Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA J-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

OPEL ASTRA J Sports Tourer 1.4 T Cosmo 2012-7 havi 159e km! Holnap viszem próbaútra és szakszervizbe egy átvizsgálásra! Kicsit aggaszt a 160e km, de ha rendben volt szervizelve akkor szerintem nem lehet gond... Nálam mondhatni nyugdíjba vonulna a kocsi, mert csak hétvégi autó lenne :icon1: Az egyéb csevegést már másfél évre visszaolvastam, de nem fogok vele holnapig végezni!

Valami típushiba amire odafigyelnétek? Ti hogyan álltok saját kilométereitekkel?

Köszi!

Üdv. Pisti

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

OPEL ASTRA J Sports Tourer 1.4 T Cosmo 2012-7 havi 159e km! Holnap viszem próbaútra és szakszervizbe egy átvizsgálásra! Kicsit aggaszt a 160e km, de ha rendben volt szervizelve akkor szerintem nem lehet gond... Nálam mondhatni nyugdíjba vonulna a kocsi, mert csak hétvégi autó lenne :icon1: Az egyéb csevegést már másfél évre visszaolvastam, de nem fogok vele holnapig végezni!

Valami típushiba amire odafigyelnétek? Ti hogyan álltok saját kilométereitekkel?

Köszi!

Üdv. Pisti

http://www.opelforum.hu/topic/1592-egyeb-cseveges/?p=1015535

Te tudod...

1.6 benzin, az strapabíró. Vagy diesel, de ott is bele lehet nyúlni a jóba, de a rosszba is... 160e az már sok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Jelenleg egy 2001-es 1.9TDI-s vw passatom van,de eleg sok baj volt vele es a nyar folyaman leszeretnem cserelni egy Astra J kombira.tanacsot szeretnek kerni,hogy mire figyeljek oda.egy 1.7CDTI 2011-es evjaratura gondoltam,Sport tourer vagy csak siman J.nagyon tetszik ez a szeria ugy kivulrol mint belulrol,csak szeretnek biztos lenni benne ha mar kiadom a penzt erte,legalabb jo legyen,amivel nemkell honaponta szervizekbe rohangalnom..sajnos a jelenlegi passatomrol ez nem mondhato el,mert mar majdnem az egesz alkatreszet kicsereltem ezalatt a 4-ev alatt amig nalam volt,es most sem tokeletes.szerintetek az 1.7CDTI 110 loeroben jo-e?vagy milyent ajanlotok?nezegettem a netten,valami 6500-7000 euro kozott van ez a szeria,nagyon olcsonak tartom ezert is felek nehogy hibas szeria lenne.En Erdelyi vagyok es nemetet jarjuk,ugyhogy inkabb hosszu utakra hasznaljuk,itthon 40-70km-re hasznaljuk.a fogyasztasrol mi a velemenyetek?elore is koszonom a valaszokat :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Jelenleg egy 2001-es 1.9TDI-s vw passatom van,de eleg sok baj volt vele es a nyar folyaman leszeretnem cserelni egy Astra J kombira.tanacsot szeretnek kerni,hogy mire figyeljek oda.egy 1.7CDTI 2011-es evjaratura gondoltam,Sport tourer vagy csak siman J.nagyon tetszik ez a szeria ugy kivulrol mint belulrol,csak szeretnek biztos lenni benne ha mar kiadom a penzt erte,legalabb jo legyen,amivel nemkell honaponta szervizekbe rohangalnom..sajnos a jelenlegi passatomrol ez nem mondhato el,mert mar majdnem az egesz alkatreszet kicsereltem ezalatt a 4-ev alatt amig nalam volt,es most sem tokeletes.szerintetek az 1.7CDTI 110 loeroben jo-e?vagy milyent ajanlotok?nezegettem a netten,valami 6500-7000 euro kozott van ez a szeria,nagyon olcsonak tartom ezert is felek nehogy hibas szeria lenne.En Erdelyi vagyok es nemetet jarjuk,ugyhogy inkabb hosszu utakra hasznaljuk,itthon 40-70km-re hasznaljuk.a fogyasztasrol mi a velemenyetek?elore is koszonom a valaszokat :)

Szia!

