Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Kedves Tagok,

Kisebb átszerveződés közepette, összevontuk az OPC és a GSI Clubot, mivel jópáratok már az újabb OPC-k irányába kacsingat.

A régi GSi Rulez Chat lezárásra kerül a rengeteg hozzászólás miatt.

Innentől ezt a részt használjuk.

Továbbra is szeretettel várunk mindenkit!

üdv,

Lanti

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

igen, volt hiba, hogy ha felkapcsoltam a lámpát a rendes világítás helyett az indexek égtek...

kicseréltem a h7es izzókat elől( ehez kell lebontani az elejét) meg 1 test kábel nem volt lehúzva...

remélem rendben lesz

:blink:

pedig lett volna egy USA szabványos OPC corsád :D

erről eszembe jutott, hogy még az első asconámnál volt egy olyan hiba, hogy ha nyomtam a féket akkor kivehettem a gyújtáskapcsolóból a kulcsot úgy, hogy nem állt le az autó :D a megoldás a nem megfelelő féklámpa izzó használata :D valami ősrégit raktam bele mert csak az volt otthon és miután kicseréltem megjavult :D

Link to comment
Megosztás:

A testhiba szokott karácsonyfát faragni az autókból.

Általában karambolos gépeken szoktam jó vigyorogni, hogy a gazdi szerint sérülésmentes, de a világítás hátul a fék, vagy az index hatására átmegy karácsonyfa hatásba.

Legdurvább amivel személyesen találkoztam, az a régi kombi ladánk. Lerohadt a testkábel a kasztni és a blokk között, és a szivatóbowden vette át a szerepét.

A műanyag burkolata meg lefüstölt. :)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.