Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


forumadmin

Recommended Posts

Na friss adat...790km zömében országúton 3-4 személlyel 46,64 liter tankolásával....5,9 lityi lett.

 

Nekem az aláírásomban is van adat, igaz DTR-re ami erősebb motor.

 

De Olaszországban mikor nyaraltunk, akkor volt olyan etap ahol légkondival országúton 5l-t evett... Igaz akkor a kocsi meg sem állt, meg csak mentünk egy napon keresztül. És abban nem magyar gázolaj, hanem osztrák vagy olasz volt... Amúgy az a tapasztalatom, hogy abból valamiért kevesebbet evett, talán mert jobb is.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon pontatlan az átlag fogyasztásmérő. Pl.: 6.6-ra, 7.2,  5.5 re, 6.5 az igaz. Nem is tudom, ezt tudják program variálással pontosítani?

 

Hello!

 

Nálam pont fordított volt a helyzet, a nyaraláskor 6,2 írt a fedélzeti és mértem 6 litert vegyesben (autópálya megrakva kb 2t, 120-140 között, város és napi 5-10 km helyi forgalom).

 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
1 hour ago, gezu írta:

1.4T, nyáron 7 körül, klímával max 8 volt. Az utóbbi 2 hónapban felment 9 fölé a (csak városban, rövid 5-10km-res távokon) fogyasztás. 1200km van az autóban. Jogos? Ha nem, akkor mitől lehet?

Hello!

Nálam most, mióta lekerültek a nyári papucsok (225/50R17) és a téli (205/60R16) gumikkal visszament 5,5-re. Távok 10-50km főút és város vegyesen / nap. Nem nagyon vagyok nagy lábú, de szeretek haladni. érdekes, hogy 6-k sebességet nem is nagyon kapcsolok csak 100 felett, de a tempomatot szinte mindig használom.

Link to comment
Megosztás:

9 hours ago, gezu írta:

1.4T, nyáron 7 körül, klímával max 8 volt. Az utóbbi 2 hónapban felment 9 fölé a (csak városban, rövid 5-10km-res távokon) fogyasztás. 1200km van az autóban. Jogos? Ha nem, akkor mitől lehet?

Nekem is többet eszik az 1.7D hidegben, mivel a munkahely csak 12km-re van, és éppen csak felmelegszik. Ha lassabban tudok menni, akkor meg főleg.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

ne lepődjünk meg ha télen kicsit többet fogyaszt az autó, majd nyáron lentebb megy.

lehet a gumikat eco-ra pumpálni bár az tapadás vesztéssel jár! tehát óvatosan.

nekem hidegen 2,4-re van beállítva ami melegen felmegy 2,65-re(autópályán)

A téli gumik miatt is fogyaszthat többet hiszen azokkal is tapadást növelünk.

Link to comment
Megosztás:

Most volt egy hosszabb utam (előtte teletankoltam), 400 km országút, közte falvak és Balaton part. A fedélzeti 5.0 mutatott! A távolságokkal amit írt (megtett + megtehető) 1100 feletti volt. Majd a következő tankoláskor (tele) kiderül a valóság. Folyamatosan használom a tempomatot, még visszagyorsításkor is. Mindenhol mentem legalább a megengedettel. A gumikat a gyári nyomásértékekkel használom.

Link to comment
Megosztás:

On 2015. 12. 27. at 13:31, roob5 írta:

Most volt egy hosszabb utam (előtte teletankoltam), 400 km országút, közte falvak és Balaton part. A fedélzeti 5.0 mutatott! A távolságokkal amit írt (megtett + megtehető) 1100 feletti volt. Majd a következő tankoláskor (tele) kiderül a valóság. Folyamatosan használom a tempomatot, még visszagyorsításkor is. Mindenhol mentem legalább a megengedettel. A gumikat a gyári nyomásértékekkel használom.

Valamivel magasabb lesz a valós, nekem mikor 5.0-t mutatott akkor 5.31 lett, 5.5-nél 5.69l, illetve 5.6-nál 6l. De az aláírásomban tudsz csemegézni.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 02. at 11:58, imy írta:

Valamivel magasabb lesz a valós, nekem mikor 5.0-t mutatott akkor 5.31 lett, 5.5-nél 5.69l, illetve 5.6-nál 6l. De az aláírásomban tudsz csemegézni.

