Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

forumadmin

Recommended Posts

19 perce, kadett17dforever írta:

Bal oldali bajuszkapcsolon van egy tekerhető kapcsoló amit előre hátra mozgatva információk jelennek meg... 

Persze, addig eljutottam :) . De nem volt olyan menüpont. 1. trip 2.trip pillanatnyi sebesség , illetve összes kilométer . ennyit láttam. Vagy nem mindegyik kijelző tudja?

Módosítva : mcasdf
Link to comment
Megosztás:

On 2018. 05. 17. at 22:58, mcasdf írta:

Persze, addig eljutottam :) . De nem volt olyan menüpont. 1. trip 2.trip pillanatnyi sebesség , illetve összes kilométer . ennyit láttam. Vagy nem mindegyik kijelző tudja?

Elvileg minden " közép- és felsőszintű" kijelző (2014 utáni) tudja, csak gyárilag nem aktiválják. Bekapcsolható számos további funkció op-com-mal:

https://www.vxoc.org.uk/forum/Thread-HOW-TO-Turn-on-hidden-options-on-IPC-DASH

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2016. 03. 05. at 21:38, Papplan írta:

Sziasztok!

Nem hiszem, hogy a motorolaj minőségét bármilyen kütyü elemezné. De egy egyszerű próbát megér a kétkedőknek. Olajcsere alkalmával ne nullázd a szervizintervallum jelzést. 

Vagy nullázd olajcsere előtt. Vajon hány %-ot fog mutatni. Nagyobb a valószínűsége, hogy az idő, és megtett km adatok alapján kalkulál az ECU.

Biztosan így van. Mivel mi keveset megyünk vele, pontosan egy évre megy le 0% ra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Van egy A16LET-es motorom, ha a nívópálcát kihúzom, akkor az alapjárat beremeg, le nem fullad. Náha minimális alapjárat ingadozást tapasztalok. Erre azt írták, hogy szelepfedélnél a membrán szakadt át.

Viszont membránt külön nem találtam csak az egész házat: https://cromax.hu/szelepfedel_opel_1_6_1_8_135849

Létezik külön membrán is vagy ez nem cserélhető?

Köszönet a segítséget előre is!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, amargo írta:

Sziasztok!

Van egy A16LET-es motorom, ha a nívópálcát kihúzom, akkor az alapjárat beremeg, le nem fullad. Náha minimális alapjárat ingadozást tapasztalok. Erre azt írták, hogy szelepfedélnél a membrán szakadt át.

Viszont membránt külön nem találtam csak az egész házat: https://cromax.hu/szelepfedel_opel_1_6_1_8_135849

Létezik külön membrán is vagy ez nem cserélhető?

Köszönet a segítséget előre is!

Astra j csoport a facen sokszor ki lett tárgyalva ez a téma:)

Link to comment
Megosztás:

16 órája, amargo írta:

Sziasztok!

Van egy A16LET-es motorom, ha a nívópálcát kihúzom, akkor az alapjárat beremeg, le nem fullad. Náha minimális alapjárat ingadozást tapasztalok. Erre azt írták, hogy szelepfedélnél a membrán szakadt át.

Viszont membránt külön nem találtam csak az egész házat: https://cromax.hu/szelepfedel_opel_1_6_1_8_135849

Létezik külön membrán is vagy ez nem cserélhető?

Köszönet a segítséget előre is!

Van külön külföldön. ebay

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

 

A 2 féle combosabb erejű 1.6T benzines motor közül van, amelyiket érdemes kerülni bármi miatt is? Tudtom, hogy a 180 lovas 8-9L körül fogyaszt, de azt én elfogadom.

2.9 millió Ft lesz a keretem: 2010-2011 utáni 1.6T, Cosmo, Xenon, automata, 100k km körüli (még nem aktuális).

 

A16LET 1598 cm3 132 kW (180 LE) / 5500 min 230 Nm / 2200 - 5400 min

A16XHT 1598 cm3 126 kW (170 LE) / 4250 min 280Nm / 1650 - 4250 min

 

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok,

 

kissé off, de ez jobban pörög.A múlt héten vettünk egy Meriva B 1,4 t 120lovast.Hazajövetel után (350km) elkezdett világítani a motordiag lámpa,de nincs semmi jelenség mellé,megy rendesen.Szervízbe megnézték, illetve megnézettem egy másik helyen is.A levegőellátó rendszer hibája van benne,kiütötték, elvileg valami véletlenszerű hiba.A szervíz "szívesen" folytaja a diagnosztikát,csak nem tudom van-e értelme.Mivel lehet lambda szonda,légtömegmérő,hőmérs érzékelő,bármi. Amikor világított a lámpa,itthon lehúztam a légtömegmérőről a csatit,majd vissza, ekkor kialudt, d epár km múlva megint elkezdett világítani, ezt 2x megcsináltam. Valakinek volt már hasonló?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Motorcsörgéssel kapcsolatban (1.6 szívó) azt mondták a szervizben, hogy kizárólag a magasabb oktánszámú benzin segíthet. Tankoltam 100-ast és lényegesen kevésbé csörög.

Egy másik jelenség: megállás után 1-2 órával nyikorog a karosszéria, ha beülök, vagy megmozgatom és induláskor is egy kicsit, az első fél másodpercben. A hang valószínűleg a bal első kerék felől jön. A szerviz szerint minden rendben.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 07. 21. at 21:58, som írta:

Motorcsörgéssel kapcsolatban (1.6 szívó) azt mondták a szervizben, hogy kizárólag a magasabb oktánszámú benzin segíthet. Tankoltam 100-ast és lényegesen kevésbé csörög.

