Jump to content

Recommended Posts

köszönöm szegeden tudsz ilyen szerelőt? na mindegy majd keresem a megoldást  semmi gond menet tulajdonságokban csak bosszant ki be állásnál pl

gondoltam van itt szerelő v márka társ aki így járt.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Budapesten tudok többet is..

Szegeden max google által az alábbiakat próbálnám meg, kicsit utánuk olvasva véleményekről, ha van róluk az interneten:

http://ka-autoszerviz.hu/

ez is Bosch szerviz, de korrektebb alacsonyabb árakkal:

http://www.husztidiesel.hu/

Vagy márkaszerviz:

(Szigorúan, ha az alkatrészt - hozzávalókat nem fogadjuk el Tőlük, hanem mi szerezzük be.. simán eladnának akciósnak mondva majd dupla áron alkatrészeket.. pl. szelepfedélre 1.4 turbó, vákummembrán kirepedés miatt, nagyon akciósan mondtak egy 117ezres árat, arra amit egyébként máshol 69-ért vettem meg..(és ezen még mindig van ám haszon az üzletnek.. ) de a 6-7 ezres GM olajat is bátran 10 felett számlázzák) értem én, hogy hasznot kell generálniuk, de lehetne ezt becsületesebben is, persze míg garos a gép, odaviszi az ember, de ésszel magunknak beszerzett alkatrészekkel lehet árat karcsúsítani, persze ilyenkor kapásból a ráhagyással is fél órás munkákra repülnek az 1 órás rezsiórák.)

http://www.opelcmobil.com/

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Segítséééég!

Astra J 1.4 turbó benzin. Olyan problémám van, h sebességváltásnál mikor kinyomom a kuplungot a fordulatszám nem esik vissza egyszerre, hanem fennakad, sőt esetenként még feljebb is kúszik picit és csak utána esik le. Gyorsításnál elég szembetűnő ez a probléma, pedig a gázról időben lelépek. Nagyon zavaró. Kétszer megjárta a márkaszervizt, először szelepfedelet cseréltek, ettől picit rendeződött a gond. Másodszor kitisztították a fojtószelep házat, de a probléma továbbra is fennáll. Kezd elegem lenni....

Várom a szakértő hozzászólásokat. Köszönöm szépen!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Fojtószelep jeladóra tippelek, de a szerviznek ezt kellene tudnia az élő adatok olvasásából! Elektronikus gázpedál van az autóban.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

A múlt hétig egy Astra 1.6 turbo boldog tulajdonosa voltam. Sajnos a hűtőfolyadék szint elkezdett valahol szivárogni, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, rúgós bilincseket lecseréltük, a folyás mértéke csökkent de továbbra is kis fogyást tapasztaltam. Okát nem tudtam meg. Míg a múlt heti kb. 3 dl folyadék pótlást követően a folyadéktartály sapkát elfelejtettem visszatenni. Kb. 30 km autópálya után hibajelzés, majd még 20 s és a motor beállt. (Hőmérő végig 90C-t mutatott) Olaj és a víz összefolyt. Szerelő szerint olcsóbb ha nekilátok egy bontott motort (A16LET) keresni. 2000 EUR alatt nem tálaltam. Tudnátok segíteni mitévő legyek? Előre is köszönöm. Tomi

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 órával ezelőtt, KTomi írta:

Üdv Mindenkinek!

A múlt hétig egy Astra 1.6 turbo boldog tulajdonosa voltam. Sajnos a hűtőfolyadék szint elkezdett valahol szivárogni, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, rúgós bilincseket lecseréltük, a folyás mértéke csökkent de továbbra is kis fogyást tapasztaltam. Okát nem tudtam meg. Míg a múlt heti kb. 3 dl folyadék pótlást követően a folyadéktartály sapkát elfelejtettem visszatenni. Kb. 30 km autópálya után hibajelzés, majd még 20 s és a motor beállt. (Hőmérő végig 90C-t mutatott) Olaj és a víz összefolyt. Szerelő szerint olcsóbb ha nekilátok egy bontott motort (A16LET) keresni. 2000 EUR alatt nem tálaltam. Tudnátok segíteni mitévő legyek? Előre is köszönöm. Tomi

Hát, ez itt 1600, igaz fogalmam sincs hol van nyilván el is kell hozni: http://www.megavaux.co.uk/part-astra_j_a16let_turbo_petrol_engine_bare_no_ancilleries-18761.aspx Amúgy meg több helyről is ajánlatot kell kérni a javításra. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
16 perce, imy írta:

1600GBP az inkább 1800 EUR...

Hm...ezt nem figyeltem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés