Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hakapeszimaki

Recommended Posts

  • Hozzászólások 136
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ennél gyorsabb lesz a corsám azért az durva. :lol: De amúgy meg kit érdekel mert kárpótol a luxus. :lol:

A mercim fateromnál van, de az szebben megindul ha lepadlózom az automatát. Szerintem annak ennyi idő sem kell és a hangja is állatabb,pedig csak 4 hengeres. Jobban tapaszt az ülésbe és nagyon gyorsan utoléred a sort. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért ne adod el, vagy adod be bontóba? Akkor nem kell felgyújtanod, és még más is jól járhat a jó alkatrészekkel.

Sajnos jövő augusztusig zárolva van a törzskönyve (cserébe nagyon olcsón vettem). Mindene jó, rakat pénz bele van ölve,de 450-nél többet nem adnának érte.

Dörtit kitiltották a fórumról 1hétre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Tegnap 500km-t kellett mennem a modernebbik autómmal (86os mercedes). Kipihentebben szálltam ki belőle,mint ahogy beleültem kb.

Ma mentem 120km-t a 97-es corsával, már ahogy kiértem az országútra: úristem mi ez a zaj? Elfelejtettem váltani vagy mi?? De semmi rendkívüli nem volt a korzával,ez nem olyan modern technika,mint a 24éves baby-benz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap 500km-t kellett mennem a modernebbik autómmal (86os mercedes). Kipihentebben szálltam ki belőle,mint ahogy beleültem kb.

Ma mentem 120km-t a 97-es corsával, már ahogy kiértem az országútra: úristem mi ez a zaj? Elfelejtettem váltani vagy mi?? De semmi rendkívüli nem volt a korzával,ez nem olyan modern technika,mint a 24éves baby-benz. :lol:

Hosszútávra omega, városba corsa!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy S.O.S kérdésem. Mentem futni a haverral(Corsával járok futni), szólt hogy a ház előtt, ahol álltam a bal első keréknél van vmi tócsa. Nézem mondom hülye vagy, kutya odahuggyozott. Szaglásztam víznek tünt. Nem törődtem vele eddig nem folyott semmi.

Futottunk, hazamentem, betolattam. Onnan, ahol megálltam, 5-10 cm szélesen 6 m hosszan (ahol tolattam) lé volt az úton(bal első kereket követi), semmi kétség, valami folyik. Sötét van szóval ma már nem nézem meg a tartályokat...az biztos hogy nem olaj meg nem benzin. Kicsit fémes szagú vízszerü folyadék.

Valaki?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy S.O.S kérdésem. Mentem futni a haverral(Corsával járok futni), szólt hogy a ház előtt, ahol álltam a bal első keréknél van vmi tócsa. Nézem mondom hülye vagy, kutya odahuggyozott. Szaglásztam víznek tünt. Nem törődtem vele eddig nem folyott semmi.

Futottunk, hazamentem, betolattam. Onnan, ahol megálltam, 5-10 cm szélesen 6 m hosszan (ahol tolattam) lé volt az úton(bal első kereket követi), semmi kétség, valami folyik. Sötét van szóval ma már nem nézem meg a tartályokat...az biztos hogy nem olaj meg nem benzin. Kicsit fémes szagú vízszerü folyadék.

Valaki?

Nem lehet hogy az ablakmosó tartályod ereszt vhol? Nekem akkor volt tócsak a vezetőülés oldali első keréknél

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.