit, hogy több féle szálláslehetősé is lesz, (2 ágyas, 3 ágyas, 4 ágyas elhelyezésben) sima faház közös fürdővel, illetve pár ház saját tusolóval... ezeket lehet majd előre foglalni, persze előre utalással (ez jelenti majd a foglalás meglétét!) és május 1-ig majd csak fixen két éjszakára lehetne foglalni, utána jöhetnek az egy éjszakások!

Link to comment
Megosztás:

Elöljáróban még annyit, hogy több féle szálláslehetősé is lesz, (2 ágyas, 3 ágyas, 4 ágyas elhelyezésben) sima faház közös fürdővel, illetve pár ház saját tusolóval... ezeket lehet majd előre foglalni, persze előre utalással (ez jelenti majd a foglalás meglétét!) és május 1-ig majd csak fixen két éjszakára lehetne foglalni, utána jöhetnek az egy éjszakások!

Wooo, nagy buli lesz... <_< :angry:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Én még első bálozó leszek ezen az eseményen, de remélem jó móka lesz ! A matricára én is szeretnék jelentkezni!

Kíváncsian várom a fejleményeket és esetleges Győr környéki embereket akik mennének ,hogy együtt vonulhassunk <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Én még első bálozó leszek ezen az eseményen, de remélem jó móka lesz ! A matricára én is szeretnék jelentkezni!

Kíváncsian várom a fejleményeket és esetleges Győr környéki embereket akik mennének ,hogy együtt vonulhassunk :P

Ám legyen ha el tudok menni szagolhatod a szeszt mögöttem. :P Jó mondjuk milyen kocsi azt nem írtad... <_< :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nagy az izgalom. Jó lenne sietni az igért Árakkal és a pontos kemping / És Strand meg jelölésével. Igaz Ágyban és otthon nem vagyok szégyenlős. :P De azért durva lenne. az elején lapulevéllel közlekedni. Ciki lenne. :angry: . na ja ,meg ,ha kíséretem is lenne. mindig csak a lábamat kéne nézni- nehogy csorogjon a nyálam.

3 nap nem gond én is megyek. Legalább lesz egy jó buli. Vagy majd horgászom... <_<

-- Talán ez??? -----

NA először azt se tudtam mi ez... :P A cím is rosszul van írva. Nincs is székrási út Szegeden tudtom szerint. A sziki hivatalos linkje ez!

Amúgy ha valaki családostul akarna Szegeden is csobbanni egyet, akkor az ajánlatom: napfényfürdő aquapolis, Újszegeden. A szlalomra még van egy -két ötletünk, de még nem tudjuk,hogy az első ötlet jó-e vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Elöljáróban még annyit, hogy több féle szálláslehetősé is lesz, (2 ágyas, 3 ágyas, 4 ágyas elhelyezésben) sima faház közös fürdővel, illetve pár ház saját tusolóval... ezeket lehet majd előre foglalni, persze előre utalással (ez jelenti majd a foglalás meglétét!) és május 1-ig majd csak fixen két éjszakára lehetne foglalni, utána jöhetnek az egy éjszakások!

Saját tusolós ház mennyi lesz?

olyat szeretnék ha lehet B)

Link to comment
Megosztás:

NA először azt se tudtam mi ez... :) A cím is rosszul van írva. Nincs is székrási út Szegeden tudtom szerint. A sziki hivatalos linkje ez!

Amúgy ha valaki családostul akarna Szegeden is csobbanni egyet, akkor az ajánlatom: napfényfürdő aquapolis, Újszegeden. A szlalomra még van egy -két ötletünk, de még nem tudjuk,hogy az első ötlet jó-e vagy nem.

Tetszik előre B) :D

kicsit a 2009es Debreceni talira hajaz a helyszín szerintem

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ilyen terveid vannak a Blitzre B)

ez gyilkosabb reakció volt, mint amit el tudtam képzelni :D bár úgyis nudista strandra megyünk, ott ki tudja ki kibe és hogyan akad be :) azért az kellemetlen, ha leejted a pénztárcád, és mire felegyenesedsz, már b*zi vagy :(

Link to comment
Megosztás:

ez gyilkosabb reakció volt, mint amit el tudtam képzelni :) bár úgyis nudista strandra megyünk, ott ki tudja ki kibe és hogyan akad be :( azért az kellemetlen, ha leejted a pénztárcád, és mire felegyenesedsz, már b*zi vagy :)

NAgyon megmaradt benned ,(nem szószerint :D ) hogy nudistrandként is használták egyszer. B) Ne aggódj, akkor is bejöhetsz, ha van rajtad ruha!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.