Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hakapeszimaki

Recommended Posts

  • Hozzászólások 136
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na amúgy a csillagra visszatérve, én is örülnék valami ######ás csillagnak már kis gyerek korom óta erre vágyok kb. De majd egyszer lesz az se fog érdekelni mennyi idős lesz, mert egy autónál nem a kora dönti el, hogy jó e szerintem. :lol:

Nekem a 190-es nagyon bejött.

Mercinek megkérik az árát ha öreg és jó,de sokkal zsírabb autó,mint egy 2000 utáni passat audi, meg ilyesmi. Pedig árban össze lehet őket hasonlítani.

Szóval inkább öreg luxus,mint fiatalabb fapad én is ezt mondom.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 190-es nagyon bejött.

Mercinek megkérik az árát ha öreg és jó,de sokkal zsírabb autó,mint egy 2000 utáni passat audi, meg ilyesmi. Pedig árban össze lehet őket hasonlítani.

Szóval inkább öreg luxus,mint fiatalabb fapad én is ezt mondom.

Legjobb és az már megy is. Jó feketébe nekem is kéne az már kocsi haver. :lol: Mondjuk én semmit nem módosítanék rajta. Max egy fekete fóliát rá. Ezek a kocsik tipikus olyanok amikhez nem szabad nyúlni.

Link to comment
Megosztás:

hy all!

3!!! Végre van egy ilyen topic is, ez egy jó ötlet volt :lol: Mostmár ki lehet tárgyalni bármit törlés nélkül :lol:

Így van az én 5letem volt :D whhehee. Ja de ezt már réges-régen meg kellett volna ejteni. Amúgy kb már minden autótípusnál van egyéb csevegés nehéz lett volna ide is nyitni 1et. Végre lehet majd írogatni azt nem megy a hiszti.

Link to comment
Megosztás:

Ettől nem kell félni majd meg lesz ez is moderálva ismerjük már. :lol: Amúgy meg nem a B corsa topic lesz tele szemetelve, és végre ki lehet mást is ejteni a szádon amire gondol az ember.

ezzel csak az lesz a "baj", hogy a b corsa topic tuti ki fog halni egy kicsit :D

Bár sztem is kicsit szigorú a moderálás de nagyon nem érdekel. Elfogadom és kész :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D :D Jobb annyival lesz,hogy itt egyéb témát is lehet érinteni mint a b corsát :lol:

Amúgy ,hogy halad a géped ? (vagy ezt a másik topic-ban kérdezzem inkább :lol: )

Semmi kül, topogok egy helybe mert nem tudom beszerezni azt a 3 fő alkatrész amivel eltudnám kezdeni meg a kárpitot is meg kéne csinálnom. Kormányt cserélni meg még ezer millió dolog. Wáááááááááááááááááááááá.

Link to comment
Megosztás:

Semmi kül, topogok egy helybe mert nem tudom beszerezni azt a 3 fő alkatrész amivel eltudnám kezdeni meg a kárpitot is meg kéne csinálnom. Kormányt cserélni meg még ezer millió dolog. Wáááááááááááááááááááááá.

Akkor bőven van mit csinálni :lol: Majd kárpótol ha kész lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ennyi csak ha idézel, töröld már ki a %7Boption%7D a kép elől és akkor nem ugrik be újra kép. :lol: Amúgy amióta megcsináltad sikerült jól rögzíteni? Meg minden fäsza?

ja bocsi. Folyton elfelejtem. Igen a helyén van rendesen. A jelet is felraktam. A pollenszűrő is megvan, bent a helyén. már várom, hogy meglegyen a riasztó is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.