Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G LEDezés


uhuhu

Recommended Posts

jó estéket

A külső kilincseken nem gonolkoztál még?és a risztóra rákötni amikor nyitsz és zársz mutatja a kilincset.

Hali. Én már megcsináltam a külső kilincsek világítását. (még én is a próba funkcióba vagyok vele, hogy bírja-e a körülményeket de eddig jó.)

Viszont arra a megoldásra, hogy központi nyitásra világítson azt egyszerűen a hátsó belső világításra kötöttem rá.

Eddig nagyon jól működik de nagyon kis szöszmötölős dolog volt. Oda smd ledet nagyon nehéz betenni. sima leddel csináltam és nincs se útba és bírja a nyitogatást is.

Sajnos a beszerelésről fényképet nem készítettem. de a végeredményről még tudok.

Link to comment
Megosztás:

Hali. Én már megcsináltam a külső kilincsek világítását. (még én is a próba funkcióba vagyok vele, hogy bírja-e a körülményeket de eddig jó.)

Viszont arra a megoldásra, hogy központi nyitásra világítson azt egyszerűen a hátsó belső világításra kötöttem rá.

Eddig nagyon jól működik de nagyon kis szöszmötölős dolog volt. Oda smd ledet nagyon nehéz betenni. sima leddel csináltam és nincs se útba és bírja a nyitogatást is.

Sajnos a beszerelésről fényképet nem készítettem. de a végeredményről még tudok.

Az tiszta Knight Rider lehet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Teszel fel képet róla? Köszönöm!

Hali.

Igen teszek fel. Van róla 3 kép de azok még csak sötétedésben készültek. Csinálok majd ma teljesen sötétben olyan helyen ahol nincs lámpa és azt is felteszem.

Elmondja valaki mi a menete a képek beillesztésének?

Link to comment
Megosztás:

Ha felkapcsolod a belső világítást, világít a külső kilincs. Menet közben, elég érdekes lehet. ;)

Világít- világít. Biztos nem hétköznapi, de nem is zavar menetközben.

Esetleg neked van ötleted a kivitelezésére? Én nem tudtam kiküszöbölni a kapcsolóval való felkapcsolást, de nem is stresszeltem magam rajta túlzottan.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Igen teszek fel. Van róla 3 kép de azok még csak sötétedésben készültek. Csinálok majd ma teljesen sötétben olyan helyen ahol nincs lámpa és azt is felteszem.

Elmondja valaki mi a menete a képek beillesztésének?

Köszi a képeket,szerintem nagyon zsír lett.Látom DARTHVÖDÖR már megelőzött a kép beillesztés leírásával. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.