Én eddig nem sokat mentem vele, 3e-et, meg vagyok elégedve. Az aláírásomban látod a fogyasztásokat. Hosszú távon 6l alatt elmegy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap mentem egy kort az autoval. Erdekes volt a kuplung, hogy hasznalatkor picit remeget a labam alatt! Ez mitol lehet? 1.4T is lenne kettostomegu?

Koszi!

Udv. Pisti

Az biztos, hogy a jelenség nem normális. Szerintem ez már annak a jele, hogy lassan cserélni kell majd a kuplungot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap mentem egy kort az autoval. Erdekes volt a kuplung, hogy hasznalatkor picit remeget a labam alatt! Ez mitol lehet? 1.4T is lenne kettostomegu?

Koszi!

Udv. Pisti

Szia! Ilyen tapasztalataim sajnos nekem is vannak :( És még 40.000 Km sincs az autóban. Szintén 1,4 Turbo. Pár hete voltam éves szervizen, ott említettem, de azt mondták, hogy nem tudják mi lehet a gond. Nem szokott a J Astrákkal kuplung probléma lenni... Hát, kicsit hitetlenkedtem, mert hát mástól is hallottam erről a problémáról.

Akkor ezek szerint készülni kell valamikor kuplungcserére??? :O :O :O

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni astra vásárlással kapcsolatosan.

J tourer-t szeretnék venni, (szűk 3 millióm van rá),2011-12-es évjáratokban gondolkodom max. 100 ezer km-ig

eddig H astrám volt, 1.4-es benzines, szeretnék egy kicsit erősebb és korszerűbb gépet.

a dízelektől egy kicsit tartok, az 1.6-os szívó benzinesen vagy 1.4-es turbón gondolkozok

az az igazság, hogy minnél többet olvasgatok a témában, annál távolabbra kerülök attól, hogy dönteni tudjak

főként pályán használjuk a kocsit, városban csak ritkán

előre is köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni astra vásárlással kapcsolatosan.

J tourer-t szeretnék venni, (szűk 3 millióm van rá),2011-12-es évjáratokban gondolkodom max. 100 ezer km-ig

eddig H astrám volt, 1.4-es benzines, szeretnék egy kicsit erősebb és korszerűbb gépet.

a dízelektől egy kicsit tartok, az 1.6-os szívó benzinesen vagy 1.4-es turbón gondolkozok

az az igazság, hogy minnél többet olvasgatok a témában, annál távolabbra kerülök attól, hogy dönteni tudjak

főként pályán használjuk a kocsit, városban csak ritkán

előre is köszi a segítséget

Szia!

Főleg pályára (bár városban sem horror a fogyasztás) nagyon ajánlott az 1.4 turbó, 6. sebességben csak csendben suhan, 3000 körül van az rpm 140-150 között, fogyasztás pedig 6.3 - 7.5 között mozog, emelkedő - szembeszél, klíma és telepakoltság arányában. Az 1.6 szívó kicsit karcsú egy 1.5 - 1.6 tonnás autóhoz.

Használtautónál várható pár ráköltendő, de nem vészesek az alkatrészárak. A km inkább legyen akár több is, de legyen inkább megkímélt és lehetőleg egy ilyen fiatal kocsi még végigvezetett szervizkönyvvel rendelkezzen. Legalábbis ha itthon veszed. Ha külföldi, akkor pedig kizárólag leinfózható és garanciát adó márkakereskedés - szervizből mernék venni, ugyanúgy megy a magánemberek és nepperek trükközése kint is, mázli (vagy kapcsolat) kell hozzá.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát én vidéken látok, de nem sok áll belőlük. ;)

Mindegy, lefoglalóztam egy 2011-es 1.7D SportsTourert.

Szia!

2 hete vagyok tulajdonosa egy 1.7-es CDTI-nek, és ez is 2011-es. A pontos felszereltségi szintjét nem tudom belőni, a legjobb tippem egy felextrázott Enjoy. Egy 1.4-es 4-es Golfból ültem át, hát ég és föld... Tartok ugyanakkor a részecskeszűrőtől meg a kettőstömegűtől, emiatt megtartottam a Golfot is a rövidebb utakra. Imádom az Opelt, egyetlen megszoknivaló az, hogy szeret lefulladni, ha kevés gázzal indul az ember. Már kettesben is sikerült egyszer lefullasztanom. :)))

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A 2.0 CDTi motorokkal mik a tapasztalatok?

Az 1.7 kicsinek tűnik nekem, de a 2.0-ás 160Le-je már elég egy sportstourerba.

Sziasztok es koszi a felvetelt, van egy majdnem 3 eves 2.0 cdti kombim, 165le s/s ecoflex, sztem nagyon jo auto, muszakilag

Megbizhato, jol megy de ha tobben ulunk benne azt megerezni, egy remap esedekes lesz ha lejar a gari.

Volt szerencsem a 100 lovas 1.4hez is, na azt nem engedtem volna gyartasba, eletveszelyesen alulmotorizalt! A 2.0 cdti tokeletes csaladi auto lenne de vannak bosszanto dolgai. A csomagter beazik ha esik az eso! Ezt garanciaban megoldottak haha ugyanugy beazik, vihetem vissza. A teton levo muanyag panel amin a riaszto szenzorai vannak, kicsit rossz minosegu uton idegesitoen zorog! Ezt is gariban megoldottak, ugyanugy zorog ???? Remelem sikerul megoldani ezeket hamarosan. A 17" es felni kicsinek tunik rajta de ezert hulyeseg nagyobbra cserelni, nekem Sri valtozat van, elvileg gyarilag ultetett de ez nemigen lathato, kipufogo egesz szepen szol jol megporgetve. Sportos ulesek kenyelmesek es jol tartanak. Fogyasztas hihetetlenul jo! Hajtom mint a diszno es 6.5 -7 liter!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok, ahogy látom rég nem írt ide senki. 1.4T kombi J Astrát vennék. Az alábbi szerintetek megérős?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_j/opel_astra_j_sports_tourer_1.4_t_enjoy-9192969

Esetleg az alábbi két autóról mi a véleményetek?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_j/opel_astra_j_sports_tourer_2.0_cdti_enjoy-8154176

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_j/opel_astra_j_sports_tourer_1.7_cdti_enjoy_59.000.km-8663049

Köszönöm!

Módosítva : kotipaf
Link to comment
Megosztás:

Amit én tanácsolnék...

A turbós benzinesnek már nem sok előnye van egy diesellel kapcsolatban, szóval én benzines turbóst nem vennék.

Ha 1.7-et nézel, akkor igen a 125Le-est érdemes venni, én mentem 110Le-el is, és hát van különbség.

Én még nézegetném a kocsikat,mert én 2012/08 havit vettem 3M-ért 98e km-el. És COSMO + navi és egyéb apróságokban több...

Link to comment
Megosztás:

Amit én tanácsolnék...

A turbós benzinesnek már nem sok előnye van egy diesellel kapcsolatban, szóval én benzines turbóst nem vennék.

Ha 1.7-et nézel, akkor igen a 125Le-est érdemes venni, én mentem 110Le-el is, és hát van különbség.

Én még nézegetném a kocsikat,mert én 2012/08 havit vettem 3M-ért 98e km-el. És COSMO + navi és egyéb apróságokban több...

Hahó!

Én inkább benzin párti vagyok :)

De ha esetleg egy-két fórumon utána olvasol, ezek a dízel motorok nem épp a megbízhatóságukról híresek sajnos. :(

A két dízelnél, nekem nagyon gyanús, hogy ennyire kevés kilométer van az autóban :/

De mindenképp kíváncsian várjuk, hogy melyik mellett döntöttél :)

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

Én inkább benzin párti vagyok :)

De ha esetleg egy-két fórumon utána olvasol, ezek a dízel motorok nem épp a megbízhatóságukról híresek sajnos. :(

A két dízelnél, nekem nagyon gyanús, hogy ennyire kevés kilométer van az autóban :/

De mindenképp kíváncsian várjuk, hogy melyik mellett döntöttél :)

Igen a 2.0 Diesel nem a legjobb, azzal sok a gond.