Nos, megtörtént a teletankolás, majdnem 1200 km került a kocsiba, két hosszabb úttal (kb 500 km, 30 km pálya, a többi főút) és a többi város és főút kb felesben (20-50 km esetenként). A számított eredmény 5.66 l/100km. A fedélzeti megragadt 5,2-nél.

Link to comment
Megosztás:

4 hours ago, roob5 írta:

Nos, megtörtént a teletankolás, majdnem 1200 km került a kocsiba, két hosszabb úttal (kb 500 km, 30 km pálya, a többi főút) és a többi város és főút kb felesben (20-50 km esetenként). A számított eredmény 5.66 l/100km. A fedélzeti megragadt 5,2-nél.

 

Nekem 9 körül van csak városban. :(

Link to comment
Megosztás:

30 minutes ago, helgi írta:

Szia Mindenkinek,

olvasgatom az adatokat, de nem mindig tudom, hogy benzines vagy gázolajos autóról van szó

Vásárlás előtt vagyok, adjátok meg légy szíves, milyen autóról van szó

Jég és baleset mentest!

1,7 DTR

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Egy 2012-es évjáratú komi 1.7CDTI 110LE astrám van és az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy az autó (fedélzeti szerint) több mint egy literrel többet eszik. Vegyes használatban van az autó ami alatt azt értem, hogy minden héten városban és autópályán is van rendszeresen használva, pályán eddig simán kihoztam 4.0-4.5 literes átlagfogyasztást amikor nem siettem 120-as tempóval, most ugyanezen az útvonalon, ugyanazon sebességgel nagyon minimum amit kihozok 5.3liter. Mi a véleményetek mi változhatott meg, esetleg valami gond lehet?

 

Illetőleg nem tudom, hogy a 2 dolog összefügg-e, amíg az autó nincs üzemi hőfokon, mindig próbálok vigyázni a nagyobb gázfröccsökkel, de már a közepes terhelések után, jellemzően váltást követően a motortérből fura hangot hallani, nem is tudom mihez hasonlítani, mintha valami leengedne vagy épp feltöltődne. (Remélem nem kérdeztem hülyeséget, de nekem furcsa a hang :D )

 

Segítségeteket köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2016. április 4. at 22:34, SLIDE írta:

Sziasztok!

 

Egy 2012-es évjáratú komi 1.7CDTI 110LE astrám van és az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy az autó (fedélzeti szerint) több mint egy literrel többet eszik. Vegyes használatban van az autó ami alatt azt értem, hogy minden héten városban és autópályán is van rendszeresen használva, pályán eddig simán kihoztam 4.0-4.5 literes átlagfogyasztást amikor nem siettem 120-as tempóval, most ugyanezen az útvonalon, ugyanazon sebességgel nagyon minimum amit kihozok 5.3liter. Mi a véleményetek mi változhatott meg, esetleg valami gond lehet?

 

Illetőleg nem tudom, hogy a 2 dolog összefügg-e, amíg az autó nincs üzemi hőfokon, mindig próbálok vigyázni a nagyobb gázfröccsökkel, de már a közepes terhelések után, jellemzően váltást követően a motortérből fura hangot hallani, nem is tudom mihez hasonlítani, mintha valami leengedne vagy épp feltöltődne. (Remélem nem kérdeztem hülyeséget, de nekem furcsa a hang :D )

 

Segítségeteket köszönöm.

