Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ehh, csak ide találtál... Omega topikban válaszoltam, de legközelebb elég csak egy helyre beírni (oda ahová való), aki tud segíteni, úgyis megtalálja a kérdésedet.

ja megvagyok!

Lehet,hogy hülye kérdés lessz:Mi az alapjárati motor és azt,hogyan tudom tisztítani?? :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az alapjárati motor és azt,hogyan tudom tisztítani?? :D

Alapjárati motor a képen bekarikázva:

00274117644.jpg

Tisztítás: leszeded a rámenő két gumicsövet meg elektromos csatlakozót, és féktisztító spray-vel jó alaposan kifújkálod, akár többször egymás után, amíg már nem jön kosz belőle, hagyod hogy teljesen kiszáradjon magától (akár több óra is lehet, és nem ér ronggyal vagy papírzsebkendővel belenyúlni!), aztán visszaszereled. Maga a tisztítás folyamata a hosszas száradás miatt akár több óráig is eltarthat, és néha csak többszöri tisztítás hoz eredményt (Nekem ötödszörre lett jó). Amúgy ilyenkor nem árt kipucolni az alapjárati motorra menő gumicsöveket is, van hogy eltömődnek a kartergázban levő olajtól...

Link to comment
Megosztás:

Alapjárati motor a képen bekarikázva:

http://images.netbag.hu/20081102/00274117644.jpg

Tisztítás: leszeded a rámenő két gumicsövet meg elektromos csatlakozót, és féktisztító spray-vel jó alaposan kifújkálod, akár többször egymás után, amíg már nem jön kosz belőle, hagyod hogy teljesen kiszáradjon magától (akár több óra is lehet, és nem ér ronggyal vagy papírzsebkendővel belenyúlni!), aztán visszaszereled. Maga a tisztítás folyamata a hosszas száradás miatt akár több óráig is eltarthat, és néha csak többszöri tisztítás hoz eredményt (Nekem ötödszörre lett jó). Amúgy ilyenkor nem árt kipucolni az alapjárati motorra menő gumicsöveket is, van hogy eltömődnek a kartergázban levő olajtól...

Megpróbálom!

Nagyon kössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok

Lenne egy kérdésem. Van egy 1.7 TD vectrám. A következő a problémám, tipikus hengerfejes jelek melegedő víz stb. Na de itt a probléma, a hengerfej javítva lett, másik lett felrakva a probléma mégsem javult. Az az érdekes, hogy gyorsan felmegy a mutató szerint a víz, viszont a ventillátor csak nagyon későn kapcsol be. Máskor ha már elérte a 90 fokott akkor pörgött ezerrel. Az egész olyan, mintha nem keringene rendesen a víz és a hűtőbe nem lenne olyan meleg(hiszen ezért nem kapcsol be a ventillátor) mint a máshol. A nagy nyomás miatt meg hol itt hol ott kinyomja a vizet a csöveknél, alig győzöm utántöltögetni. Kimostam trisóval az egész rendszert, hűtőt cseréltem, hőgombát, vizpumpa lett ellenőrizve, termosztát is jó! Innentől kezdve számomra x akta :D. Ha valakinek volt ilyen problémája, vagy van használható ötlete azt szívesen veszem. Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Nekem csak pár bugyutább kérdésem lenne ^^

Előszöris, az autómosó után észrevettem, hogy bepárásodott belülröl a balelső fényszóróm, aztán ahogy jobban megnéztem, megláttam, hogy az alatta lévő szigetelő gumi, a fényszóró kb felétől lóg vhol benn. Hogy lehetne levenni a fényszóró illetve az index búráját anélkül h eltörnék vmit? Megpróbálnám helyrerakni a gumit illetve letakaritani a búrát.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Hogyan kell az A Vectra kilóméteróráját kicserélni? (95-ös) Állítólag nem nagy dolog...

Szorul az oldalajtó üvege, de ezt se tudom szétszedni.

Ha tudtok segítsetek!

Köszi!

eltekered a kormányt 90 fokban jobbra, műa patent alatti csavar kiteker. kormány jobbra ugyanígy, másik csavar is. ekkor le tudod venni a kormányoszlop felső borítását. aztán kipattintod azt a két végén Y alakú műanyagot, ami a műszerek alatt van, ezután 3 csavar fogja a műszeregységet. a km óra spirált ne felejtsd el lehúzni.

az ajtónál pedig kicsavarod az összes csavart, a tükörállító műa lapot kipattintod, aztán a térképzseb hátsó részénél még van egy pöcök, ami a kárpitot tartja. ezután lejön a kárpit, de hogy az ablak mitől szorul...nincs elefántfüled?

(remélem nem szabtam el, emlékezetből írtam:)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hellósztok! Jövök pár "hülye" kérdéssel B)

A napokba vettem egy 1,8as vectrát (C18NZ). És a kuplungja elég kemény ez mi okozhatja? (bowdenes a kuplungja?). Meg szeretnék bele fordulatszámmérős óraegységet, a "kivezetése" benne van gyárilag? Illetve ha vki tud fordulatszámmérős müszerfalat légyszives szóljón!