Az 1.7-nél izzító gyertya, nagynyomású szabályozó szelep szokott lenni, semmi más. Kettöstömegű mint nálad...

Egy itteni régi opel fórumos, aki szervizben is dolgozik Ő is mondta jó az 1.7 diesel, nem kell tőle félni.

Link to comment
Megosztás:

Igen a 2.0 Diesel nem a legjobb, azzal sok a gond.

Az 1.7-nél izzító gyertya, nagynyomású szabályozó szelep szokott lenni, semmi más. Kettöstömegű mint nálad...

Egy itteni régi opel fórumos, aki szervizben is dolgozik Ő is mondta jó az 1.7 diesel, nem kell tőle félni.

Mondjuk az is biztos, hogy minden autónál, függetlenül motorizáltságtól, lehetnek problémák. Ezt még tovább fokozza a használt autó vásárlás, ami mint tudjuk, nem mindig a legbecsületesebb kereskedők végeznek. Természetesen, tisztelet a kivételnek. Úgyhogy fontos szakemberrel, vagy esetleg szakszervizzel megnézetni az autót, a megvásárlás előtt, ha van rá lehetőség.

:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A J Astrákban található 125 lovas 1,7 cdti (a17dtr motorkóddal, ha jól tudom) motor az gyakorlatilag a H astrából már ismerős Z17DTR, esetleg itt ott ráncfelvarrva? Viszonylag jobb felszereltségű, jó állapotú dízel kombi H-ról úgy nézem lemondhatok, csak a külföldi rommátört van, így elkezdtem kicsit feljebb nézelődni.

Üdv

Módosítva : asbi
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Szemezek az Opel Astra J kombi típussal egy ideje. Használtan vennék benzinest. Anno volt szerencsém tesztelni egy 1.7 CDTI-t 136 LE-vel az elég volt erőben.. :)

Kérdéseim a következőek:

-1.6-os szivó benzines 116LE elég ekkora súlyra? (beleértve, ha megvan pakolva)

-1.4-es turbóval mire kell ügyelni? Kb. mennyibe kerül egy turbó javítás/csere?

Előre is köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szemezek az Opel Astra J kombi típussal egy ideje. Használtan vennék benzinest. Anno volt szerencsém tesztelni egy 1.7 CDTI-t 136 LE-vel az elég volt erőben.. :)

Kérdéseim a következőek:

-1.6-os szivó benzines 116LE elég ekkora súlyra? (beleértve, ha megvan pakolva)

////Ízlések és pofonok.. már a legalább 200kg-val könnyebb H astrában is gyengének érzem, ha csak 4-en vannak benne, ha még csomagok is.. egy előnye lehet.. mechanikusan egyszerű - kevesebb elromlandó, viszont, a km mutató ahogy eléri a 140-es bűvös sebességet (valóságban 13x) a pillanatnyi fogyasztás átlépi a 10litert.

-1.4-es turbóval mire kell ügyelni? Kb. mennyibe kerül egy turbó javítás/csere?

//////

Amire minden turbós autónál, indítás után hagyni egy kicsit ketyegni és nem padlózni az első pár kilométeren, hidegben főleg. Leállítás előtt szintén hagyni ketyegni, hosszú pályázás után, akár egy percig is, ha hallani a ventilátort érdemes azt is megvárni míg leáll. (klímát ugye érkezés előtt már kinyomjuk egy kicsivel, hogy a kondenzvíz ne álljon be a tálcán, hanem még a menetszél levigye)

A pillanatnyi fogyasztáson is látszik, legalábbis nálam, mikor a ventilátor is leállt, lemegy 0.7-ről, 0.5-re, itt szoktam levenni a gyújtást.

Turbós autónál főleg : szigorúan 10ekm-enként olaj és szűrőcsere.

