Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Fiatalság! Bolondság!!!!

Te is vezethetnéd a naplódat tovább. Sőt minden klubtag.... szerintem azokból is lehetne tanulságokat levonni. Nem mondom, hogy mindent le kell írni, de pár dolog mehetne:) Szerintem. Kár, hogy olyan üres. Egyedül nincs kedvem írni....

Összes Napló

Tomi naplója

Gelko naplója

Lanti naplója ---> Ja az nincs...

mackosajt's Napló Atommanó webnaplója -->üres:) korimv6 Gepard's Napló
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hát ha 94 előtti a kocsid ( már pedig az, mivel gsi ) így nem lesz jó a lámpánál a hézag. A 94 előtti és 94 utáni maszk nem csak kinézetben, de a lámpák belső felének a dőlésszögében is különböznek. Ha jól emlékszem ( de ha nem, mindjárt kijavít valaki ) ha a 94es lámpák mellé teszed a 94 utáni maszkot, akkor nagy lesz a hézag a lámpa és a maszk között, bár lehetséges hogy fordítva van és rá fog lógni a lámpára. A faragás csupán annyi, hogy 94 utáni lámpákat kell raknod a kocsidra, így kiküszöbölöd a problémát, minden compatible egyébként a régi és az új között, tehát csavar-csavar, aztán pattintás és kész. :)

Link to comment
Megosztás:

Te is vezethetnéd a naplódat tovább. Sőt minden klubtag.... szerintem azokból is lehetne tanulságokat levonni. Nem mondom, hogy mindent le kell írni, de pár dolog mehetne:) Szerintem. Kár, hogy olyan üres. Egyedül nincs kedvem írni....

Tomi naplója

ne mán!

Hogy lehetett ennyit írni? Biztos nem is én voltam. :-)

Azért nem írok mert nem történik semmi. Hetente egyszer beindítom a kocsit. Néha megyünk is vele.

A céges busz nagyobb és kevesebbet is fogyaszt,ha azzal megyek, Tavasztól-Őszig meg robogózás.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

C20Xe vezérlésben tud segíteni valaki? Az a baj hogy görgőből, feszítőből több méret van, az a kérdés melyiket vegyem.

két fajta van egyikben több vezető görgő van és más a szíj fogainak a fajtája..

Motorszám: 14142838-ig

motorszám: 14142839-tól

Link to comment
Megosztás:

Holnap rakok fel egy közeli képet mert nincs olyan ahol lehetne pontosan látni ? Különben olyat hűtőmaszkot rendeltem mint a tiéd . Az oldalirányból is rálóg a lámpára ?

az szerintem majdnem mind1 milyen elejűre van, mert felmegy mindkettőre, mert a lámpára ott rátakar

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.