Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jó, akkor legyen így:

Az nekem nem túl jó meglepi, hogyha minden bokorból női ruhában ugráltok kifelé elém a táborba

:D

Az a baj drágám, hogy ismervén Antal barátomat és jó magamat, részegen bármire képesek vagyunk! :)

Ugye van aki Superman-é, van aki Riddick-é változik! :D

Link to comment
Megosztás:

Kenyeret és cirkuszt a népnek... :D :D

Stációnként, mint Krisztus, időnként elengedve gyomrunk tartalmát visszefelé irányban :D

(ez tök kedves volt tőlem, hogy nem azt írtam, hogy "testünk tartalmát kiengedve" vagy valami, mert abból az is kijöhet, hogy beszartál, mint a disznó (ahogy egyik ismerősöm mondja: "akkorát bulizunk, hogy elernyed az összes záróizmunk"), hanem egyértelműen, cizelláltan fogalmaztam meg a hányás tényét :D)

(tényleg... ebben az esetben a kenyér már egyszer megevődött, a cirkusz meg ennek a kiadása :D hallod... franciasalátát azóta nem ettem :goofy: nem tudom feledni azt a látványt :goofy: )

Link to comment
Megosztás:

Nálunk "színes ásításnak" hívják az ilyet. :D

Én kólát nem iszok már nagyon régóta, amióta egyszer visszajött. A tömény koffein úgy marja a torkod, meg tök szar az íze. :sick: :pinch:

Az lóóófüüüttty... egyszer valahol valamikor Gelkoékkal Tequilaztunk, és félrenyeltem, visszajött az orromon az egész... kb 15 másodperc alatt berúgtam, mert felszívódott az orromban elég gyorsan... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az lóóófüüüttty... egyszer valahol valamikor Gelkoékkal Tequilaztunk, és félrenyeltem, visszajött az orromon az egész... kb 15 másodperc alatt berúgtam, mert felszívódott az orromban elég gyorsan... :D :D

:evilgrin: :D

Nem az a fontos hogy mit rókázik az ember, hanem az, hogy hogyan....szépen stílusosan kell zsebbedugott kézzel... :D

Link to comment
Megosztás:

Stációnként, mint Krisztus, időnként elengedve gyomrunk tartalmát visszefelé irányban :D

(ez tök kedves volt tőlem, hogy nem azt írtam, hogy "testünk tartalmát kiengedve" vagy valami, mert abból az is kijöhet, hogy beszartál, mint a disznó (ahogy egyik ismerősöm mondja: "akkorát bulizunk, hogy elernyed az összes záróizmunk"), hanem egyértelműen, cizelláltan fogalmaztam meg a hányás tényét :D)

(tényleg... ebben az esetben a kenyér már egyszer megevődött, a cirkusz meg ennek a kiadása :D hallod... franciasalátát azóta nem ettem :goofy: nem tudom feledni azt a látványt :goofy: )

Az az én dumám...még anno fősuli koliban indultunk így bulizni! :D

Link to comment
Megosztás:

Az lóóófüüüttty... egyszer valahol valamikor Gelkoékkal Tequilaztunk, és félrenyeltem, visszajött az orromon az egész... kb 15 másodperc alatt berúgtam, mert felszívódott az orromban elég gyorsan... :D :D

Két példát hoznék csak:

-szunyoghálón való keresztülokádás végignézése

-pisilés úgy, hogy azt hiszi fogja a brét, de valójában a gatyájában volt :D

Link to comment
Megosztás:

Én kólát nem iszok már nagyon régóta, amióta egyszer visszajött. A tömény koffein úgy marja a torkod, meg tök szar az íze.

milyen lúzer dolog már kólától bebaszcsizni :blink:

Nem az a fontos hogy mit rókázik az ember, hanem az, hogy hogyan....szépen stílusosan kell zsebbedugott kézzel... :D

jah :D szintén feledhetetlen :D lazaság a köbön

Az az én dumám...még anno fősuli koliban indultunk így bulizni!

Két példát hoznék csak:

-szunyoghálón való keresztülokádás végignézése

-pisilés úgy, hogy azt hiszi fogja a brét, de valójában a gatyájában volt :D

ohh... még jó, akkor, hogy nem azt írtam, hogy "ahogy egyik barátom szokta mondani..." :D

:evilgrin: szúnyoghálón azért jó átokádni, mert ha elég gyors vagy és nagy a lélekjelenléted, akkor a túloldalra állva csak egy poharat kell odatartanod, és máris fogyaszthatod a recycled, frissen szűrt alkoholt :smartass:

Link to comment
Megosztás:

milyen lúzer dolog már kólától bebaszcsizni :blink:

jah :D szintén feledhetetlen :D lazaság a köbön

ohh... még jó, akkor, hogy nem azt írtam, hogy "ahogy egyik barátom szokta mondani..." :D

:evilgrin: szúnyoghálón azért jó átokádni, mert ha elég gyors vagy és nagy a lélekjelenléted, akkor a túloldalra állva csak egy poharat kell odatartanod, és máris fogyaszthatod a recycled, frissen szűrt alkoholt :smartass:

A többieknek meg marad a sűrűje :sick: :goofy: :D

Link to comment
Megosztás:

:evilgrin: szúnyoghálón azért jó átokádni, mert ha elég gyors vagy és nagy a lélekjelenléted, akkor a túloldalra állva csak egy poharat kell odatartanod, és máris fogyaszthatod a recycled, frissen szűrt alkoholt :smartass:

Vizuálisan elképzeltem..... baccuss.... épp most reggeliztem...... kár volt....... :icon11: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.