Ezzel szívtam én is. Elég baj, hogy tudják, hogy valami nem ok a motorral, de nem tesznek semmit..., csak tankoljuk a 100-ast. Én végig jártam a kálváriát ezzel még tavaly, de a vége csak az lett, hogy az Opel Magyarország is lerázott. "Átnézték" az autót és mondták, hogy nincs semmi gond az autóval, a hibátlannál is tökéletesebb :) , ...éppen csak az ügyeletes szerelők a márkaszervizben hallják, hogy fülre kopogásos égéssel csörög a motor, na de mindegy, nincs mit tenni. Bíróságra már nem mentem el végül, de Opelt nem veszek többet, az is biztos.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 07. 21. at 21:58, som írta:

Sziasztok!

Motorcsörgéssel kapcsolatban (1.6 szívó) azt mondták a szervizben, hogy kizárólag a magasabb oktánszámú benzin segíthet. Tankoltam 100-ast és lényegesen kevésbé csörög.

Egy másik jelenség: megállás után 1-2 órával nyikorog a karosszéria, ha beülök, vagy megmozgatom és induláskor is egy kicsit, az első fél másodpercben. A hang valószínűleg a bal első kerék felől jön. A szerviz szerint minden rendben.

Ez B16XER?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok

"Új" autó vásárlás előtt vagyok. Régi F Astrámat cserélném 5 ajtós J-sre. A fórumot böngészve a tapasztalatok alapján a A14XER elég gyengének bizonyul, így bátorkodtam a turbó változatot (A14NET) keresni a neten. Ami nekem árfekvésben megfelelne dúrván 85.000 és 110.000km között futott járműveket találtam. Szeretném kérni a véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy ebben a kategóriában mi az amire figyelni kell. 
Illetve a másik fontos dolog, hogy nem használnám sokat pályán. Városban inkább, azt is vidéken. 1.4-nél nem néztem nagyobb motort, illetve az előző mondatból kifolyólag csak benzinesben gondolkozok. 

Előre is köszönöm a választ/válaszokat. 

Módosítva : Luis8
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Luis8 írta:

Sziasztok

"Új" autó vásárlás előtt vagyok. Régi F Astrámat cserélném 5 ajtós J-sre. A fórumot böngészve a tapasztalatok alapján a A14XER elég gyengének bizonyul, így bátorkodtam a turbó változatot (A14NET) keresni a neten. Ami nekem árfekvésben megfelelne dúrván 85.000 és 110.000km között futott járműveket találtam. Szeretném kérni a véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy ebben a kategóriában mi az amire figyelni kell. 
Illetve a másik fontos dolog, hogy nem használnám sokat pályán. Városban inkább, azt is vidéken. 1.4-nél nem néztem nagyobb motort, illetve az előző mondatból kifolyólag csak benzinesben gondolkozok. 

Előre is köszönöm a választ/válaszokat. 

Lépj be a facebookon az Astra j csoportba ott minden kérdésedre választ kapsz!

Ez a fórum nem pörög!

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 07. 23. at 22:18, vectorka írta:

Ezzel szívtam én is. Elég baj, hogy tudják, hogy valami nem ok a motorral, de nem tesznek semmit..., csak tankoljuk a 100-ast. Én végig jártam a kálváriát ezzel még tavaly, de a vége csak az lett, hogy az Opel Magyarország is lerázott. "Átnézték" az autót és mondták, hogy nincs semmi gond az autóval, a hibátlannál is tökéletesebb :) , ...éppen csak az ügyeletes szerelők a márkaszervizben hallják, hogy fülre kopogásos égéssel csörög a motor, na de mindegy, nincs mit tenni. Bíróságra már nem mentem el végül, de Opelt nem veszek többet, az is biztos.

Ez a motor állítólag csak így felel meg a környezetvédelmi normáknak.

A hasonló jelenségre más típusoknál is panaszkodnak.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy találkoztatok e már olyannal, hogy heti egyszer kb hidegen reggel beindítás után egy 5-6 másodpercig enyhen remeg/rezonál a kocsi aztán ahogy elkezdi csökkenti a fordulatszámot 1200 ról "kisimul" a járása! Gyertyák most voltak cserélve és ezután is fenn áll ez a probléma, a fordulatszám nem ugrál szépen áll 1200 on hidegen! Nekem azt mondták, hogy ez normális átveszi a motor rezonanciáját a kaszni de azért megkérdezlek titeket! :) A válaszokat előre is köszönöm! :) (A14NET)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy esetleg Ti már találkoztatok-e olyan rendellenességgel, hogy csak "hideg" indításnál egy erőteljes fémes koppanó hangot lehet hallani, olyan érzésre mintha az önindítótól jönne, de ez csak tipp.

Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?

Az motor, B16XER, az autóban 10.000 km van.

Köszönöm, Bálint

 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 09. 28. at 9:48, _Brolin_ írta:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy esetleg Ti már találkoztatok-e olyan rendellenességgel, hogy csak "hideg" indításnál egy erőteljes fémes koppanó hangot lehet hallani, olyan érzésre mintha az önindítótól jönne, de ez csak tipp.

Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?

Az motor, B16XER, az autóban 10.000 km van.

Köszönöm, Bálint

 

Szia

 

Nalam pont ez a helyzet. Nekem A14XER motorkodu motorom van, es ha a motor all kinnt hidegen (-3 -4 fok) 8-10 orat, akkor az elso inditasnal, rovid idegig, kb 1sec koszorulo femes hangot hallani. Szetkapattam az oninditot, vatta uj van beepitve, es megis. Nekem vezermulancot mondtak. A szervizben meg nem is hallotak 2011 utani modelleknel gyenge vezermulancrol. Nekem sincs otletem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.