Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Hello,

nem tudom jó helyre írom-e a gondolataimat, de nem találtam olyan hasonló témájút, ahol mostanában lett volna mozgás.
Előljáróban szeretném megköszönni a szervezőség és az önkéntesek áldozatos munkáját, amit a rendezvény egyre színvonalasabbá tételéért tesznek!

Ugyanakkor lenne egy észrevételem, amit most megosztanék, s ha nem is találna megértő fülekre, a lelkiismeretemen akkor is könnyít.

A korai Blitz-ek egyik fő jellemzője (a sok közül) az volt, hogy félig-meddig vándorcirkusz volt, hogy minél több Opeles számára elérhetővé váljon. Volt korábban a Balatonnál, Debrecen környékén, majd újra Balaton, s most egy ideje már csak Szegedre járunk, ami persze egyszer-egyszer jó, mert hát adjuk meg az esélyt a fővárostól távolabb élőknek is.
De szerintem itt az ideje, visszatérjen a Balatonhoz, vagy esetleg a Velencei-tóhoz, hisz itt is vannak használható helyek. Persze én ezutóbbit ismerem jobban, s vannak itt is olyan kemping-ek, amelyek alkalmasak lennének erre, már csak abból is gondolom, hogy ha a VW-seknek, meg a Hondásoknak, meg még megannyi klubnak megfelel, akkor miért ne lehetne jó ez nekünk is. S az elmúlt nyáron páran (10-12 autó) kipróbáltunk 2 kempinget is, hogy hol milyen. És talán nem csak mi ismerünk ilyeneket. Lehet kéne adni megint esélyt a Dunántúlnak újra.

Természetesen ha ismét Szeged lesz, hát akkor oda megyünk. ;)


Köszönöm a figyelmet!

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.