Nekem sosem volt annyira alacsony, igaz az erősebb motor van benne, és ST... De akkor is 1l-el kevesebbet eszik a tied. Érdekes...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Végre életem első normálisan fogyasztó autója egy A17DTH 110LE J sports tourer. Vegyesbe siman 5-5,5 l/100 kannás gázolajból ami a moltól jön :) Ha csak város akkor felmegy 6 fölé de a nem drasztikusan.Emellé van erő rendesen,klímát csak a hűs levegőből veszem észre ha megy a menetteljesítménybe semennyire.A mocsok benzines 1,4után nagyon királyság :) Ami nem ment cserébe majdnem leette a gatyát rólam :)

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy szerintetek nem sok egy 1.7CDTI 110 lovas Sports Tourernek a 6.4-es nagy átlag fogyasztás? Utaim 40% pályán 120-140 között, 30% városi dugózás, 30% fő és egyéb utakon 70-90km/h. Részletesebben itt: http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/720925.html

Illetve ti mit tapasztaltok a fedélzeti mennyit csal a valóshoz képest? Szerintem 0,5l-el kevesebbet számol.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 16. at 11:31, schmizo írta:

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy szerintetek nem sok egy 1.7CDTI 110 lovas Sports Tourernek a 6.4-es nagy átlag fogyasztás? Utaim 40% pályán 120-140 között, 30% városi dugózás, 30% fő és egyéb utakon 70-90km/h. Részletesebben itt: http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/720925.html

Illetve ti mit tapasztaltok a fedélzeti mennyit csal a valóshoz képest? Szerintem 0,5l-el kevesebbet számol.

Szia!

A város azért elviszi, de nem tudom hol tankolsz, ajánlom az OMV-t, mert amióta én csak azt tankolom 2-3 tizeddel lejjebb ment a fogyasztásom. Nekem 1 tized a különbség a fedélzeti, és a mért átlag között.

 

 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 18. at 10:04, Dom írta:

Szia!

A város azért elviszi, de nem tudom hol tankolsz, ajánlom az OMV-t, mert amióta én csak azt tankolom 2-3 tizeddel lejjebb ment a fogyasztásom. Nekem 1 tized a különbség a fedélzeti, és a mért átlag között.

 

 

Dél-Buda és Észak-Pest között megy a napi ingázás, általában a városon keresztül nagy ritkán az M0-on körbe. Én is főleg OMV tankolok ugyanazon a kútoszlopon amikor lehetőségem van rá, vagy MOL és Shell jöhet még képbe. Fél éve volt egy nyomás szabályzó szelep csere azóta kicsit egyenletesebb a fogyasztás azelőtt nagyon hektikus volt. De fedélzeti még mindig minimum fél literrel kevesebbet mér.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, schmizo írta:

Dél-Buda és Észak-Pest között megy a napi ingázás, általában a városon keresztül nagy ritkán az M0-on körbe. Én is főleg OMV tankolok ugyanazon a kútoszlopon amikor lehetőségem van rá, vagy MOL és Shell jöhet még képbe. Fél éve volt egy nyomás szabályzó szelep csere azóta kicsit egyenletesebb a fogyasztás azelőtt nagyon hektikus volt. De fedélzeti még mindig minimum fél literrel kevesebbet mér.

A fedélzeti csal, mikor hogy...

De akkor úgy néz ki, hogy a gyengébb kocsi többet eszik, lsd az enyimet az aláírásomban.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,

Nyáron vettem egy 1.7 cdti-t DTR, 125ezer km, folyamatosan 7 feletti fogyasztást írt a műszer. Télen felment 10 fölé, volt 11,5 is. Diagnosztika 0% hibát írt. Most tankolásnál nulláztam, 9,2-ről indult, de ma 10,2 megint. A számolt fogyasztás is hasonló. Egy ötlet volt, hideg a motor, termosztátcsere. De fűtés van, ezért még nem cseréltem. További ötletet kérek, a vegyél benzinest kommenteket inkább ne-amúgy is ezt tervezem. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Sziasztok!

Valakinél előfordult-e már az a probléma,hogy az üzemanyagszint jelző és a megtehető km indokolatlanul elkezdett gyorsan csökkenni? Értem ez alatt,hogy pl tele tankolás után akár csak 10 km megtétele után félig mutassa a tankot majd visszakúszik és újból csak félig mutat!! Nekem már volt sajnos és üzemanyagszint jelzőt kellett cserélni de tegnap újra előjött! A gond az,hogy pénteken utaznánk az autóval külföldre :(  Szerintetek ha a mutató és a megtehető km tegyük fel lemegy nullára akkor leáll az autó vagy az üzemanyag-szivattyú dolgozik továbbra is? Várom tippeket esetleg tapasztalatokat! :)

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.