Link to comment
Megosztás:

Hellósztok! Jövök pár "hülye" kérdéssel B)

A napokba vettem egy 1,8as vectrát (C18NZ). És a kuplungja elég kemény ez mi okozhatja? (bowdenes a kuplungja?). Meg szeretnék bele fordulatszámmérős óraegységet, a "kivezetése" benne van gyárilag? Illetve ha vki tud fordulatszámmérős müszerfalat légyszives szóljón!

Szia,

a kuplungja bovdenes, de hogy miért nehéz, passz. majd megmondják az okosok:)

Szerintem műszeregységet legtöbb opel bontóban, vaterán fogsz találni, csak nézd meg a W-számot (asszem 1083-nak kell lennie), és hogy a tank 60 lityis a fordmérő meg ne dízeles legyen.

Link to comment
Megosztás:

Szia,

a kuplungja bovdenes, de hogy miért nehéz, passz. majd megmondják az okosok:)

Szerintem műszeregységet legtöbb opel bontóban, vaterán fogsz találni, csak nézd meg a W-számot (asszem 1083-nak kell lennie), és hogy a tank 60 lityis a fordmérő meg ne dízeles legyen.

Köszi a választ már azóta utánna néztem a dolgoknak:) Vmikor majd szétszedjük, hogy mi okozhatja, hogy ennyire kemény.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

@kocka:

Engem érdekelne a Vectra C kezelési könyve, illetve a CAR300 használati utasítása, cserébe a tieiden felül nekem még van:

Szerelési könyvek:

Haynes Service Manual Opel Astra F

Haynes Service Manual Opel Astra G, Zafira

Haynes Service Manual Opel Calibra

Haynes Service Manual Opel Corsa A

Haynes Service Manual Opel Corsa C

Haynes Service Manual Opel Kadett E

Javítási kézikönyv Opel Omega A

Werkstatthandbuch Opel Kadett D

...meg még pár egyéb nem típusspecifikus könyv, pl. Bosch K-Jetronic, KE-Jetronic, Mono-Jetronic, C20LET Workshop Manual, stb...

Kezelési könyvek (szintén a tieiden felül):

Ocskay Zoltán: Nyugati autótípusok (Opel Corsa A, Kadett E, Ascona C, Rekord E, Omega, Senator A és Monza)

Ascona C kézikönyv

Ascona C, Kadett D, E Bordcomputer kézikönyv

Kadett A kézikönyv

Kapitan kézikönyv

Autórádiók közül meg:

CCR600 kézikönyv

Philips SC804 kézikönyv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségetekre ill. tanácsotokra lenne szükségem. Van egy 1990-es A Vectrám. C20NE benzin-gázos.

A minap elkezdett szarakodni. Befulladt, megtorpant ; olyan volt,mintha nem kapott volna gyújtást néha. Nagy nehezen hazaevickéltem vele. 3 henger effektus nincs,de helyette az van, hogy forog ,de nem megy.(gyertyák,gyertyakábelek OK)

Tanakodtunk a szerelővel mi lehet, ő azt mondta,h volt már ilyesmi esete, valszeg a vezérlés ugrott el; én a gyújtásra tippeltem. Megnéztük: hát eléggé furcsa : ékszíjtárcsa jelnél, 1-es dugattyú felső HP-nál és a vezérműkeréken nem a jelnél volt, hanem kb 60 fokkal odébb.

Elmentem vettem szíjat.Már itt is vicces volt a dolog. Az előző tulaj vezetett magának ilyen szervízkönyvecskét. Írta benne, hogy ennél a motornál nincs feszítőgörgő. Az autósboltban a motorszám szerint a gép meg hozza, és a csávókám állítja,h tuti van. Inkább csak egy vezérműszíjat kértem. Ez is rossz lett, nem kicsit hosszabb és tényleg nincs feszítőgörgő.

Rakjuk vissza a régit akkor,mert kell a kocsi.

A szerelőm úgy akarta, hogy ékszíjtárcsán jelnél, vezérműkeréken jelnél, 1. dugó felső HP-nál. Csakhogy így nem lehet, mert az 1. dugó FHP-nál kicsit lentebb lesz.

Elfokolni nem mertük, féltünk, hogy összeforgatjuk, így egy korábbi festékpöttyhöz raktuk, ami ugyancsak nem a jelölésnél van. De így legalább,csak a régi tünetet produkálja(lentebb írom). Ugyanúgy nem megy vagyis szakadozva,csak így legalább megy valamennyire. (Ez mondjuk lehet , hogy lambdaszonda szerintem).

Mindezt gázüzemnél!

Bezninnel rosszabb a helyzet. Ott, ha nagyobb gázt akarok adni, akkor befullad(dadog; olyan,mintha túl dús lenne a keverék) és ahogy vezem el a gázt akkor meg elindul. Gyakorlatilag egy hajszálnyit tudok csak játszani a gázpedállal.