Turbó cseréről még nem olvastam nagyon ennél a motornál. Nekem 131ezret elhagyta de még gyári, kuplunggal és kettőstömegűvel együtt és semminek sincs még hangja vagy tünete.

Más költségek jönnek inkább általánosan egy használt autónál. Többünknek előjött a vákum membrán miatti szelepfedélcsere (70e a fedél - max 10 a cseréje), a hűtővíz csövekkel és termosztátházzal kell vigyázni mert hulladék anyagból van és ha menet közben adja meg magát az nem jó. Esetleges hűtővíz fogyás is eséllyel termosztátház miatt lehet.

Ezzel az 1.4 turbo (NET)motorral választottam a kocsit, mert nem szeretem, ha padlózni kell és akkor se megy.. ezzel egy kellemes utazó autó, kellemes fogyasztással. 6.-ban óra szerinti 150-155km/h-nál (valóságban 140-145 kb.) 3zere körül forog a motor, és csöndben siklik az autó 6.5-7.5-ös fogyasztással. Városi rövidtávokkal együtt dinamikus vezetéssel 8.4-8.7 között alakul az átlagfogyasztásom. Ez egy közel 1.6tonnás autótól számomra teljesen elfogadható, kb ezzel lehet kalkulálni. Tartósan spórolósan vezetve, minimum fél liter levihető, de az egy litert sem tartom elképzelhetetlennek, főleg, ha nem BP területén és környékén használod a kocsit, sajnos sokszor araszolásra.

Örök szabály, ki kell próbálni mindkét motorral, és neked kell eldönteni, hogy tudsz-e élni az 1.6-ossal. Ha a sötétzöldek nem ezen motoroznának, a gyártók célja nem az lenne, hogy 3 évre tervezzenek kocsit valamint lenne szívó 2.0-ás vagy akár nagyobb benzinmotor, azt vettem volna és azt ajánlanám.. :)

/////

Előre is köszi a választ!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat.

Alapvetően nem vagyok sportos vezetésű. Az én lábam alatt a jelenlegi 1.2 16v Renault Thalia városi fogyasztása 6-6.5 között van nyáron. Télen kb. fél literrel több. Akkor nagy eséllyel 140LE-s lesz, mert néha azért jól jön, ha hirtelen gyorsítani kell. Alapvetően nem szoktam magas fordulaton pörgetni az autót.

A turbótól csak azért félek használtan, mert ki tudja az előző gazdája mennyire figyelt rá és nyírta ki.

Ahogy nézem kb. 2013-ig voltak a turbós motorok, most már mintha átálltak volna szívósra, mert 2014-15-ös használtakban csak szívó van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az előélet sajnos lutri.. (pont céges autóknál lehet megbízható az előélet és szervizkönyv, de ezeknél az autóknál nehéz olyat kifogni amit csak egy dedikált személy használt és vigyázott rá) állapotfelmérőre mindenképp vinni kell, és próbaút alatt figyelni sokmindenre. (furcsa hangok, kopogások zörgések, indításnál leállításánál van-e kopogóhang a motor felől, mivel ezek láncos vezérlésű motorok, hallani-e csörgő furcsa hangot..stb)

Garanciális turbós kocsik azért nincsenek, mert nem nagyon adják még el az emberek.. hisz jó ;) Ha fel is kerül, readásul korrekt áron, azonnal el is megy.

Ajánlott beállítani a hasznaltauto.hu autóvadász funkcióját ami minden hajnalban küldi a listát az új felrakott használt kocsikról abból a körből ami érdekel.

A fiatalabb szívók pedig azért vannak, mert ezekkel akciózott nagyon az Opel és szórta őket kedvező áron.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Szerintetek Opel Meriva 1.4 120 turbo-ba mennyire lehet jó az Eni iSint MS 5W30-as olaj? Elvileg teljesíti a dexos 2 szabványt de mégis mennyire mondható jónak az Eni olaj? Nagyon jó áron lehet hozzájutni olajos webshopokban (4l kb 5.600 Ft). Sose használtam még ilyet egy korábbi autómnál sem. Eddig GM, Castrol, Shell és Valvoline amiket használtam. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.