Nemrég azt csinálta,hogy a szívócső előtt a gumicsövet lelőtte, ahol a gázkeverék már jön. Illetve nem megy, kevésbé megy, durranás a motor felől(közben megtorpan a kocsi)

aztán meg megindul és jobban ment sokkal,mint azelőtt.(kb úgy,ahogy sztem az elvárható lenne ettől a mocitól) Aztán a következő indításnál vagy kb 10 perc múlva megint nem annyira megy.

GÁzzal használom a kocsit. Szépen jár meg minden,csak nem úgy megy, ahogy ennek a motornak kéne vigye ezt a kasztnit.:blush: Olyan, mintha egy 1.6-os lenne (vagy 1.4-es).

A lambdát a hétvégén cseréljük. Ha nem szűnik meg az erőtleség,akkor szerintetek mi lehet? Gyújtásrendszer felújítás kéne? Vagy még mindig a vezérlésnél nem stimmel valami?

Próbáltam érthetően leírni.:lol:

Várom a tippeket!

Ákos

Link to comment
Megosztás:

Csak tisztázni kellene elsőként azt a vezérlést...Az a 60 fok számomra hihetetlen, kizárt hogy ne verje el a szelepeket. De milyen szerelő az, aki egy 8 szelepesen nem találja a jeleket?? Felül fent 12 óránál a burkolaton, lent a 6 óránál szintén a burkolaton. Feszítőgörgő nincs, vízpumpával kell feszíteni. Ennyi. NEm kell azt figyelni, melyik dugattyú épp hol áll.

Ez a cseréljünk lambda szondát, mert biztos az a baja sem valami célravezető dolog diagnosztizálás téren. Ki kell mérni, gyári TECH műszer híján egy multiméter elég hozzá. Mondjuk a gáz használat eszi a lambda szondákat. De ha már egyszer cserélsz, csak gyárit, az utángyártottak tiszavirág életűek.

Link to comment
Megosztás:

...meg még pár egyéb nem típusspecifikus könyv, pl. Bosch K-Jetronic, KE-Jetronic, Mono-Jetronic, C20LET Workshop Manual, stb...

nekem kéne a c20let-es cucc, és van az így csináld vectra a-hoz kapcsolási rajzom (az általam neten talált verziókban nem volt benne, A3-as oldalak)

andras.meszaros kukac gmail pont com

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy nagy problémám.

A kormányművem. már a 3. van benne. Az első eresztette az olajat, nem tököltem, kicseréltettem, elmentem vele 60e km-t aztán a fogasléc megadta magát.

Most tettem bele egy másikat, az meg engedi az olajat szintén, mint az első. Amikor megvetem ( használtan ) semmi erre utaló nyom nem volt rajta. Tüzetesen átvizsgáltam. néhol még kicsit rozsdás is volt. Tuti nem engedte az olajat. Erre beszerelem és nekem meg rossz.

A beszerelésnél, hogy a fékrásegitőt ne kelljen leszednem, előnyös volt lecsavarozni a két csőrácsatlakozás merev csövét. Ezeket leszedtem, majd amikor helyére került a kormánymű, visszaszereltem. Namármost. Az lehetséges, hogyha összecserélem a bemenő és az elmenő csövet, akkor tönkremegy, vagy ereszti az olajat??? Sajna nem tudom hogy működik, nem látok bele. Az olajholyás a gumiharang alol jön, a vonorudak becsatlakozásától. Ahol a fogasléc csatlakozik a kihajtással( amire rögziteni kell a két vonórudat) Sajnos idegesitő hogy mindig után kell tölteni, és az olaj sem olcsó a maga 1900ft.-s literenkénti árával.

Ötletek, esetleg megoldások érdekelnek.

Előre is köszönöm a segitséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy rövidebb és egy hosszabb kérdésem. 1: 1990-es Vectra A 2.0i C20NE motort be tudok építeni 1990-es Kadett E 2.0i GSi autóba? 2: Jelenleg C18NZ motor van benne, amivel elvileg nem is szerelték. Hidegen minden tökéletes vele, de melegen az alapjárat helyett 1000-2500 között ingadozik a fordulat (ütemesen túráztatja magát = folyamatosan gázfröccsöket ad). Így is lehet vele közlekedni, de hülyén néznek rám a piros lámpánál, miért "túráztatom". Cseréltünk computert, alapjárat motort (Vectrából), hőfok jeladót (a kétlábút), pillangószelep házat mikrokapcsolóstól (az alaphelyzet jól van beállítva), gyertyakábeleket, gyertyákat, lambda szondát, de a hibajelenség megmaradt. Hidegen stabil 1000 alapjárat, melegen jönnek a gázfröccsök. Nincs hibakód. A légtömegmérő csinálhat ilyen hibát? Üdv: V.Péter

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.